Přechod z Nutrilonu na Nutrilon Allergy Care. Jak na to?

liaa
13. kvě 2008

Ahojky!Synkovi se začaly velmi zhoršovat exémy.Máte někdo zkz norálního Nutrilonu(zelená krabice) na pro Alergiky?Bílá krabice se světle modrým.
Přechod plynule či rovnou???A jak děti Allergy Care Nutrilon snášejí????
Díky

sisstin
13. kvě 2008

liaa: ono něco takovýho existuje? 😵 My jsme na Nutrilonu comfortu..ale právě taky děsně trpíme na exemy 😒

artuse
13. kvě 2008

ahoj, my máme Nutrilon HA, je to hypoalergenní, a proč přecházíte na Allergy Care? Ten je pro děti, které mají zjištěnou alergii na kravské mléko. Vy něco takového máte? Pokud má ekzémy, tak by měl stačit ten hypoalergenní HA, co máme my (také máme ekzém)

schnek
13. kvě 2008

liaa, jestli myslíš HA (hypoalergenní) mlíko, tak ti to může dítko odmítat, protože je hořkej 😖 syn pil HA od začátku a přecháze na obyčejný tak, že prostě došla krabice a načala jsem druhou a ok 😉

sisstin
13. kvě 2008

artuse: aha 😕 nás totiž Dr. nechce na kožní poslat, prý je to jen kojenecký exem..a nic se s tim dělat nedá 🤐 ...tak nevim, jestli mám zkusit ten HA..ale co na to zas to jeho břicho 😖

artuse
13. kvě 2008

jo a chtěla jsem napsat, že jsem jí ho dala rovnou místo toho normálního 🙂 on je ale děsně hořkej, tak to ze začátku nechtěla, ale rychle si zvykla 🙂 já ještě kojím, ten Nutroš máme večer

sisstin
13. kvě 2008

na hořkost je zvyklej..comfáč je nejvíc hořkej ze všech 😝

sisstin
13. kvě 2008

Dr. mi neporadí, jen "zkuste to" 😠

artuse
13. kvě 2008

siss, a kde má ten ekzém? myslím, že tím hypoalergenním nic nepokazíš...je to taková prevence, hlavně pro děti, jejichž rodiče jsou např. alergici a ekzematici, takže by to mohli podětit...tak se zkus poradit s Dr., na břicho by to myslím nemělo vadit 😅 tam jde jen o tom, že v tom hypoalergením je naštěpená bílkovina kravského mléka, nenaštěpená právě může dělat paseku (ekzémy, alergie) 🙂 ale je hořkej, tak jestli je tygr na sladky, tak mu asi nepojede

artuse
13. kvě 2008

siss, tento je ale hořkej extrémně a fakt hnusnej a smradlavej, ale ona se na něj těší 😅

schnek
13. kvě 2008

siss, ten HA jak má štěpený bílkoviny, je snáz stravitelný, než klasický Nutrilon 😉

sisstin
13. kvě 2008

artuse: ten comfáč je taky hořkej, zas kvůli tem látkám na břicho..též smrdí 😅

sisstin
13. kvě 2008

artuše: má ho pod kolenama..v těch ohybech..suchý rudý fleky 😒

artuse
13. kvě 2008

siss: tak přesně ho tam ho máme taky ☹ a teď jak bylo horko, tak se jí to nějak zhoršilo a má to i pod krkem, ale to nevím, jestli to spíš fakt není opruzený...my máme i hypoalergenní jídelníček, a čím to mažeš? my máme od kožní nějakou zelenou vodu dělanou v lékárně - desinfekci, trochu to pomáhá, ale musí se to mazat pořád, když vynecháš, tak to zase je a pak pudr Endiaron.

