Nutrilon 3 bez příchutě do 12. měsíce. Existuje?

prchalka
11. zář 2009

Ahoj,
už se v tom nějak přestávám orientovat.
Je mi jasný, že existuje Nutrilon bez příchutě od 10. měsíce, ale existuje i bez příchutě od 12. měsíce?
Když to hledám na netu v e-shopu, skáčou mi tam nesmysly. Navíc jsou to třeba stejný krabice, jen přelepený s tím, že je to vanilka - i v krámě to tak mají.
Bude nám za chvíli 12 a ještě máme zbytek Nutrilonu 2, ale jaký mám teda koupit dál? S příchutí nechci! Vyznáte se v tom někdo?

beruska2x
11. zář 2009

ahojky taky jsem to ted resila, maly ma alergii ale zatim nevime na co tak prichute taky nechci, je to tak ze oni zmenili vek deti takze co byl driv od 12.m (nekde maji treba stare zasoby tak ho jeste maji) tak je ted nove od 10.m .. takze kup ten jen bez prichute...
😉

nekdy aby se vtom prase vyznalo 😖 😀

prchalka
autor
11. zář 2009

Díky, a 4ka je až od 24m, takže celý rok by měla být na 3jce, pokud to bude ještě chtít? No asi jo 😅

beruska2x
11. zář 2009

jo ale to neni problem ne? me to prijde o.k. me teda malej pije mliko s chuti takze z toho strach nemam, proste jenom upravili cisla 😉

prchalka
autor
11. zář 2009

Jasný, já si jen říkala, že když je jednička do půl roku, od půl roku do 10 měsíců dvojka, tak ta trojka pak celý rok že je to na jedno mlíko nějaký dlouhý 😀 A kdyby to neměnili, nebyla bych zmatená 😅

beruska24.9.
6. srp 2012

maminky, které používáte nutrilon, prosím, poraďte!
dnes jsem dostala tak trochu šok 😎 kupovali jsme nutrilon 3 od 10.m. dnes jsem v rychlosti otevřela též nutrilon 3, ale až potom jsem zjistila, že je na krabici uvedeno od 12.m. to ho změnili nebo jak to vlastně je?
dcerce je 11m., takže teď netuším, zda mám zítra rychle shánět nějaký jiný a tento můžu tak akorát vyhodit 🙄 nebo ji ho můžu dávat už teď. zatím jsem se častěji setkávala s názorem, že obráceně (staršímu dítku um pro nižší věk nevadí), ale takto (mladšímu dítku um pro starší) nedávat, protože to nějak tím složením vadí.

hojda
6. srp 2012

@beruska24.9. To je rozdíl jen měsíc toho bych se nebála🙂.
http://www.nutriklub.cz/products/index/age:300|...

mailli
6. srp 2012

@beruska24.9. já bych to neřešila a klidně bych dávala dál tu 3, co máš doma. když ti to nedá spát, tak dodělej tuhle krabici a kup potom zase 2, ale myslím, že to je zbytečné 😉

milada2
6. srp 2012

Díky za tuhle diskusi! Já měla za to, že 3 je od 10. měsíce, tak doslova plýtváme zásobama 2 s tím, že to doplácáme a koupíme 3 a kouká, že 2 budeme pít ještě dva měsíce 😉

beruska24.9.
7. srp 2012

@milada2 - právě, že 3 byla od 10.m. poslední krabici kupoval manžel, mě ani nenapadlo na to kouknout, prostě jsem ji jen uklidila a včera v rychlosti otevřela......nebýt toho, ani netuším, že něco změnili 😎