Náhrada za Sunar Nutradefense 4, dáte tip?

pppxx
2. led 2014

Zjistila jsem, ze ukoncili vyrobu tohoto batoleciho mleka, muzete mi dat tip na nejake obdobne mleko?
Ne Babydream, Nutrilon, Babylove nebo Sunar - dceri nedelaly dobre.

Dceri jsou skoro dva roky a mleko pije jen vecer

Diky za doporuceni

lucieandrlova
2. led 2014

Zkoušeli jste Sunar complex? Nebo bych po 2 letech už zkusila normální mléko...

katyxq
3. led 2014

můžeš použivat klidně trojku (nebo dvojku, jedničku -nikdy nebylo prokázáno, že batalocí mléka jsou potřeba 😉), nebo rostlinná "mléka" - ovesné, rýžové či mandlové, makové, pokud konzumujete kravské, můžeš taky (ale osobně si nemyslím, že víc jak 2-3porce mléčného za týden jsou zdravé).

blahova_andrea
3. led 2014

A co HIPP 5? Nebo Nestlé junior 2+

madulinka
4. led 2014

Nevim, jestli je to podobne, ale nase mala je na beba 4 pro.. jeden cas jsme presli na sunar nutridefence, ale mela jsem problem ho pak nekde sehnat, moc ji chutnal, tak jsme zpatky na bebe. Vzdycky zkouknu v akci na netu a objednavam do zasoby 12 baleni, vyjde to cenove mnohem lip takhle pokupe...

xavera
4. črc 2014

Ahoj, zajímalo by mne, na jaké mléko jste nakonec přešli po tom Sunaru nutradefense 4.
Nám totiž došly teď zásoby a jsme 14 dní bez něho, malá má děsnou zácpu a když už se vykadí, teče jí i krev a bolí jí zadeček. Špatně spí, atd.....ale koupila jsem různé jiné sunary a ty vůbec nechce. Dávám jí tedy 2 x denně kravské mléko, ale to zjevně není OK.
Nevím co zkusit dál a nemohu utrácet za všechna možná různá mléka, která mi pak zůstanou ve skříni. Našla jsi něco hodně podobného? Díky za reakci.

pavlusa01
6. črc 2014

Já mohu říct,že můžete dát tu novou řadu sunar premium 🙂 také je sunar complex a ten dávám malé já a je moc spokojená...... 🙂