Přechod z MM na UM. Mám ho podávat, jak si malej řekne?

mamilu
4. bře 2013

Maminky, poraďte, malý mi odmítá MM, tak přecházíme na UM, mám podávat UM po nějakých časových intervalech nebo jak si malej řekne?
A co s MM, aby se již netvořilo?

lynks
4. bře 2013

@mamilu zdravotní důvod?

mamilu
autor
4. bře 2013

Ani ne, ale už třetí den prostě malej odmítá moje mlíčko a já nevím, co dělat.

maruja
4. bře 2013

@mamilu nemáš menzes???

schnek
4. bře 2013

odmítá jako že se nepřisaje, nebo saje jen chvíli? je nespokojený? A co v noci? taky mě napadla MS.

mamilu
autor
4. bře 2013

Přisaje se, ale asi 5min. a nechce, a pak vztekle křičí hlady...MS nemám . Přijde mi, že vypije jen to přední mlíčko
a toho nenasytí, ale co dělat, pak už se ani nepřisaje. V noci mi po hodině vstává...:o(

maruja
4. bře 2013

@mamilu a co antiko, nezačalas brát?? Prostě něco nového, co se stalo??

maruja
4. bře 2013

@mamilu jinak bych dávala jak si řekne, obecně po UM vydrží déle. Na zastavení tvorby mléka jsou homeopatika. Ale zašla bych i za pediatrem. Taky UM je více druhů a je třeba najít tu co vám bude vyhovovat a tak se zeptej v lékárně na vzorky a menší balení 😉

mamilu
autor
4. bře 2013

Je pravda, že jsem, začala brát antiko...uvidíme ještě ho zkusím dávat častěji k prsu, snad to půjde, nechci přestat kojit...

maruja
4. bře 2013

@mamilu řekni i na gyn, že nechce mlíko, změní ti antiko 😉

schnek
4. bře 2013

@mamilu tak to bych tipla, že bude ono, vysaď tabletky a uvidíš 😉 je škoda kvůli takový věci přestat kojit

monikabie
4. bře 2013

Mezi jednotlivými dávkami UM by měla být pauza aspon 3 hodiny kvůli trávení. A mimčo by mělo vydržet je dost syté🙂

pismenka
4. bře 2013

@mamilu Jééé nepřestávej!! to je přeci škoda!!! není vůbec žádné pravidlo,že by ti po UM spal nebo byl klidnější. Rozhodně mateřské můžeš dávat pořád, umělé po 2,5-3h a znám maminky, které měli velké trápení s tím, že jim plakali a nemohli jim dát UM protože prostě neuběhla ta doba mezi tím. Zkus vysadit antikoncepci, tak to chvíli vydržíte né 😀 tak se budete chránit jinak. Ale mateřské je to nej co mu můžeš dát. Po UM bude tlustej, nakynulej. Děti na UM jsou takový šíleně veliký, nehezký. A jak přibývá na váze? a že pije po hodině, to je normální,prostě je malinkej a chvíli trvá, než se kojení ustálí. A UM JE DOST DRAHÁ ZÁLEŽITOST, TISÍCOVKY MĚSÍČNĚ. A to je sakra znát v rozpočtu. Vydrž, vysaď antik. a bude to ok.

mamilu
autor
5. bře 2013

Tak zkusím vysadit antiko, snad to pomůže, naposledy jsme vážili u mudr. 12.2. a to za dva týdny přibral 590g, teď nevím, váhu doma nemám :o/ jinak díky moc za rady :o)

schnek
5. bře 2013

@mamilu tyjo, za 2t 590g 😲 to je super 🙂 hele, ono jsou prostě děti, co jsou neklidný a pláčou, když nejsou u prsa, Můj druhej kluk byl takovej. Nacpal se během chvilky, co se do něj jenom vešlo, a stejně po chvíli zase plakal a chtěl se přisát... to není nic hodnotícího, pokud přibývá a dost čůrá. Tvůj je malinkej, máte tak akorát po 6n, prostě tě hodně potřebuje. Je první, můžeš mu to dopřát, druhým se to dopřává hůř 😉 A mmch, nemůže ho zlobit bříško? nezkoušla jsi nějaký kapičky? BabyCalm atp.?

mamilu
autor
5. bře 2013

Období prdíků už jsme řešili a mám Sabsimplex a ty mu pomáhají, no jo no, když ono je těžký se na něj dívat, jak pláče a nevědět jak mu poct :o/ Ještě nejsem tak zkušená mamka :o) Počůraných plenek máme tak 7 za den, což si myslím, že je taky dost. Uvidím potom vysazení anti., snad to pomůže a malej se rozpapá, bojím se, abych z těch nervíků fakt nepřišla o mlíčko :o/