Počáteční výživa Babydream. Máte zkušenosti?

panimama
29. led 2011

Ahopjte chtěla jsem se zeptat,nějak bojujeme s malou(3.měsíce)s UM.Už jsem vyzkoušela.Nutrilon,Beba,Sunar a nic s toho jí moc nejede.Kamarádka my doporučila v Rosmanu mléko Babydream,tak se chci zeptat jestli s tím máte někdo zkušenosti,jestli to není nějakej patok,protože i ta cena je podezřele nízká.Díky moc za odpověďi.

kmotrice
29. led 2011

Není to nic špatného kamarádky chlapeček ho pije a krásně přibírá. Jinak pokud chcete něco doporučit tak počáteční výživu od Hami. Mému miminku jede ze všech výživ nejvíc. Sunar je na pytel vyzkoušela sem ho a malýmu vůbec nechutnal.

coko.joko
29. led 2011

Ahojda,ja kojila dva mesice a nejvice mleku od matky se podoba Nutrilon....je sice drahy,ale podle me nejlepsi......takze ja bych do levneho nesla....do dnes ho pije k snidani a k vece.......

simonceli
30. led 2011

Ahoj, kamoščin malý na něm vyrostl, nekupuje mu jiné mléko a krásně přibíral a je zdravoučký, má rok a ještě teď ho pije. Složením je téměř identický jako nutrilon. My třeba používali Bebu a teď má malá Hami. Tyto dvě značky jí střídám.

kefir
30. led 2011

je to dobrý mlíko,prodavačka v rosmannu hozrovna minule chválila jedný mamině když se na něho ptala, že je hodně kupovaný. v německu se podle mě prodává tahle značka hodně jen tady jsou k ní maminy nedůvěřivý podle ceny a taky na něho není reklama což dělá hodně, já sama jsem byla zblbá reklamou a tím že přece nic levnýho nemůže být dobrý a tak jsem z prcka dělala pokusnýho králíka s UM a nakonec jsem zjistila že starý dobrý sunar který je mezi UM nejlevnější seděl nejvíc a tak jsme se k němu vrátili 😉
jinak od babydream jsem vyzkoušela kaše a jsou vynikající, a že jsme jich zkusili hodně, a jejich rýžová kaše od 4. měs. malé chutnala ze všech značek nejvíc že mi jí nejen vyjímečně bez vyšilování snědla ale narovinu můžu říct že se jí pokaždý přejedla 😀

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
vernero
30. led 2011

Já jsem teď začala malou dokrmovat Nutrilonem a vypadá to, že se to ujme. Jen chci napsat, že tady asi každý bude psát něco jiného, což je logické, protože každému mimču sedí něco jiného, takže asi nezbývá než vyzkoušet. Třeba kamarádka taky skončila na Sunaru, protože malé prostě jel nejvíce, určitě neplatí čím dražší tím lepší, to samé je s dětskou kosmetikou, úplně mám vyrážku, když tu čtu ty maminy jak haní levnou kosmetiku, přečetly si někdy složení a porovnaly s dražší???

kefir
30. led 2011

s tou kosmetikou souhlasím, já jsem (opět zblbá reklamou a diskuzema na MK) před porodem nakoupila drahou kosmetiku, drahé dudlíky, plínky a nevím co ještě a teď? kupuju obyč astrid kosmetiku ta mi voní miminkovsky i sedí nejvíc,pijeme obyč sunar, z dudlů sedla jediná obyč latex kytička za pár kaček a plíny babydream nebo tesco🙂 nakonec jsem zjistila že to levný nám sedí nejvíc a není to rozhodně kvůli ceny, protože např. pampersky ani hugiesky nám nevydrželi celonoční čůrání ale tesco plíny jo 😎 To samé avent lahvičky ty mi malá vůbec nechtěla a takhle bych mohla pokračovat. tudíž nezatracovala bych všechno levný 😉

weri1
30. led 2011

nemám zkušenosti, ale nemyslím si, že bude horší. Tvý dítko něco jíst musí akdyž mu bude chutnat proč ne,? jen bych se podívala na složení
a co se týče kosmetiky jak tu zmiňujete, já používám vše lékárenský-namíchaný přímo v lékárně, a je to za hubičku

veronikavlaskova
31. led 2011

My jsme teď dopili krabici Babydream 2 a malý šmakoval. Jen je potřeba pořádně to promíchat podle návodu, aby se netvořili hrudky. Ještě zkus Hipp a Humanu a Nutradefense. Doufám, že brzo najdete vaši značku 😉 Malá mi naštěstí baští všechny značky 🙂

pajinka40
2. črc 2011

Ahojky dnes jsem poprve vyzkousela mleko babydream.Zda se mi ze je trosku slabsi.Muj syn,Kteremu jsou 4mesice byl zvykli na hami extra.Ted jsem chtela vyzkouset toto mleko kuli dobre cene.Asi mu nestaci,jelikoz se mi budi i v noci a to pri Hami spal celou noc. ☹ 😢 Pres den mu davam i bobika. A obcas i prvni lzicku od Hami. 😅

8petule8
6. črc 2011

My testli babydream u kamarádky když jsme nečekaně nocovali a taky mi to přišlo slabší, mám stejnou zkušenost, malá se mi v noci probouzela hlady 😒

ashlee
27. srp 2011

kolik stoji mleko babydream?

pudlyna
8. led 2014

Ahoj momentálně naše Oli pije všechno to je výhoda neuvěřitelná. Máme vyzkoušené i z DM babylove a je hodně podobné nutrilonu není sladké je tak akorát. Pak máme vyzkoušené i babydream a je to hodně podobné a myslím, že složení je stejné jako jakékoli mlíčko u nás s rozdílem našeho předražení, no ČR nemá dost vydělává i na nejmenších.
Babydream je v akci teď za 136,- tak na nákup šup šup

dashi
7. čer 2016

Na těchto mlících nevidím nic špatného, já ho malýmu dávala od 3. měsíce (nyní 1.rok) a přibíráme krásně, kupuju jak babylove, tak babydream, babydream mi sedí i kosmetika. Dopouručila jsem kámošce a přesedlala z Beby. Podle mě je to jen tím, že na ně není reklama. A hodně mamin se bojí přiznat barvu, že kupují levný mlíko srovnatelný se značkovým. Za mě super.

jarcikkk
26. pro 2017

@dashi dobrý den, a chuťově jsou babylove i babydream stejně? Nevím, ktere vyzkoušet. A zasytí? Někde jsem četla, že je babylove slabší.

smudlinka24
27. pro 2017

BL je chuťové výborne, zasytí bez problému, dcera spokojena, BD neznáme.

jarcikkk
27. pro 2017

Moc děkuji za odpověď. Dnes jsem koupila v DM v provedení Bio. Tak jsem zvědavá 🙂

lidka41
27. pro 2017

@jarcikkk ahoj, měla jsem jak obyč tak bio a nepoznala jsem rozdíl, malému jsou 3 měsíce a chutná mu, a krásně roste a přibírá. A že je levnější je jen bonus pro naši peněženku.😉

dandaa
27. pro 2017

@jarcikkk DM bio mléko má dobré složení a chutná lépe než obyc babylove,stačí si v obchodě porovnat tabulky .

jarcikkk
1. led 2018

Dcera prijmula mlíčko v pohodě, tak jsem ráda. Přesně, ještě i pěkná cena 🙂