Bolení bříška po Nutrilonu 1 - kupovat specifický Nutrilon nebo změnit UM?

marie100
14. zář 2017

Ahoj ženy,

chtěla bych poprosit o radu, mám první mimčo něco přes měsíc a málo přibírá, dr. mi doporučovala po kojení příkrm Nutrilon 1, malá se mi ale po osmi hodinách od prvního podání kroutí a pláče. Jaké máte prosím zkušenosti? Mám vyměnit za nějaký specifický Nutrilon 1 - zácpa/ citlivé zažívání / dětská kolika nebo to nemá cenu a mám zcela změnit značku umělého mléka popř. s jakou máte nejlepší zkušenosti?
Díky za případné odpovědi.

vrana80
19. zář 2017

ahoj, kamaratka mala podobny problem s Nutrilonom, maly sa nevedel sam vykakat a musela casto pouzivat rektalnu rurku. Pediatricka jej poradila nech skusi Amilk Bifido, ze obsahuje probiotika tak zmenila a do par dni sa malemu upravila stolica aj celkovo brusko. Skus sa spytat pediatricky co ti povie, mozno tiez nieco poradi...

miacek_pnovice
19. zář 2017

Pekny den, u nas to bylo stejne, ikdyz jsme davali specialni nutrilon na koliky. Pak jsem zkusila Bebu a klid..Ale kazde miminko je jine,treba tomu vasemu bude vyhovovat Sunar,Hipp,... Takze urcite zkusit doktorku a male bych ted nahrivala brisko a trochu promasirovala. Nas prcek na koliky trpel 3mesice..tak doufam,ze vse dobre dopadne..protoze ta bezmoc je hrozna

marie100
autor
21. zář 2017

Díky za rady. Zkoušíme Hipp...