Nutrilon 1HA alebo Hami 1HA?

alishia
24. zář 2008

Má někdo zkušenosti z Hami 1ha??? Trpíme po nutrilonu 1ha na hrozné nadýmání, už semzkoušela bebu a nutrilon comfort a sunar a vzdy to bylo jen horsi tak sme zpatky na nutrilonu....ale po kazdem jidle knučí, vlastne uz u flasky. Nevím co s ním. pouzivame probioticke kapky, sab. a nekdy baby calm. a je to na nic:/

pietra
24. zář 2008

ja som prednedavnom pisala na infolinku nutricie a napisali mi, ze zlozenie nutrilonu a hami je takmer totozne, ved su aj od jedneho vyrobcu. Nutrilon ma mat navyse niektore veci. Ja by som asi hladala nejaku inu znacku

pietra
24. zář 2008

pytala som sa sice na 2HA, ale myslim, ze to plati aj pre 1HA

alishia
autor
24. zář 2008

aachjo:(( vzdyt uz ani jina znacka snad neni:/// ja uz

alishia
autor
24. zář 2008

se z toho zblaznim:/

pietra
24. zář 2008

zas na druhej strane skusit to mozes, lebo predsa len minimalne rozdiely tam su
alebo zavolaj priamo na infolinku nutricie, cislo mas na krabici nutrilonu 😉

pietra
24. zář 2008

a UM je predsa strasne vela druhov, neviem teda, ako je to presne s HA, ale urcite si nevycerpala vsetky moznosti 😉

katmi
24. zář 2008

alishia hlavne neexperimentovat a nemenit babatku stale znacky mlieka.. to nieje dobre.. menit by sa malo dlhsim procesom.. ak uz menis..

a pietra dobre povedala.. skus sa informovat na infolinke nutricie.. pripadne im napis mail. vzdy odpisu.. a rychlo.

a este jedno predsa..ak papate HA,mala by si davat IBA mliecka,ktore su HA..aj ked menis znacku..

kar.la
24. zář 2008

My používali Hami HA, protože nám skoro žádné mlíčko nesedělo. Malá měla pořád šílené zácpy, Nutrilon nám neseděl, Hami ano. Moje Dr. vždycky říkala, že se musí zkoušet, dokud nějaké nesedne...
Teď musíme dávat Nutrilon Allergy care a nic moc, ale bohužel na výběr nemáme 😔

alishia
autor
25. zář 2008

a proc pozivate allergy care kdyz ste meli HA???

pietra
25. zář 2008

alishia, HA je na prevenciu vzniku alergie, ale ak sa uz alergia objavi, pouziva sa Allergy care

kar.la
25. zář 2008

Jak píše Pietra. Ha jsme používali jen jako prevenci - kojila jsem + dokrmovala. Jakmile jsme přestali kojit (9,5m), začal se malé dělat škaredý ekzém, právě z toho HA mlíka, takže jsme na allergy care. Ekzém úplně vymizel, ale často nás trápí zácpa 😒