Nutrilon 2. Kdy se na něj přechází?

petka90
2. led 2011

Holky, kdy se přechází na Nutrilon 2 ? Plně jsem kojila, ale pak jsem přicházelo o mlíko až se mi ztratilo úplně a tak jsme přešli na Nutrilon , ale podle dávek uvedených na obalu už nám to nestačí, a dáváme i o hodinu a půl dřív než by jsme měli, bojim se, abych tim malé nějak neublížila, abych jí třena neucpala střívka nebo tak , ale zase trápit jí hlady je nesmysl, Kdy se teda přechází na 2 ?

neiry
2. led 2011

@petka90 Není dvojka od ukončeného 6. měsíce?

petka90
autor
2. led 2011

Na obalu to rozepsaný do 6m je .. Ale nám těch 150 ml nestačí a v lékárně mi řekli, ať jí víc nedávám nebo že jí roztahnu žaludek, tak já nevim. Zítra zajdu k dr.

kikimaruska
2. led 2011

Určitě je od ukončeného 6m. Co zkusit 1 a pokud by ji nestačily dávky, tak kup rovnou Nutrilon Extra...ten je jen jedničkovej i. Já krmila také Nutrilonem extra, jelikož normální 1 byla málo a měl hlad...na 2 měsících je brzo dávat dvojku... 😉

veronikaka
25. čer 2013

Nechtěla jsem zakládat nové téma.... Měla bych prosbu na maminky miminek s Nutrilonem. Malá má 7 měsíců a převáděla jsem ji na Nutrilon 2 (máme první velké balení). Dnes mi přišla zásilka s objednaným mlíčkem a krabice je jiná (tmavě modrá). Já jsem koupila světle modrou s nápisem nové složení - expirace a datum vyrobení jsou skoro stejné (liší se o 1 měsíc). Kontrolovala jsem obsah a přijde mi, že jsou oba schodné. Nevíte o tom více? Mám hodně citlivou holčičku a nechci jí míchat mlíčka dohromady, pokud by tam byl zásadní rozdíl. Děkuju za odpověď.

pajaaaa
29. čer 2013

je to napsané na obalu 😉

mafeska
5. črc 2013

od ukončeného 6. měsíce, na trojku pak od ukončeného 12 měsíce.

Jéééj nevšimla jsem si data založení diskuze 😀

mafeska
5. črc 2013

@veronikaka zásadní rozdíl tam snad ani být nemůže když je to stejná firma. Prostě jen vylepšili složení a dali nový obal. 🙂

veronikaka
5. črc 2013

@mafeska Díky za reakci.