jck
13. kvě 2008

ahoj holky, tak mě Natálka taky trpí na exém - atopický (ale přiznám se, že nějak nechápu co to znamená), pijeme normálně Sunar a ten chutná a pak jsem zkoušela snad všechny UM protialergení a Natála to prostě odmítala, tak jsme zase byly na Sunaru.
Sama od sebe jsem se objednala ke kožní dr. ta mi řekla, že máme "atopický exém" a dala mi Locoid, ten nám zabral i od naší dr. je to hormonální mast tak se může používat jen 3 dny. Po 3 dnech jsme měly kůžičku krásnou, ale teď to zase vylezlo ☹ 😠 ☹ jsou to suchý červený fleky a určo to strašně svědí, na to dáváme Fenistyl kapky.A od kožní máme napsaný Nutrilon Pepti-teď se to jmenuje jinak, je to na předpis a za balení jsem doplácena okolo 200kč a je to hnus, smrdí to jak kvasnice a ještě hůř, je to opravdu hnus a Natála mi to vypije akorát ráno když je z noci vyhládlá. Jinak jsme bojovaly až jsem to vzdala a odpoledne dávám Sunar

Po Locoidu jsem žačla mazat Excipial mlýčko, tak nevím jestli nerudne tím. Tak budu zkoušet další mastičky a uvidíme, jo a jinak nejsme ani jeden alergici, akorát moje mamina má lupenku (ale vyvolanou nervově)

Držím všem palečky, aby ty hnusný exémy zmizely 😉

sisstin
13. kvě 2008

jck: a vás vzala kožní bez doporučení? U nás neberu..a naše Dr. mě tam nepošle 😖

artuse: prej s tim nemám dělat nic..jen nechat hodně dýchat 😕 je pravda, že já měla to samý..a zabíral jedině fakt ten vzduch a sluníčko 😔

sisstin
13. kvě 2008

jinak ty fleky ho nesvědí..nebolí..nic..jen to strašně vypadá 🤐

myschka
13. kvě 2008

holky nám tyhle fleky v záhybech doporučil kožní šampon proti lupům 😅 Eucerin já vím, že to zní divně ale fakt to pomáhá i na sobě jsem to vyzkoušela. Každé léto se mi dělají tyhle hnusný fleky pod prsama 🙄 a zmizelo to a zatim se to nevrátilo 😉

artuse
13. kvě 2008

jck: já hormonální masti odmítám používat, zvlášť u tak malýho dítěte, nic to neřeší a nesmí se to dlouhodobě, chvíli je to krásný, ale o to pak horší, hormony jsou sviňa...bacha na to...pokud máte přímo atopický ekzém, tak byste měli mít i hypoalergenní jídelníček a místo toho Nutrilonu Pepti se to právě jmenuje Allergy Care myslím, ale to jsem si fakt myslela, že je to jen pro ty děti, kdo mají prokázanou alergii na kravský mlíko...jinak já mám taky lupénku, ale myslím, že je jedno, jak je vyvolaná, může se podědit 😒 😒 😒

siss: ale jak jí mám opalovat pod kolínkama? 😕 ale je fakt, že když se zapotí, tak se to zhorší, proto už jí oblíkám málo, vzdušně

jck
13. kvě 2008

sisstin...já jsem si zavolala na kožní a normálně se objednala, teda Natálku a svojí dr. jsem řekla, že jdu na kožní (byly jsme akorát na 8 měsíční kontrole) sestřička na kožní mi řekla, že si mám od svojí dr. nechat napsat čím už nás léčila aby to věděla kožní a šlo to bez problémů, teda až na to, že fleky máme pořád.
Obě dr. mě ujišťovaly, že v létě se to zlepší, až budeme chodit - víc se chýbat a hlavně sluníčko.
A fleky máme taky v záhybech, kolínka, podpaží, lokty, zápěstí a pak se to rozleze a břicho, záda....všude, mimo obličeje, puli a prdelky 😅

myschka
13. kvě 2008

artuse já jsem taky zavrhla všechny kortikoidní masti a nakonec nám pomohl krém z konopí robátko, indulona a baumandol. Teď jsme úplně bez ekému a to to měla chudinka rozpraskané do krve ☹ a strašili nás, že nic nepomůže 😉 Tak držím palce ať to taky zvládnete. Malá to má po Mírovi ten měl AE v dětství a pak se mu z toho rozjelo astma.

