Nový Sunar Premium - máte zkušenost?

mmlenka
21. bře 2014

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo už zkušenost s novým Sunarem Premium. Malý byl nejdřív na Sunar Nutradefense, pak jsme kvůli obsahu mléčného tuku přešli na Complex a teď přemýšlím, že bych zkusila ten Premium, když má mléčný tuk také. Díky

bocjanka
22. bře 2014

Nemám ,ale chystám sa na neho, na SVK ešte nie je, ale dovezú mi ho z Čiech. Koľko stojí krabica v ČR?

zelvasuper
26. bře 2014

a ktery myslite?Complex nebo premium?

tereska78
9. dub 2014

Za nás velké zklamání. Kupovala jsem Sunar Nutradefense a ten byl naprosto perfektní. Malý spokojený, bříško spokojené, trávení šlapalo jak na drátkách. Tento týden jsme vyměnili za Sunar Premium, protože Nutradefense už neměli a za těch pár dní je malý nespokojený, hrozně po něm krká a ublinkává a má zácpu, bolí ho bříško. Tak jsem pracně sehnala v lékárně poslední balení Nutradefense a zase byl klid. Takže jsem objednala na internetu několik balení ND a dokud to půjde, budu dávat ten. A pak budu muset najít jinou alternativu, Sunar premium mi přijde už od "vůně" nějaký víc tučný a malému to prostě dělalo neplechu 😒
Štve mě že Nutradefense končí, škoda že ho nezachovali...

zelvasuper
11. dub 2014

tereska 78 a nedala ste mu na poprvy zbytecne velkou davku?Nektery deti totiz prijmou zmenu hned a nekterym detem to trva trochu dele proto je potreba davat po mensich davkach,aby si maly zvykl.

consti
11. dub 2014

My jsme na něj přešli z Nutra sense (1) a super. Spokojenost a i chuťově mi připadá mnohem lepší, takový víc mléčný 😉.

zelvasuper
1. kvě 2014

Tak sme take vyzkouseli sunar Premium a u nas spokojenost,vypitjeme plnou flasku a super se nam po nem spi.Za nas muzu jen doporucit.

lenus202
2. kvě 2014

Našemu malýmu nevyhovoval, měl po něm zácpu, ted máme Boi Babylove a maximální spokojenost!😉

llucy
2. kvě 2014

Nám moc vyhovuje, jediné mléko, po kterém malý nemá zácpu a krásně po něm spinká. Jediné, co mi vadí, je že šíleně pění, tak musím přidávat Espumisan.

danca21
2. kvě 2014

Kazdopadne ma na objem mensi odmerku nez nutradefence, tak pozor. Mysleli jsme, ze je to stejne A taky kratsi, nedrzi nam v pixle 🙂

nnikaa
17. led 2015

My jsme od zklamání z nutrilonu a taky anti-collic nutrilonu přešli na sunar complex, ale poslední dobou se u něj malá kroutila, měla nazelenalou stolici a šílené bolení, tak už máme éměř týden sunar premium a přijde mi snad trochu lepší, soudě podle těch prebiotik, snad pomáhá 🙂

martinamichaliskova
18. únor 2015

Sunar premium je super, chutná a zasytí a jako jediné mléko neobsahuje cukr! Ale každému dítěti chutná a vyhovuje něco jiného ! Za sebe Anežku můžeme doporučit !
🙂

mecoun
18. únor 2015

Já jsem z řady Complex přešla na Premium a také mohu jen doporučit! Právě díky mléčnému tuku, který obsahuje mám pocit, že dávám malé to nejlepší co na trhu je (myslim, že je jediný na trhu, který mléčný tuk obsahuje!!). A hlavně mám pocit, že se jí po něm krásně upravilo zažívání.

majduska1
23. dub 2015

Na sunaru jsem vychovala tri deti a muzu jen doporucit je nejlepsi co muze byt a hlavne je to cesky vyrobek a ne ty nemecky sracky mohu jen a jen doporucit a nemuze byt na sunaru nic spatneho kdyz jsme na nem vyrostli i mi maminky.😉😉😉😉😉

mecoun
23. dub 2015

Tohle jsem objevila - http://vzorek.sunar.cz/ - muzete Sunar Premium vyzkouset 🙂

leilunka
6. kvě 2015

tak za mě je výborný Sunar Premium i Complex, na Sunar jako celkově na značku nedám dopustit, osvědčila se nám u syna, který po jiných UM měl často zažívací problémy. Používáme a používali jsme i jejich ostatní výrobky, kaše Sunarka, Sunarky příkrmy ve skleničkách... za mého syna i za mě 😀 je to velmi chutné a že on jen tak něco nesní.

pavlusa01
9. kvě 2015

Já sunar premium nezkoušela,byli jsme zvyklí na sunar complex tak jsem pak už neměnila.Ale kamarádka má holčičku a dává jí ho pomalu od narození a je spokojená.....Sunar premium obsahuje navíc DHA a ARA a to je pro lepší rozvoj mozku,nervové činnosti.Já právě sunar dávala oběma dětem a vždy nám moc vyhovoval.... 🙂

leilunka
11. kvě 2015

@pavlusa01 souhlasím, prostě Sunar je vyzkoušený už léta, všichni jsme na něm vyrostli a myslím, že i pro mě děti je to nej nej. Malý má už sice 3 roky, ale chce ho po mě pořád, zrovna teď sedí a pije Sunar Complex jahodový 😀 Už zkusíme přejít na SUNAR 5, zkoušeli jsme už i ty jednoporcové čokoládové a ty jsou taky super, dávám na střídačku. 😉

mecoun
12. kvě 2015

Ten nový nápoj od Sunárku také dáváme, sice se uvádí, že je pro děti až od 3 let, ale snad to nevadí, že dáváme už ve 2 letech...malé chutná. Nejdřív jsem u časopisu Maminka dostala vzoreček a zachutnal, tak jsme u toho zůstaly. Protože už mi malá nechce pít Sunar UM 2x denně, už dáváme mlíčko jen ráno, tak jsem ráda, že jsem našla cestu jak ji doplnit další mléčnou dávku 🙂.

