• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příkrm mléka Beba 1 HA Premium. Stačí 90 ml každé 4 h?

5. ledna 2010 
ahoj maminy, dávám malému 3-týdennímu mimi příkrm od beby a na plechovce je napsáno, že by měl pít 90 ml po 4 hodinách? Opravdu to vašim miminkům stačí, mě po 2 hodinách řve, asi hlady.... Dávám mu ji 2 krát denně, jinak kojíme. Mám málo mléka, proto jsem ji nasadila, dávali ji v porodnici.... děkuji za informace!!!
5. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se tabulkama zas tolik neřídila, jestli má hlad, dej prostě víc! :slight_smile:
5. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
našemu malému tuším taky těch 90ml nestačilo. myslím, že dostával tak po dvou a půl hodinách něco přes 100ml :confused: . když měl hlad, prostě jsem mu dala. ale po necelých dvou měscícíh jsme Bebu změnili, protože se mi fakt zdálo,že pije co 2 hodiny a čím dál větší dávky. tak jsem koupili Hipp,ten víc zasytí a neměl po něm ani problém s kakáním a jedl i po třech hodinách :wink:
5. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dám víc, ale mám strach, abych ho zase nějak nepřelila...
5. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vubec to nemusi byt hlad,ale potreba sat
5. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pamatuji si, že malá tak do tří měsíců pila zhruba podle těch tabulek. Pak vypila o něco méne než tam psali, Každopádně je otázka kolik se vám povede nakojit. Jestli odsáváte a opravdu máte přesně povědomí kolik malý vypije. Já jsem měla také málo mléka (zkoušela jsem kojit 8 týdnů), vždycky jsem nechala malou vytáhnout mlíčko z obou prsou, a pak jsem jí ještě nabídla lahvičku odsátého mléka mezi kojením a další s mlékem umělým a nechala jí pít dokud chtěla. Vycházely nám intervaly cca po třech hodinách s tím, že v podvečer si dala i častěji, a pak spala delší interval v noci. Myslím, že by jste neměla tolik koukat na tabulky. Dejte malému kolik mlíčka potřebuje a ono se to s tím množstvím a intervaly postupně usadí.
5. led 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek