Poraďte nejaké chutné mlíčko

ewuli
10. říj 2008

Ahoj maminky, náš malý už delší dobu odmítá mlíčko.Jedl Nutlilon AR.Jen mu dám lahvičku do pusinky zak zvrací.Nemocný ale není.Papá jen když usne,to něco i vypije.Teď jsem volala dr. a řekl ať nakoupim hodně druhů mlíček a všechno vyzkoušim,že mu to prostě nechutná.Máte někdo podobnou zkušenost?JAké jste pak začali dávat.Nemusí být prý

ewuli
autor
16. říj 2008

já jsem říkala dr jestli to není nějaká alergie a prý ne ale nebrali mu ani krev.a probiotický kapky jsem dát chtěla ale zakázali mi to.nemůžu dát nic bez souhlasu dr.ptž máme těžké onemcnění ledvina dost léků co se mohou navzájem ovlivňovat

zolik
16. říj 2008

ewu, tak to co ti poradil MUDr. tak na to čumím i já. Ale je fakt že můj synoveček po mm taky nic nechtěl tak mu dali t opřevařené plnotůčo se slabou krupičkou či dětskou kaší a to už mu šlo. Dneska je z něj krásnej dvouletej kluk 😉

ewuli
autor
16. říj 2008

zolik-jinak jak jsi mi poradila to mlíčko s kaší z DM,tak to mi teď spapal lžičkou 60ml toho rýžovýho,takže super.nějaký nezakamuflovaný mlíko si dal 🙂

zolik
16. říj 2008

tak to supeeeeeeeeeeer. Všechno se počítá. To mám radost. Malá ho měla dneska ke snídani. Protože je teď zahleněná, nechtěla jíst a to co snědla vyzvracela, protože měla ty hleníky v žaludku ☹ Takže včera hodila takovou šavli, že mi jí bylo hrozně líto a celý večer i noc nic nechtěla. Aspoň že čajík si dala. A ráno toho medového vypila 180 ml. Tak jsem měla radost, že něco snědla.

dgm
16. říj 2008

Jak jsem psala o tech rostlinnych mlickach, jestli nekdo davate, tak si muzete vyrobit mlicko konopne, sezamove, oriskove z liskacu, z vlasskych orechu, nebo ze smesi ostatnich seminek, tj. slunecnice se sezamem, ruzne kombinace podle chuti a hlavne stari detatka. Vyhdou techto mlicek je, ze jsou vzdycky cerstva, bez chemie, jsou v nich enzymy, jsou plne vitaminu i bilkovin , zdraveho vapniku narozdil od KM a hlavne nezahlenuji.

dgm
16. říj 2008

Jeste, zapomnela jsem na vynikajici mandlove, To sojove, jak psala ewuli, tak vyzkousene nemam.

ewuli
autor
16. říj 2008

a co že je to mlíka ty rostlinné?

kubinkov
16. říj 2008

dgm: to ale nemyslíš vážně? 😝

dgm
16. říj 2008

Co nemyslim vazne|?
Ze to znam nebo ze to existuje? Jenom jsem se ptala, jestli to znate a ewuli odpovidam na , co jsou to ty rostlinna mlicka, krome sojoveho, ktere zna ona.

Znam maminky, ktere to svym detem davaji, jeno si ted z hlavy nepamatuji vek tech deti, tak to zkusim najit.