leilunka
12. kvě 2015

@mecoun ano, já myslím že i jednou denně je dobrá věc, řada dětí už mléko ani nechce, takže bu´d ráda i za to, Jednoporcové Sunárky jsou i vanilkové, zrovna mu ho ráno hodlám dát, ale vanilku jako takovou má rád, takže myslím, že nebude problém ani s tou. Mám u nich ráda, že už nemusím dávkovat, odměřovat, prostě jen nasypu a je připaveno. I babička si oddechla, když u ní syn spí, nemá to tak složité. A plánuji je vzít i na dovolenou, prostě je to zase takové malé ušetření času 🙂

veverka.terka
15. kvě 2015

@mecoun jéé, a dáváte to nové mlíčko od Sunaru na každý den dcerce denně, i když jsou jí 2 roky? já sem totiž zvažovala, že je to fajn na cestování a že ybch to vzala dcerce na dovču, ale budou jí právě 2,5 roku teprve....tak, aby z toho neměla třeba průjem nebo něco?! možná @leilunka by mohla porovnat složení Sunaru complex 4 a u toho Sunaru mlíčka na každý den 😉 🙂 jako jednou byhc to taky zksuila jen tak, ale právě, aby to nebyl rpoblém pak na té dovolené....co myslíte?@mecoun @leilunka díky 🙂

gepe
15. kvě 2015

Mala byla na Nutradefense/Nutrasense. Kdyz dosly zelezne zasoby po tom, co ukoncili jeho prodej, zkusili jsme Sunar Premium, dle sdeleni vyrobce po tlf, inovovany Nutra. A prusvih - mala zacala mit zacpy, v noci poradne nespala, budila se stale a kroutila, aj. Rikali jsme si, my na nem vyrostli a bude to ok, nebylo. Zkusili jsme Bebu Pro a prekvapive se rychle vse zase srovnalo a my meli opet spokojene, pohodove dite. Je ji 21 mesicu a Bebu stale rada, vcetne zadnych problemu.
Kravske jeste nedavame, ochucene ji nechutnaji.

mecoun
15. kvě 2015

@veverka.terka Denně úplně né, ale 4x do týdne určitě. Ona má totiž strašně ráda, že si ten nápoj může připravit sama 🙂 na to ji vždycky ukecám, že si to pak i sama vypije, když si to "uvařila" 😀 Má teď období, že chce všechno sama a UM ji připravit nenechám, takže tohle mlíčko od Sunárku je ideální a na dovolenou to chystám vzít také, žádné zažívací problémy kvůli tomu nemá...takže budem používat i dál a vy už máte do 3 let kousek, tak snad vám to také bude vyhovovat 🙂.

leilunka
18. kvě 2015

@veverka.terka určitě bych Sunárek na každý den zkusila dřív než někam vyjedete, ale myslím, že problém nebude a na dovolené bude o starost míň s přípravou. Syn pije čokoládový, ale je i vanilkový tak příště mu koupím zase ten a zkusíme, ale on má rád všecky ochucené Sunary takže myslím, že problém u něj nebude ani s jinou příchutí 😉

martina260292
24. čer 2015

Po měsíci jsem musela přestat kojit, vyzkoušely jsme celou řadu UM. Nakonec malá přijala Sunar premium. Moc ji chutná, vyprazdňování funguje jak má, zasytí perfektně - nyní okolo půl roku píšou na obali, že bych ji měla dávat 210ml, bohatě nám stačí pořád 150ml, a vydrží mi v noci spát cca 7 hodin v kuse. Takže za nás Sunar premium 1 za 1 😉 (dvojku jsem ještě nezkoušela dávat, teprve se chystám)

veverka.terka
25. čer 2015

@leilunka tak sme ten nový Sunárek na každý den vanilkový vzali na dovolenou a malé moc chutnal, takže v pohodě 😉 a hlavně bylo bezva, že sem nemusela s sebou vézt celý pytlík klasického sunaru, co pije bězně doma a nemusla ase bát, že se mi někde pak ten začatý třeba při cestě zpět, vysype do kufru.

veverka.terka
25. čer 2015

@martina260292 to je fajn 😉 🙂 no, já myslím, že to dávkování si každá maminka musí trochu uzpůsobit, taky sem většinou dělávala mít, než bylo psáno na krabici. nám došel minulý týden vzoreček Sunaru premium, tak sem zvědavá, jestli dcerka pozná rozdíl a řekne třeba: "my máme nový mlíčko" nebo tak něco nebo nepozná rozdíl mezi Sunarem complex a Sunarem premium žádný 🙂

martina260292
25. čer 2015

@veverka.terka Tak to by mě zajímalo, jestli dětem obojí, premium i complex, chutnají a přijímají to stejně 🙂 Doufám, že sem napíšete svou zkušenost ;)

veverka.terka
25. čer 2015

@martina260292 urcite napisu 😉

nynysek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majki636
6. bře 2017
Uživatel majki636 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od majki636.

Ahoj, my jsme taky přešli na Sunar Premium a v pohodě. Takže bych se nebála ho vyzkoušet.