liaa
autor
14. kvě 2008

Ahoj holky!Tak jsem si to po sobě ten včerejšek přečetla a koukám,že jsem psala jak tatar.Docházejí baterky u klávesnice. 😒

Filípek má exémy na jedné tvářičce a na čele a v hlavě.A nejsou to už jen takové ty exémy suché-tohle už je živé a děsně ho to otravuje.2 suché exémy jsem nedávno objevila na nožičkách.Na každé 1 ložisko.Starší syn byl plně kojený a přesto měl šílený atopický exém. 😠
Filípek je od 6-ti týdnů na Nutrilonu(zelená krabice)Obvodní poradila Nutrilon Allergy Care.PIje to normálně(chutná mu to) ale začal strašně ublinkávat,být nevrlý,dožadovat se častého pití a vůbec celý tak nějak protivný a neštastný.Blinká teda od mala-ale ted to je síla.Exémy se ale vážně ztrácejí!!!!!!!!
Dnes jsem volala na tu telefonní bezplatnou linku zdarma 800 110 000
Paní mi radila,že nejlepší je přejít rovnou ale že až 14 dnů může mít bolení bříška,než si organizmus přivykne jinému složení mléka.Na to blinkání mi poradila Nutrilot-tak já nevím.
Asi bude nejlepší to nějak překonat-míchat by se to nemělo.Je to těžké.
Přihodím pár odkazů...Pište své názory-ráda si vše přečtu.
S pozdravem Li

liaa
autor
14. kvě 2008

A máte některá zkušenost s tímto přípravkem???

http://www.nutrilon.cz/cs/reseni-kazdeho-prodbl...

liaa
autor
14. kvě 2008

Tady je ten přípravek proti ublinkávání-dáváte to některá z Vás???
http://www.nutrilon.cz/cs/reseni-kazdeho-prodbl...

lu777
15. kvě 2008

Liaa: já tam taky volala kvůli kombinaci dvou Nutrilonů (Comfort a Extra).. míchat se to nesmí, jako míchat do jedné lahve.. ale je možné např. dát jedno krmení jeden Nutrilon, další ten druhý..
já takhle přešla z Comfortu na Extra, 5 ze 7 krmení takhle teď máme, zbytek ještě jedeme na Comfortu, pro jistotu zatím.. trošinku jsem viděla, že bříško zlobilo, ale myslím, že kdyby hlídal tatínek tak si ani nevšiml 😅

takže takhle se to "míchat" dá 😉 (teda pokud jsi se neptala přímo na tohle a z nějakého důvodu to zrovna u tohohle Nutrilonu nejde.. já se ptala obecně a bylo mi řečeno, že se to může)

lu777
15. kvě 2008

jinak ten Nutriton dávala myslím Julová nebo Sue

ať je Filípkovi líp 🙂

liaa
autor
17. kvě 2008

Díky Lu.-)Si moje zlatíčko!!!.-)

krakav
13. únor 2015

tak my mame nutrilon allergy care asi od druheho mesice a chutna mu to ublinkava u krknuti jen trochu.Je to pro deti alergii na kravskou bilkovinu,ale i jine alergie.naš ynek 5,5m ma ato ekzem na tvarich zkusila jswem vechno od kortikoidu krze jine mati i domaci sadlo jsem vyškvarila.Ted zkoušim od biodermy ... bioderma atoderm intensive ... primo na ato ekzem kojencu a deti,ma to rychle zabranot sveden a škrabani a leci to,tak uvidime.Ješte je na trhu novinka od zn.La Roche neco baume Ap+ aleje to všchno drahe,ale treba to zabere.Fenistil taky bereme, i kaše aleergy baštime a dobry.