Poraďte nejaké chutné mlíčko

ewuli
10. říj 2008

Ahoj maminky, náš malý už delší dobu odmítá mlíčko.Jedl Nutlilon AR.Jen mu dám lahvičku do pusinky zak zvrací.Nemocný ale není.Papá jen když usne,to něco i vypije.Teď jsem volala dr. a řekl ať nakoupim hodně druhů mlíček a všechno vyzkoušim,že mu to prostě nechutná.Máte někdo podobnou zkušenost?JAké jste pak začali dávat.Nemusí být prý

jakoubka
10. říj 2008

Ahoj.My jsme taky měli ten problém.nechtěl Nutrilon,tak jsme dali Bebu,ani tu po čase už nechtěl,tak Hipp,ten taky chvíli,tak jsem vyzkoušela znovu Nutrilon a ten pijeme do teď.Zkoušela jsi Sunar banánový?je Od 6.měsíce.

ewuli
autor
10. říj 2008

nezkoušela.taky jsme měli bebu,tu pak nechtěl.tak jsme dali nutrilon a blinká

janulle22
10. říj 2008

Ahojky aji Beba je bananova...zkus to vyzkoset...uvidis jestli mu neco zachutna... 😉

jakoubka
10. říj 2008

Jani-není ta Beba banánová až od 10.měsíce?

janulle22
10. říj 2008

jakoubka...jooo tak to nevim....jen jsem chtela prispet ze i banananova je beba...ale od kolika nevim... ☹

ewuli
autor
10. říj 2008

a máte ji vyzkoušenou?

gucz
10. říj 2008

moja malá zbožňuje francúzske mliečko, teda volá sa France lait, nie je drahé, a malá sa za ním až trasie keď vidí fľašu. Predtým som dávala Bebu, aj tá jej chutila.

jakoubka
10. říj 2008

Bebu ne.Sunar jo,v celku nu jel.Ten sunar je i čokoládový,ale ten je až od roku.Pak máme vyzkoušené od nestlé mlíčko s kaší,to mu dávám na noc nebo ráno.Je to takové hutnější.

jakoubka
10. říj 2008

Gucz-to mlíčko se dá sehnat i u nás?

gucz
10. říj 2008

ja ho kupujem u nás v lekárni, majú ho v každej v ktorej so ho pýtala. Skúsim pohladať na nete a dám sem link

gucz
10. říj 2008

Ja kupujem štyri plechové krabice spolu, cena sa pohybuje od 580 do 650 korún, a vždy je k štvor-baleniu nejaká hračka. To nám vydrží mesiac, malá pije mlieko 2x denne a zarábam zo 180 vody a 6 odmeriek

katika1
10. říj 2008

ahojte, moj malý úplne odmietal mlieko, ale skúsila som hipp a ten úplne miluje 😅 pil by ho aj non stop 😅

sammy
10. říj 2008

Neviete poradit, ktore mlieko najviac chuti kojenym detom? Chcela by som postupne davat jednu davku denne UM, ale mala sa vobec "nechyta". Skusala som zatial len Bebu.

jakoubka
10. říj 2008

Já jsem při kojení i musela přikrmovat už od začátku a dávali jsme Nutrilon.Pak ho chvíli sabotoval,ale teď ho pije zas.Nebo mu dávám už hotové mlíčko od Hippu.Je v půllitrové láhvi.to mu chutná.

ewuli
autor
10. říj 2008

tak jsem se právě vrátila z lékárny a řekli mi,že žádné ochucené do 1 roku není ☹ nakoupila jsem zatím bebu a sunar,tak to zkusim.z tehlech mě osobně víc chutná sunar.pokud to nebude chtít,tak zkusím koupit hipp

adulik23
10. říj 2008

nas nechcel ani nutrilon , ani bebu. chytil sa az na sunar a pije ho doteraz. 🙂

ewuli
autor
10. říj 2008

andulik23: a chtěl ho hned poprvé co ho ochutnal a nebo to chvíli trvalo?

vocko3
10. říj 2008

nasa ked sa odstavila od kojenia nechcela ani nutrilon, hami ani ziadne. az nakoniec nestle junior jej zachutilo a mam pocit ze ked som ho okostovala najviac sa mi podobalo na normalne mlieko, lebo tie nutrilon a ostatne sa mi zdali nejake hnusne praskove.

ewuli
autor
10. říj 2008

tak jsem koupila,sunarplus i premium,babánový sunar,hami,nutrilon,bebu,hipp...skrátka vše co měli tak snad konečně něco vezme.už jsem z něj fakt nešťastná.

radka.m.
10. říj 2008

ty mlíčka s kaší my máme taky moc rádi,chutná nám to,ted je začala dělat i sunarka k snídani a na dobrou noc taky s příchutěma,řekla bych,že jsou jemnější a malinko řidší.

jakoubka
10. říj 2008

Ewuli-pak dej vědět,které Michálkovi nejvíce chutná.

bufina
11. říj 2008

Ahojte, já malé kupuju Hipp - vanilkovej, je od 8. měsíce, nebo jsem měla i Humanu vanilkovo banánovou, ta byla tušim že od 10 měsíce a oboje chutnalo.

kubinkov
11. říj 2008

My zkoušíme Hipp vanilkový od 8. měsíce a nechutná, je takový hustší a vanilkový moc není, spíš jen práškový. Dostali jsme v lékárně mléko od Nestlé a taky mu nechutná ☹ Kdyby alespoň měli málá balení na vyzkoušení od každého druhu, protože zkoušet po krabicích leze pěkně do peněz. Asi budeme dál jen kojit.

jabber
11. říj 2008

Chuťově výborný je sunar 😉 , ale ty ochucený sunary jí zatím nedávám, protože mám strach, že už by pak nechtěla ten bez příchutě 😀

pec
12. říj 2008

Tak my kupujeme HIPP nejdřív 1 a teď i 2 a moc malé chutná. Tu 3 vanilkovou jsme zatím nechutnali, tak nevíme. Žádné jiné mlíčko nebylo třeba zkoušet. 🙂

nobave
12. říj 2008

Kubinkov presne to teraz riešim chcem z kojenia prejsť od roka na UM - a obehla som niekoľko lekární ale nikde nemali vzorky zohnala som iba Bebu a tá mu nechutí. Takže čo zostáva - prečítala som pri všetky možné príspevky aké mlieka kto dáva - nakúpiť a skúšať. Chcem ako prvé Francúz. mlieko - na to som našla dobré hodnotenia - aj cenovo je prijateľné - kúpim drahé - a nebude to i tak chcieť - potom keď tak vyskúšam sunar, prípadne babylove z DM-ky.

kubinkov
13. říj 2008

nobave: Francúzské mléko asi u nás nemají, ale zkusím to najít nebo zaúkoluju taťku, protože občas jezdí do Bratislavy a už bude shánět Slatinské dětské piškoty... 😉

ewuli
autor
13. říj 2008

tak jsme nakoupili mléka za cca 3tis a nic nechce.jinak zeleninu jí krásně a dnes už si vzal trochu i ovoce.Už fakt nevím co mám dělat když mlíko nechce,teda jen když spí si vezme,ale to nejde do nekoonečna...

alishia
13. říj 2008

ewulli : to je divne ze nechce mliko, rikala si to doktorce?