Nutrilon AR 1 a AR 2. Máte zkušenost?

ewuli
13. srp 2008

Ahojky, chtěla jsem se zeptat pokudmáte někdo zkušenost s tímto UM, od kdy jste začaly dávat pokračovací mléko 2?Jaký je rozdíl mezi 1 a 2? Dr. říkal,že můžeme dávat klidně 1 do půl roku. S příkrmem jsme už začali,ale zatím jen po lžičce ochutnává.

jaku
13. srp 2008

Ahoj ewuli, taky jsme kdysi byli na AR, AR2 se dává až se zavedením příkrmů dřív ne, tudíž my jsme dávali až po ukončeném 5.m. Záleží kolik ti toho malý vypije a kdy vám doporučí dr. podávat příkrmy. Mě to potvrdili i na lince nutricia, AR1 můžeš podávat do 6m. Nespěchej, 2 se trošku hůř tráví, my s tím měli zpočátku problémy.

ewuli
autor
13. srp 2008

Nám už to dr. doporučil začít s příkrmem teď na 4,5 měsíci.Té 1 mi vypije tak kolem 900-1000ml + ještě tak 50-70ml bylinkového čaje. Je ale fakt,že to do něj musím ládovat každé 2-3 hodiny aby byl dostatečně zavodněný,ptž má nemocné ledviny.

jaku
13. srp 2008

Ewuli já mám dojem, že AR2 je od ukončenýho 5.m, teď si už nevzpomínám, každopádně nejdřív zaačni s příkrmama a pak dej teprve AR2, aby neměl moc změn najednou. Ono stejně začínáš příkrmy po lžiškách, až po týdnu nebo dýl sní celou porci.

klarakulasova
14. dub 2020

ahoj, taky mam otazku. Před týdnem jsme presli na Nutrilon AR2. A malý má po každém jídle průjem. S AR1 problém nebyl. Zvykne si, nebo mam hledat jiné mléko? Vím že je to po ton Nutrilonu. Děkuji moc za odpovědi