Používáme Bebu. Kterou ze všech druhů dáváte vy?

modelis
7. zář 2011

Potřebuji poradit.
Jako tady máme více druhý Beby, tak i v Polsku…
Chtěla bych koupit z polska – kvůli ušetření, ale nevím pro jaký druh se rozhodnout.
Teď používám na střídačku Beba A.R. a Beba 1 HA Premium .. Je i více druhů, který by jste dítěti dávaly a nebo dávate a co Vám vyhovuje???
Máme 3 týdny a občas si ublinknul tak proto A.R.ko, ale chtěla bych přejít jen na jeden druh …
A kde se dá i nakoupit? Jde to i v tom Těšíně???
Děkuji za odpověďi…

delf14
9. zář 2011

ahojky pokud ti ublikává je lepší na to AR beba neboli Nan HA je spíš na alergii,my kupovali nan ar v polsku,ale nám nesedla a museli jsme přejít na nutrilon v polsku bebilon a ten už mladej dlabal.pokud by jsi chtěla mám doma jednu plechovku Nan AR tak klidně prodám.a určo už bych to nestřídala a používala jen jeden druh 😉

delf14
9. zář 2011

@modelis jo a v polsku ho koupíš všude snad spíš je problém koupit nutrilon 😀

ssaara
9. zář 2011

Já používám Bebu HA,páč první dítě,jeho taťka i děda jsou alergici,takže malá má velké dispozice.
Můžu se zeptat nakolik Beba v \polsku vyjde???
Kdyby to bylo fakt výhodný,že bych našla někoho,kdo mi jí bude kupovat a posílat 😀 😀 😝

delf14
10. zář 2011

@ssaara no už si to nepamatuji kolik stojí ale nutrilon mě tam vyjde skoro o 80kč levněji a když je akce coš mívají i na bebu tak to vyjde až o 100-110kč coš je nádherné tak toho nakoupíme hodně 😉

ssaara
10. zář 2011

Hmm,to zní dobře 🙂 Ještě sehnat někoho,kdo to koupí 😝