Přechod na jiné um a jiné kakání. Je to v pořádku?

miney98
21. led 2020

Dobrý den, holky. Chtěla bych se zeptat včera jsem přešla z um nutrilon profutura na BEBU comfort 1, malému jsou 3 měsíce a je to 14 dní co už jsme jen na um.
Bohužel mi začal poslední 3 dny po Nutrilonu zvracet co krmení to hned ven. Kakani měl v pořádku každý den, ale včera jsem mu začla dávat BEBU sice přestal blinkat a nebreči, ale dnes ráno tlačil na kakani a vylezl z něj tuhý bobek. Tak nevím jestli to je v pořádku, jestli to dělá ten prechod. Budu ráda za každou radu. Doma mi nikdo neporadí protože tu všechny ženský kojili děti í do 2 let.
Zatím děkuji

laja64
21. led 2020

@miney98 Dejte malému Kendamil. Za mě TOP..

miney98
autor
21. led 2020

@laja64 se mu to zas bojím dělat takhle razantní změny, a nakonec mu taky nemusí sedět.

laja64
21. led 2020

@miney98 Já vyzkoušela Nutrilon, Bebu.. v jednom měsíci a děs. Nakonec Kendamil, z počátku zelená stolice a pak ok a jí ho do teď. Nesmrdí po umělině a je opravdu chutný a hlavně plnotučný.Třeba zkuste a uvidíte 👌

docinek
25. led 2020

@laja64 můžu se zeptat, po jaké době se miminku upravila stolice?.. Dáváme Kendamil cca týden, kadí 1x někdy 2x denně a je to světle zelené a řídké..zkoušíme nově, malej má od narození bolení bříška, prdíky, četla jsem super recenze a složení je skvělý, tak doufám, že sedne

laja64
26. led 2020

@docinek upravilo se to po cca jednom měsíci. A jak jsem ve 4 měsíci začala dávat příkrmy, už to bylo úplně v pohodě ☺️

docinek
26. led 2020

@laja64 děkuji..zatím mi přijde asi nejlepší, co jsme měli

laja64
26. led 2020

@docinek to mi taky. Hlavně je plnotučné a moc chutné, oproti jiným mlékům. Tak vydržte, určitě se vše upraví 🌹

zuzaj86
28. led 2020

@laja64 ahoj, ženy! Poradíte? Nebo řeknete vás názor? Malá má 11 týdnu, je plné na um do minulého pátku hipp. Protože pro ni chci to nej tak jsem ji nakoupila Kendamill. Bastime tedy 4 dnem, ale prcka dost trápí bříško, a dnešní stolice po 2 dnech byla fakt desive barevná a pomerne aromatický výrazná! 🤣☹️ Barva taková brcalove zelená. Nevím zda mám ještě vydrzet, jestli se to upraví, nebo se vrátit k původnímu hipp. Co si o tom myslíte a jaké mate zkušenosti? Diky a pěkný den!

laja64
29. led 2020

@zuzaj86 u nás ta barva byla taky první měsíc brčálově zelená, vodnatá, zapáchala šíleně. Nechala jsem malé udělat stěry u dětské doktorky a rozbor stolice pak i v nemocnici, jelikož mě to taky vyděsilo. Ale vše bylo v pořádku 👌 Takže jsem se tím dále ne zaobírala a pak se to upravilo😊

docinek
30. led 2020

@laja64 tyjo, tak dáváme Kendamil 12 dní, stolice 1x max 2x denně..je žlutá, strašně smrdí a dneska ráno tam měl hlen..uknourany je pořád stejně, to spaní taky..od malička trpí na bolení bříška..tak nemůžu hodnotit, jestli je to mlékem, ale ten hlen mě hnepokojil..neměli jste to tak taky někdo?

laja64
30. led 2020

@docinek tak hlen by myslím být neměl -ale toto jsem neřešila. Třeba někdo poradí nebo zkuste zavolat dětské doktorce možná. Malá právě od narození co má Kendamil vstává 1x za noc. Někdy vůbec.

taspy
30. led 2020

U dcery na zažívání nejlépe pomohlo Naše mléko. Je z kozího plnotučného mléka, které je nejblíže mateřskému a je velmi dobře stravitelné, tak že z něj nebolí bříško a nejsou problémy se zažíváním

zuzaj86
30. led 2020

@docinek my am měly taky hlen. Volala jsem dětské s příště máme přinést vzorek a udělají se testy. Byla bych rada kdyby sedělo, ar už nemusíme měnit. Tohle je větší věda než vystudovat VS🙈🙀!

katkapavlik
30. led 2020

@miney98 ahoj já jsem s malým vyskoušela také plno kojeneckých mléko.Nutrilon, Beba Sunam Hami, a nakonec jsme skončili u baby lov z DM to mu vyhovovalo nejvíc a pije ještě dnes 19mesicu

docinek
30. led 2020

@zuzaj86 fakt?.. A dáte prosím vědět, jak jste dopadli?..zatím to měl 1x a to ho dáváme už skoro 14 dní, tak doufám, že to už nebude 😥.. Taky se mi nechce už nic měnit

ema93
8. čer 2020

@docinek Dobry den, mohu se zeptat, jak jste nakonec dopadli s Kendamilem? Upravilo se vse?