Nechce umělé mlíčko, jaká značka je nejlepší?

mucik11
9. dub 2013

Dcera ma skoro 9 mesicu .do ted je kojena ale prestava se mi tvorit mliko a UM nechce vyzkousele jsem nekolik znacek a nic.Pokazde se jen trochu napije a rve u toho ale nikdy to nevypije.Nevim co s ni.

romantika
9. dub 2013

ja teda kojila 15 mesicu, ale mala take nic nechtela a dr. rikala ze neva jestli dobre ji. Musite to nahradit jinym - syry a tak. Takze jestli to jde vydrzte jeste do mlecnych a nenutte. Neni to potreba. Nahradi to pribinacek, jogurty, syry. Cokoliv

alpakovo
10. dub 2013

já syna kojila téměř 22 měsíců a to naprosto bez UM, protože ho naprosto odmítal... Po poradě s lékařem jsme zkoušeli
dát plnotučné mléko s obchodu nebo pokud je možnost domácí a s tím jsme měli úspěch, takže jsme koupili příměsi do mléka a řešili jsme to tím to.....

pejtho
10. dub 2013

Já dcerku kojila do 12m, pak už dcerka odmítala. UM jsem také zkoušela různé druhy nevzala nic. Ale byl problém, že nevzala žádnou lahvičku.
Pak začala pít vanilkový Sunar a lahvičku od Aventu s pítkem (dudlíka nechtěla). Ale na Sunaru byla asi 14dní, pak jsem přešla na kravské mléko a to jí šmakuje nejvíc.
Jinak bych to nechala, když už nebude mít od vás, tak ho pak časem začne pít a nebo pak až to kravské. Dávejte sýry, jogurty, tvaroh. Některé děti mléko prostě nepijí. Naší je 21m a pije mléko ještě ráno a večer a večer jí to nějak nemůžeme odnaučit, i když bychom rádi 🙂

ratatooy
10. dub 2013

tak mi jsme od 9m nepily mlíko vubec ale chutove je jako mlíko jen sunar jinak sou to umělotiny hnusny,ale mliko už put nemusi stači jogurty a jidlo,naš pak začal znova v roce a kousek obyč mlíko

hojda
10. dub 2013

Taky jsem měla problém, chce to vyzkoušet více značek, nejvíc se asi chytají na suner, u nás až banánový, asi to brala jako jiné jídlo, než mlíko,když to mělo chuť banánu 😀 .Nebo BAbylove taky říkají se se na něj chytnou.

caricia1
10. dub 2013

Malá taky přestala pít UM,uplně.Jakmile poznala že z flašky teče mlíko tak to vyplivla.Chytla se až na Sunar,normální ale hlavně na banánový.Ten je prostě opravdu nejlepší! 🙂

zuza01
10. dub 2013

U nás UM taky neuspělo, žádné. Ani se nenapila, jen si čichla a už letěl hrnek nebo lahev na zem. Ale byla kojená 14 měsíců, tak jsme mohli přejít hned na kravské. Maminky v okolí si chválí Babylove z DM.

naomi6
10. dub 2013

Kojila jsem dceru 17 měsíců a pak nám žádné UM nevzala, vyzkoušeli jsme snad všechno. MUDr říkal, že to vůbec nevadí, stačí nahradit mléčnými výrobky. Pokusila bych se to kojení ještě vydržet. Určitě jsou metody, jak to zvládnout, byla by škoda přestat kojit. Moc držím palce 😉

evcounek
10. dub 2013

jo tak to my měly bez problémů prcec nechtěl z prsu tak už v nemocnici nás dokrmovali Nutrilonem z flajdy. já odstříkávala do 2 měsíců a pak ani kapka no nedalo se nic dělat tak proč se trápit nad něčím co nemohu změnit (jen ty řeči mě dráždili, že sestřenka kojila do 2 let a druhá do roka a půl a bez problémů vrrrrrrrrrrrrrrrrr). Když byl malý jen na Nutrilonu tak ho bolelo bříško a taky skoro 14 dni nekadil a pak to stálo za to. 😖 Zkoušela jsem Hipp (vyhodil asi 2 minuty po tom co se napil) Hami neeee. Zato SUnárek pije z Flajdy ještě teď (skoro 3 roky) ale jsem za to ráda, protože odmítá veškeré mléčné výrobky
tak hlavu vzhůru a zkoušet Nešlo by jí zkusit dát už kravské? třeba jí zachutná.

schnek
10. dub 2013

nevidím jediný důvod, proč dítěti nutit UM. Bohatě stačí mléčnou dávku pokrýt kysanými výrobky, sýry atp. Nemyslím si, že na neupraveném (nemateřském) mléku je něco extra zdravého, spíš naopak. My ho téměř nepijeme, děti prakticky vůbec, beru ho jako pochutinu, kterou si jednou za čas dopřeju.

speedygon
10. dub 2013

Chce to zkoušet...my naštěstí dostali krabici Beby zdarma a vyhovovala a tak jsme u ní zůsrali...také chutnalo vanilkové líčko Hami a nebo německá bebivita(vyjde nejlevněji i s poštovným, takže vím, že ji kdyžtak vezmu opět, pokud bych zůstala bez mlíčka i nyní)...

honzulka
10. dub 2013

Taky bych to taky nehrotila a nahradila kvalitními jogurty a jinými ml.výrobky přiměřené věku.. 😉

jitkah86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dajdda
1. únor 2014

Můj první syn umělé mléko pil bez problému a druhý ho nechtěl vůbec, taky jsme vyzkoušeli několik značek a nic nechtěl. Dr. říkal, že to nevadí, ale ať jí aspoň kvalitní jogurty. Takže bych to neřešila. 🙂

antarres
1. únor 2014

Nám trvalo týden, než si malá zvykla na lahev s dudlíkem. Dávali jsme Bebu.