• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu používat Nutradefense 1, když je dítěti 7 měsíců?

29. dubna 2012 
muzu pouzivat nutradefense1 kdyz by bylo diteti 7mesicu nebo 8?a to same kdyz by bylo diteti rok jestli muzu pourivat nutru2 cislo jedna je od0-6m cislo2 je od 6-10m jde mi jen o to ze kdyz mi zbyde jestli ho muzu pouzivat dal cemu by to vadilo? predem dekuji za odpovedi
28. dub 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Používat samozřejmě můžete, ale jde o to, že to mléko bude pro takto velké dítě slabé....takže bude mít brzy po nakrmení opět hlad.
28. dub 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Taky jsem používala o trochu dýl, aby mi to nezbylo. Myslím, že nic tragického se nestane, mléka jsou si velmi podobná, jen jak píše @slunecnice209 může se stát, že bude mít dřív hlad, protože by to pro něj nemuselo být tak syté.
28. dub 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to také tak používali, sice jinou značku mléka, ale na tom nezáleží, taky se mi nechtělo koupené mlíčko vyhazovat. Teď jsme "přetáhli" o 3 týdny. A prďolka hlad neměla, kdyby jste měli hlad, tak přidáš o 30 ml víc a bude to OK, určo se nic nestane.
29. dub 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejde o hlad, hlad dítě nemusím mít, ale každé mlíčko je uzpůsobené věku dítěte. Ve dvou měsících potřebuje dítě úplně jiné složení mléka než v šesti měsících, proto je to odstupňované. Určitě nevadí přetáhnout o 14 dní, ale o 3 měsíce asi ne.
29. dub 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používám Nutrolon Low Lactose,jelikož je Kristianek alergický na laktózu.Mlíčko je určeno pro novorozence a Krisťulinovi je skoro 5 měsíců.Vůbec o nic nejde.
29. dub 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek