Polský Nutrilon, polská Beba nebo Beba česká?

waligorova
4. kvě 2010

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda -li by mi tu nemohl někdo poradit. Mám doma 4měsičního syna a používám Bebilon 1comfort.Dokud jsem kojila a Bebilon používala jako dokrm bylo vše v pořádku. Jenomže malý prso přestal chtít,proto už je úplně na Bebilonu. Od té doby se vykaká jen když mu pomůžu. Když dva dny nekaká,tak ten druhý den už se u krmení vzpíná a řve,takže mám problém vůbec do něj mléčko dostat. Používám i Lefax na prdíky a probiotické kapky a stejně mu to nejde. Proto zvažuju přechod na jinou značku. Uvažuji o Beba sensitive nebo NAN což je polská obdoba Beby premium. Můžete mi prosím poradit?

pajcula
Autor odpověď smazal
Zobraz
janulazaynab
10. kvě 2010

Ahoj,
my uz jsme asi dva mesice na polskem Nanu a malemu se po tom kaka docela dobre. Pouzivali jsme zpocatku Bebu HA, ale to mel docela problem. Zacpu ma jen po jogurtech a prikrmech, takze kdyz vidim, ze tlaci "naprazdno", pockam, jestli to nezvladne sam a pak jdu pro rektalni trubicku.
Jinak ke kapkam - pouzivali jsme SabSimplex, BabyCalm, Nutrolin-B a ted i ty probitocke kapky BioGaia. Nam nejvic zabral na prdeni BabyCalm a na to lepsi kakani Nutrolin-B, ale od toho pateho mesice stejne nic nepouzivame - prdi sam, tak nac mu davat nejake leky.. Dostava Selsky jogurt nebo Activii a tam jsou bifido bakterie. Jinak davam preventivne misto caje svestkovy napoj od Hippu - na 120ml davam cca 20ml stavy. V baleni je toho docela dost, tak si to naliju do sacku a strcim do mrazaku - kazdy den vytahnu jednu kostku a zaliju 100ml. 😉
Ono se to lehce rika, ale nejlepsi je vydrzet - od cca pateho mesice, kdy se mu zpevni brisni svaly, tak se vyprdi pekne sam a s tou stolici se to hold musi hlidat a kdyz tak pomoct.

marie11
21. říj 2011

Ahoj maminky, chtela jsem se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti s polskym NAN 2 pro mam doma 5ti mesicni holcicku a kojim zaroven prikrmuju polskym nanem,ale nezda se mi chut mleka je dost horsky mela jsem moznost ochutnat jen hami mleko a bylo hodne sladky,koupila jsem to v polsku je to baleni v plechu a mam tak trochu strach aby tam nebylo neco spatneho,Prosim odepiste mi jestli toto mleko davate svemu detatku,jakou ma chut a jak Vam vyhovuje dik moc

pajoslava
21. říj 2011

My jsme taky na polskem Nutrilonu Comfort 1 + tedy jeste kojim a mala s kakanim problem nema, ale je fakt, ze uz byla doba, kdy kakala 1-2x denne, ale to byl des.. plno toho, vsude a desnej smradek.. hodne trpela na bolesti briska - prdela, kakala, ale brisko bolelo.. Ted tyden pouzivame BioGaia a jakmile zabraly, tak kakame sice skoro porad, ale bez bolesti, krasna konzistence, barvicka taky. Boleni snad preslo uplne! Doufam, ze to vydrzi 🙂

pajoslava
21. říj 2011

@marie11 Nevim jak NAN, ale omylem jsem ochutnala ten nas nutrilon a hnus nejvetsi tedy.. fuj! Se divim, ze to ty miminka pijou 🙂

ebony222
21. říj 2011

My jsme Nutrilon i Bebilon pouzivali dlouho a vyhovoval, kakala po tom tak akorat. Doporucila bych ti zkusit Sunar. Ten obsahuje mlecny cukr a deti po nem hezky kakaji. My jsme ho pouzivali jako projimadlo, kdyz jsme meli nahodou problem.