Příkrm mléka Beba 1 HA Premium. Stačí 90 ml každé 4 h?

aaabbbc
5. led 2010

ahoj maminy, dávám malému 3-týdennímu mimi příkrm od beby a na plechovce je napsáno, že by měl pít 90 ml po 4 hodinách? Opravdu to vašim miminkům stačí, mě po 2 hodinách řve, asi hlady.... Dávám mu ji 2 krát denně, jinak kojíme. Mám málo mléka, proto jsem ji nasadila, dávali ji v porodnici.... děkuji za informace!!!

lucie777
5. led 2010

Já bych se tabulkama zas tolik neřídila, jestli má hlad, dej prostě víc! 🙂

lehna
5. led 2010

našemu malému tuším taky těch 90ml nestačilo. myslím, že dostával tak po dvou a půl hodinách něco přes 100ml 😕 . když měl hlad, prostě jsem mu dala. ale po necelých dvou měscícíh jsme Bebu změnili, protože se mi fakt zdálo,že pije co 2 hodiny a čím dál větší dávky. tak jsem koupili Hipp,ten víc zasytí a neměl po něm ani problém s kakáním a jedl i po třech hodinách 😉

aaabbbc
autor
5. led 2010

dám víc, ale mám strach, abych ho zase nějak nepřelila...

aponchie
5. led 2010

vubec to nemusi byt hlad,ale potreba sat

ladybird2010
5. led 2010

Ahoj, pamatuji si, že malá tak do tří měsíců pila zhruba podle těch tabulek. Pak vypila o něco méne než tam psali, Každopádně je otázka kolik se vám povede nakojit. Jestli odsáváte a opravdu máte přesně povědomí kolik malý vypije. Já jsem měla také málo mléka (zkoušela jsem kojit 8 týdnů), vždycky jsem nechala malou vytáhnout mlíčko z obou prsou, a pak jsem jí ještě nabídla lahvičku odsátého mléka mezi kojením a další s mlékem umělým a nechala jí pít dokud chtěla. Vycházely nám intervaly cca po třech hodinách s tím, že v podvečer si dala i častěji, a pak spala delší interval v noci. Myslím, že by jste neměla tolik koukat na tabulky. Dejte malému kolik mlíčka potřebuje a ono se to s tím množstvím a intervaly postupně usadí.