Nutrilon vs Hami, jaké máte zkušenosti?

sarynka2
2. čer 2014

Ahoj maminky,
Potřebuji radu, bohužel nemůžu už kojit nebot došlo mlíčko.Takže malej má měsíc a jako lajk jsem dal ana rady ostatních a hned první UM jsme koupili NUTRILON 1 ,ale malej byl po něm totálně křečovitej kroutil se blinkal vůbec se nevyspal prdíky zaražený a kakání bylo asi takové,že při každém krmení to šlo hned ven do minuty,takže u nás nepřicházelu v uváhu přebalit před krmením.Navíc Nutrilon neskutečně pěnil .Tudíž jsem koukla na internet samozřejmě co maminka to jiný názor 🙂 😢 a koukám že mlíčko Hami ,ikdyž je od stejného výrobce mělo dobrý ohlas. Včera jsem dala starou dávku Nutrilonu a jakmile měl hlad tak při dalším krmení rovnou novou dávku HAMI citlivé bříško, konzistence suprová na první pohled totální rozdíl od nutrilonu,hutnější a nepění.Malinký přestal blinkat ,max při odříhnutí mu to ujede,ALE OD TÉ DOBY cca od 16h. odpoledne stolice žádná,tak se zas bojím aby po tomhle neměl zácpu:(( popřípadě jak dlouho mám čekat jestli to zácpa je nebo ne?a jaké máte zkušenosti vy?Já už jsem zoufalá:(
Děkuju jste zlata

lv
2. čer 2014

Zácpa tak po několika dnech, ne po několika hodinách bez stolice..

handula83
2. čer 2014

Ahoj mi jsme na Nutrilonu už od narození,taky mi ublinkávala a bolení bříška taky měla,koupila jsem infacol na prdíky a lactobacilky baby a vše se zlepšilo.Ale poukud jí vyhovuje od Hami tak to neřeš.Zácpu určitě nemá někdy se po UM stává,že nekakají třeba dva dny.Ono se to zlepší.

bambulal1
2. čer 2014

Ahoj my sme taky prrsli z nutrilonu na hami.Po prechodu nemal stolicu asi 4dny ale pak se to zrovnalo.Pri nutri.mi taky hodne pobrekaval.Jinak bud v klidu mne uz nemal stolicu i 8dni takze po par hod.nemmusis mat strach