Přesypáváte umělé mléko do jiné nádoby?

lavenderl
21. zář 2017

Holky, prosím, mám jen takový blbý dotaz... Presypavate si některá umělé mléko do jiné nádoby? Nemyslím do plechovky, nebo piksla od NUtrilonu třeba,ale úplně do jiné nádoby? A může se to vlastně? Díky!

barumat
21. zář 2017

@lavenderl Samozřejmě, v klidu.

veronikalh
21. zář 2017

Já dávám umělé mléko , do plastové nádoby , co je třeba na mouku atd .

lavenderl
autor
21. zář 2017

Jo..no já normálně takový věci moc neřeším, taky už jsem to, mela v jiné nádobě, ale zároveň i v tom původním sáčku, teď jsem to vysypala úplně, tak aby náhodou něco.. 😀 Dala jsem to do skleněné, průhledné dózy, s těsnicím víčkem, tak snad to tedy neva..

gnozka
21. zář 2017

Ano mam um v plechovce z kik 🙂 takovy ten retro design🙂

viky07
21. zář 2017

Taky přesypávat do skleněné sklenice z ikeii

barumat
21. zář 2017

@lavenderl Neřeš, nutrilon má pixly, ale taky nejsou vzduchotěsné. A jiná UM jsou třeba jen v pytlíku v papírové krabici, jde jen o to, aby ti to vyloženě nezvlhlo, nebo aby ta pixla, kam to přesypeš, byla čistá 😉

mr_falko
21. zář 2017

jo, do skla z Ikei

janawaes
22. zář 2017

@lavenderl Muzes to presypat kam chces , to je na tobe, jen at se ti nedostane moc vlhkosti do te nadoby a v pohode, ne ze by ten sacek po otevreni byl nejak tesny 🙂, Klidne si presypej, ja jsem presypavala do sklenic s vickem a s gumkou, at je to fakt tesne 🙂

lavenderl
autor
22. zář 2017

@janawaes Jojo, já máme také tu sklenici s víkem s gumou 😀

lavenderl
autor
22. zář 2017

Díky za příspěvky!

janawaes
2. říj 2017

@lavenderl Jo tyhle sklenice se mi fakt osvedcily na vsechno mozne, hlavne na mouky a takove sypke veci, co nesnaseji dobre vlhkost 🙂 Mam je tusim z ikea. Tam je vyber snad milionu velikosti.