Po Sunaru má zácpu. Mám změnit mlíko? Na jaký?

marketa137
17. kvě 2010

Přešli jsme z Nutrilonu na Sunar. kakal tak ob den a ted už 4 den a nic 😒 . Po nutrilonu měl bolesti bříška a tak jsme přešli a Sunar mu chutná a tak nevim jestli čekat nebo změnit mlíko, ale jaký? bebu se bojim dát, dost čtu že právě způsobuje zácpu 😒 a Hami dávat nechci aby zase neměl bolesti bříška když to dělá stekjná firma jako Nutrilon. A hipp mu chutnal ale pak po něm začal hodně blinkat 😒 . budu ráda za jakoukoliv zkušenost, po jakém mlíku nemají miminka problémy s vyprazdnováním 😉

sebestka
17. kvě 2010

Ahoj Markétko,
já jsem dávala naší malé Nutrilon a problémy neměla žádné. Když jsem se ptala v lékárně na Sunar, tak mně právě říkali, že je po něm zácpa. S jiným mlékem zkušenosti nemám.Kristýnka Nutrilon pije doteď ,ráno a večer a to má dva roky.
A nemá bolesti bříška jen, jak to děti v jeho věku mívají? Jako, že to není úplně tím Nutrilonem? Třeba až se bude víc hýbat, bude po bolestech. I v porodnicích dokrmují Nutrilonem, mně bylo v porodnici řečeno, že Nutrilon je nejlepší po mateřském mléce.Právě, že nemají problém s blinkáním ani se zácpou.

marketa137
autor
17. kvě 2010

On byl brán jako endonošený i když měl přes 4kg 😀 a byl na JIRP a pak na JIP a tam byl na Nutrilonu a právě už 6 den po porodu měl koliky že ani tam nevěděli cos nim. prý jim tam prořval celý noci ☹ . A dětská řekla že jestli chci že máme vyzkoušet jiný mlíko. první syn právě Nutriln taky nesnesl a tomu vyhovoval Sunar. J8 doufam že nás zachrání příkrmy a už vidim že budu začínat zase ovocnýma přesnídávkama, protože když mu dam mrkev tak bude zabetonovanej úplně ☹ . Začínam se obávat že problémy s bříškem zdědí po mě, s tim mam problémy od malička a do teď je mě skoro po každém jídle špatně ☹

fender
17. kvě 2010

My dávali vždy Sunar a malej po něm zácpu nikdy neměl.... tak je to asi dost individuální.....

sebestka
17. kvě 2010

Asi je to fakt individuální. Já bych asi zkusila ty mléka měnit a uvidíte, třeba mu nakonec nějaké sedne. Ono ikdyž se přikrmuje, tak stejně by nějaké mléko měl mít, je ještě malinkej. A co nějaké ty kapky proti těm kolikám? Třeba by to zabralo.
Ono se lehce radí, ale když pak dítě pořád pláče a člověk mu neumí pomoci, tak je to hrozné. TeĎ už si nejsem jistá, ale ty první kaše jsou od 4 měsíců, tak překlenout ještě těch 14 dní a dávat ty kaše? Jestli ho to ale zase nezazdí.

lin18
17. kvě 2010

Kubík měl po Nutrilonu zácpu, hodně blinkal a celkově byl protivnej. Teď dávám cca 5. den Bebu, kaká sám bez problémů a neblinká.

bocinka
17. kvě 2010

Marketko, každé mimi to má jinak, vydrž týden a pak zkus BEBU, malá po ní zacpaná nebyla a sousedce zase způsobuje zácpu právě Sunar... 🙂

beruska24.9.
17. kvě 2010

Malá pije sunar a v pohodě. Asi to chce zkusit.

pett7
17. kvě 2010

Malý po sunaru hodně blinkal a nekakal.Máme hipp ten mu vyhovuje jen hrudkuje a musí se s ním hodně třepat..

marketa137
autor
18. kvě 2010

Ahoj, tak jsem nakonec koupila bebu, dle složení má železa stejně jako Sunar tak uvidíme. Hipp jsme už měli a po něm hodně blinkal. Tohle u prvního syna neznam. Nezbývá než vyzkoušet a za 14 dní už začneme s příkrmama a asi začnu jako u prvního s přesnídávkama a snad mu to pomůže. Včera jsem ještě od hippu koupila čaj na bolavé bříško tak uvidíme, ale u beby už asi budu muset zůstat. Nutrilon mu enchutná a měl z ěnj koliky, Sunar byl celkem ok ale tď má tu zácpu a po Hippu blinkal a to docela hodně 😒

simonceli
18. kvě 2010

Ahoj, nutrilon nás doslova zabetonoval a jednou jsme museli po 14 dnech na vyvolání stolice, po sunaru měla malá zaražené prdíky a tak jsme nakonec na Bebě a každý den je něco v plínce.

haanhobe
18. kvě 2010

Už více jak rok pije malý Bebu bez problémů, zácpu měl po Sunaru. Chce to opravdu vyzkoušet.

terezka87
18. kvě 2010

Ahoj malá měla první měsíc Nutroš a to kakala jednou za tři dny. Od druhého měsíce pije Hami a kaká každý den, a neblinká. 🙂 Bebu jsem taky zkusila ale to jí asi nechutnalo.Bebu nechtěla....

marketa137
autor
19. kvě 2010

Tak dneska vypil 1 dávku beby a asi mu chutná víc než Sunar, vypil celou dávku bez přestávek 😉 . Včera se konečně vykadil a smrad teda pekelnej 🙂 ale nekroutil se tak možná i čajík včera pomoh ahlavně mu čajík chutná. Koukala jsem a beba a i sunar má stejný obsah železa tak uvidíme, nejmín železa má Hami 😉