Přecházeli jste na jinou značku UM? Z Nutrilonu na Hami?

lenkagsxr
31. kvě 2014

Ahoj, přecházeli jste některá z Vás z jedné značky UM na jinou? Mám 3 měs. mimi a chceme pomalu přejít z Nutrilonu anti colics na Hami citlivé bříško. Jelikož jsme trpěli po normálním Nutrilonu kolikama, museli jsem začít se speciálním Nutrilonem a tudíž se bojím přejít zpět na obyč Nutrilon. Chci se zeptat, jak jste přecházeli? Krmili jste 2 dávkama? (např.: při jedné dávce 150ml: 120ml dosavadního UM + 30 ml nového UM?)

kacikaci
31. kvě 2014

my přešli rovnou ne po částech a v pořádku..jedna dávka starého UM a další už bylo nové mléko..asi bych je nemíchala dohromady

rasha
31. kvě 2014

taky jsme přecházeli hned po první krabici Nutrilonu na Hami a to rovnou,žádné míchání...

lv
31. kvě 2014

já jsem taky zkusila hned nové mlíčko

ange_de_la_morte
31. kvě 2014

myslím že míchat různé značky UM bude určitě větší zápřah na zažívání než rychlý přechod, ale i tak počítej s tím, že může pár dní trvat, než se to srovná

mafeska
1. čer 2014

přešli jsme rovnou, prostě jsem dodělala nutrilon a otevřela hami. I když je to stejný výrobce, nemíchala bych je dohromady.

bambulal1
1. čer 2014

Uplne stejne jak holky.Nutrilon dopotrebovala a pak sup na Hami zadne problemy nenastali

sobrique
3. čer 2014

rovnou po spotřebování změna. Lepší než to míchat, to by měl v bříšku větší maglajs....

pavlusa01
5. čer 2014

já jsem toho názoru,pomaleji,at ten žaludeček nemá takový šok... ☹ Já jsem tedy přecházela na UM jen jednou,a to v pátém měsíci,co jsem musela omezit kojení,tak jsem začala dávat Sunar complex a malá ho papá doted 🙂 Ale také jsem jí nejdříve dala jednu dávku večer na spaní a jinak kojila,další dny zas přidala dávku sunaru a ubrala kojení 🙂 a tak postupně,že nakonec jsem nekojila a malá byla jen na sunaru a vůbec jí to nezarazilo a žádnou změnu nezpozorovala a pěkně jí ta změna sedla 🙂 Ale asi bych dávku nedělila 😉

chlupacek
5. čer 2014

My to různě střídáme...Hami a Babylove z DM a bez problémů. Malá to asi ani nevnímá.