Pláče po UM. Co radíte?

24. kvě 2021

Maminky prosím o radu. Mám měsíční miminko, jsme na UM. Poslední dobou mi po každým krmení brečí. Láhve pořádně sterilizuju, mliko dávám akorát tak teplé, občas hlta ale dáváme pauzy......a stejně mi po šesti krmení z osmi brečí a kroutí se.... Co radite? Mamka říká, že to že řve po jidle je celkem normální, a že i když změním UM tak mi bude řvát dal, tak já nevím no. Čekám na kapky biogaia a doufám že trochu pomůžou. Sab simplex nepomohl, naopak, situace byla ještě horší....

smajlishek
24. kvě 2021

Chápu maminko, jak se asi cítíte, pred rokem jsem byla v podobné situaci a zkoušela jsem všechno možné. Mé dceři pomohla změna mléka Sunar Ar & Comfort je proti ublinkávání a zácpě, dcerka trpěla navic na reflux. Tím samozřejmě nemůžu říct, že to pomůže i vám, jen zkušenost 🙂

Nemůže to být množstvím bublinek v lahvi?
Jinak avent má takovy speciální ventil proti polykání vzduchu, zkuste jestli to nemůže být váš případ🙂

Kapičky Biogaja jsou super, možná pomůžou 🙂

Bude dobře🙂

alilali
24. kvě 2021

Já bych změnila asi UM.

i_vet2
24. kvě 2021

tak já vím jaké to je, mě taky plakal po 90% krmení, zkoušeli jsme změnit um, antikolikové lahvičky, biogaiu, laktobacilky jiné, ale nakonec mu vyšli pozitivně testy na abkm, mléčko neocate a světe div se klid .. byla jsem tak šťastná že pil v klidu mléčko a po piti neplakal, to jsem předtím nezažila, a to neměl žádné ekzémy nic, jen koliky kroucení pláč, řev propínal se u toho mléčka jak kdyby ho to bolelo.. a taky ze jo, chudacek, moje první mimi a teda měla jsem na doktorku naléhat víc nemusel se trápit takovou dobu co mě odbývala kolikou,..