Není Sunar moc sladký?

bockovamirka
15. dub 2014

dobrý den,
chtela bych se prosim zeptat,jestli neni sunar moc sladky a jestli z neho deti moc nepribiraji???
od 3m uzivame nutrilon a jsme spokojeni.,ale Natalka nam uz pije 2x max 3x denne mlicko,protoze uz papa,..ale mam strach,aby po sunarku nebyla jak soudek!!!
muzete prosim poradit??
dekuji Mija

barinkas
15. dub 2014

myslím, že určitě nebude 🙂 malá pije sunar tak rok zhruba a cvalík není, normální no 🙂
Chuťově jí třeba právě sunar chutná nejvíc z mlík... a i mně 😀

iluss
15. dub 2014

Po sunaru určitě cvalík nebude 😉 dcerka byla do roka kojená a od roka do třech let jela na sunaru a je to stále hvíždě hubený 😀
Taky nám sunar chutnal ze všeho nejvíce, vyzkoušeli jsme několik mlík chutnal jí jedině sunar.

ange_de_la_morte
15. dub 2014

Nemyslím si že pokud se budete držet rozumných dávek tak by dítko bylo cvalík. My kupujem Sunar Nutradefense, chuť je podstatně lepší než Nutrilon ale můj syn na spodní hranici váhových grafů, takže asi se z toho nijak abnormálně nenabírá 🙂

ahojholky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
smardik
15. dub 2014

určitě no, starší pil sunar od cca 9 měsíců do 4 let a cvalík opravdu není, má 5 let a 6 měsíců a 115 cm, a 18,5 kg

gepe
15. dub 2014

Od konce sestinedeli az do ted co ji je 8 mesicu mala na Sunar Nutradefense HA a spis je vetsi do delky, do sirky akorat, na vahu cca prumer, lecktery deti jsou v jejim veku sirsi a tezsi 🙂 a co jsme chutnali Sunar Complex i tenhle co ma, tak sladky nam moc neprijde a to ja zrovna ani na sladky nejsem 😅

gosa22
15. dub 2014

Nutrilon není "cukrovanej" 😉 (proto má i takovou škaredou chuť), ale pro děti je dobrej, je to lepší než sladkej Sunar 😉 musela by toho vypít nějak abnormálně moc a jíst za tři, nebo mít dispozice, ale jinak to nic zásadního s váhou neudělá 😉

86radka86
15. dub 2014

taky používáme sunar cca od 2 měsíců do teď (10 měsíců) a nemá jediný špíček navíc 😀

janesafari
16. dub 2014

U obou dětí po skončení kojení nebo na přípravu příkrmů za mě jen sunar...Vyzkoušela sem různá mléčka,ale sunar chutově nejlepší-fakt je,že i já ho ujídám 😀 Fakt mnamka 😅
A děti mám štíhlé obě dvě... 😉

kammka
16. dub 2014

blbost!! když dodržíte dávkování, tak nadváhu mít nebude.. tu mají děti z něčeho jinýho..blbý je, když má dítě období, že do něj nic nedostanete.. rostou zuby, proběhne nějaká viroza.. pak holt dostává sunar častěji, než se doporučuje, ale těch pár dní ---

klaire22
16. dub 2014

Myslím si, že tím to určitě nebude. Moje malá pila jedině sunar - teda až po té době, co jsem ji odstavila (cca v 9 měsících) a rozhodně to není žádný štucel. Naopak - chvilkami jsem si s ní užívala perné chvilky, protože byla drobek a doktorce se zdála hubeňoučká. Za mě je sunar naprosto v pohodě 🙂

tynka31
30. led 2017
Uživatel tynka31 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od tynka31.

Ahoj Mijo, Sunar má nasládlejší chuť, protože na rozdíl od ostatních
mlíček jako jediný obsahuje mléčný tuk, takže chuť je přirozeně nasládlá
z mléka a ne z žádného přidaného cukru. Díky tomu právě dětem chutná.
Sunar určitě žádný přidaný cukr neobsahuje. Kamárka skončila nakonec u Sunaru, protože s žádným jiným mlíčkem u dětí neuspěla a ani jedno z dětí netrpí nadváhou ;)

lenousssssssssss
1. únor 2017

Dobrý den, jsem studentkou porodní asistence a má bakalářská práce souvisí s umělou výživou dítěte. Prosím o pár minutek Vašeho času a vyplnění krátkého dotazníku k mé BP. Děkuji předem Všem!!
http://www.survio.com/survey/d/Z7J7I2T1F1Q0U3N0W

janurous
13. pro 2017
Uživatel janurous je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janurous.

Mám půlroční holčičku a je od začátku na sunaru, prospívá moc hezky, papá 5x denně. Minulý týden jsme byli na kontrole a má necelých 8 kilo 🙂 .