Nutrilon 1HA v kombinaci s Nutrilonem Comfort. Smí se?

alishia
16. zář 2008

Ahoj,

neví někdo zda se smí kombinovat tato dve mlicka? Malej ma po nutrilonu 1ha nafoukle brisko, ale je to jedine mlicko po kterem krasne kaka, zkouseli sme davat jen nutrilon comfort, to zas bylo mene nadymani, ale oskliva zelena stolice jak lepidlo a prislo mi ze ho to boli pri tlaceni. tak se chci zeptat jestli to nekdo kombinuje?

jjaanca
16. zář 2008

Na jejich stránkách nutrilon.cz mají tel. číslo na bezplatnou poradnu, tak si tam brnkni. Já tam volala a jsou milí.

nadik
16. zář 2008

smi já měla taky z porodky na dokrm comfort a máchali jsme s HA

alishia
autor
16. zář 2008

jak jako machali? jako ze jedno krmeni s ha a jedno s comfort? budu tam vollat az malyho uspim

nadik
16. zář 2008

míchali samozřejmě 🙂 no já měla Comfort a pak jsme koupili HA, tak jsem se ptala dr. co stím comfortem a ona ať dáme jednou to a pak to... že to nevadí, je to stejná firma.

alishia
autor
16. zář 2008

ja uz sem si volala na nutrilon a rikali ze je to mozne, ze mam davat ten comfort treba na noc, taky nam prave dve plechovky zbyli z minuleho nezdarenho pokusu.)) a vymenit to nejde protoze nemuzem najit uctenku.) takhle to dopada kdyz clovek toho nakoupi vic treba jakomy 5 plechovek comfortu.) takze budu kombinovat, snad mu to pomuze.

nadik
17. zář 2008

tak jo určitě se nic nestane, já taky dávám své mléko, ale má raději lahev, tak furt odsávám děsná práce ☹ a když na noc odsaju míť tak to domíchám Nutrošem a taky se nic neděje má se jí to smíchat v žaludku a nebo v lahvičce.... 🙂

maryshka
18. zář 2008

ahoj....ja som mala mlieko prve dva mesiace, potom sme zacali dokrmovat Nutrilonom 1 obyc., ten maleho dost nafukoval a bolelo ho brusko, dost peni. Tak na gastroenterolozka predpisala Nutrilon Comfort, ten je v podstate tiez HA a tiez nam bolo povedane, ze sa smeju kombinovat vyrobky jednej firmy, pretoze tie mlieka maju tu zakladnu recepturu rovnaku, cize je to setrnejsie ako kombinovat napr. Nutrilon a BEBU, alebo podobne. Tiez mi pri Comforte ovela menej grcka, kedze je to mliecko o nieco hustejsie.

alishia
autor
18. zář 2008

maryshka...ja to zacela kombinovat a zatim v pohode, dneska jeste kakani nebylo, ale ono prijde hned po papani v pul 11🙂 jak to kombinuju s tim hackem, tak kaka moc pekne...zlute presne jak to ma byt.