Ohřívat Nutrilon nebo ne?

wow
10. črc 2011

holky ohříváte i nutrilon když vám např. mimčo usne než mu ho stihnete dát?a vy by jste ho museli vařit za hodinu znova

sarlotta
10. črc 2011

@wow můžeš 1x ohřát... mezitím ho dej do lednice v zavřené lahvičce 😉 takto uložené může být 8hodin..ale já ho vylévám tak po 4hodinách a pak už dělám nové... po hodince určitě v poho 😉

terinda
10. črc 2011

Řeším to samé 😀
Načetla jsem si rady: mít převařenou vodu v lednici a horkou v termosce a namíchat.
Nebo použít ohřívač lahví 😉

mamkamarketa
10. črc 2011

@wow ahoj, malej byl na nutrilonu od narozeni. v porodnici vzdy kolem 5 h rano uvarili '''davku'' a behem dne jen par ml odlily a ohrali. takze verim,ze to je v pohode 😉

aknela
10. črc 2011

Ahoj, já neohřívám nikdy. Mám připravenou vodu v termosce a přidávám převařenou studenou vodu. Takto je to otázkou pár minut. Nutrilon (nevím jak jiný mlíka) dost smrdí, když se nechá dýl v lahvičce, to mě odrazuje.

gabrielaa
12. črc 2011

ahoj, já teda nutrilon ohřála max hodinu po udělání, pak raději udělala nový..od půl roku jsme ale na Bebě a tu teda neohřívám vůbec, vždy zbytek vyliju

laska.nezna.hranic
13. črc 2011

souhlasím s aknelou. neumím si představit, že by mimčo uslo tak rychle, když je hladové 🙂 příprava mlíčka při dobré přípravě nezabere déle než minutu dvě. u nás mám pořád vodu převařenou předem, aby nebyla vařicí, když si malý vzpomene. max. ji přihřeju v mikrovlnce, aby byla teplota akorát na pití. ale mlíčko teda nikdy. má se vypít do dvou hodin. pokud ti mimi usíná, nechala bych lahvičku po tu dobu stát v horké vodě, aby mlíčko tak rychle nechladlo, ale dvakrát ohřívané bych nedala. v tomhle se řídím tím, co je na obalu. co se nevypije, vyléváme. nebudu šetřit takovým způsobem jen proto, že je Nutráč drahý. neříkám vyjímečně, ale jinak ne-e.