Nutrasense vs. Sunar complex, jaký je rozdíl?

karpinda
11. říj 2013

Dobrý páteční večer děvčata! Prosím vás o radu a zkušenosti! Rozhoduji se, na které mléko přejít po Nenatalu, který je jen pro nedonošenečky. Jaký je rozdíl mezi Nutrasense a Sunar complex? Máte někdo vyzkoušeno? Doporučíte? Děkuji moc! 🙂

zana21
11. říj 2013

@karpinda my používáme nutradefence,přešli jsme na něj cca v 6.týdnech.Zkoušela jsem pred tím i complex,ale malá ho do pěti minut po dopiti celý vyblinkala,byl na ní moc těžký.Myslím,ze v tom je ten rozdíl.

lucifereeek
11. říj 2013

malá měla sunar complex 1 a měla zácpu, protož jsme přešli na nutrilon comfort, od 6m jsme se vrátili na sunar complex a pije ho doteď a v pohodě. Stejně je to spíš o vyzkoušení, každé miminko to snáší jinak a co vyhovuje jiným nemusí vyhovovat vám.

lucieandrlova
12. říj 2013

Asi jako píše @lucifereeek chce to vyzkoušet. Nám dcera odmítá vše kromě Sunar complex. Vyzkoušeli jsme ho až poslední. Jiné maminky mi říkaly, že Sunary jsou více přislazované než jiná UM. Je možné, že je těžší jak píše @zana21, problémy nemáme, ale v době nemoci ho nahrazujeme Nutrilon Low lactose, do kterého přidám malou lžičku glukopuru (jinak to nechce).

mmlenka
3. únor 2014

Největší rozdíl je v tom, že Nutradefense obsahuje oproti Complexu navíc omega 3 a omega 6 nenasycené mastné kyseliny.

kucirlib
29. črc 2014

@mmlenka Můžu se zeptat, ten Nutradefense to je to číslo 2? a používáte ho doteď?

mmlenka
30. črc 2014

@kucirlib Začínala jsem na Nutradefence 1, pak 2, po roce jsem přešla na Complex 3 a teď budu přecházet na Complex 4.