Proč nesmí mimi dostat umělé m. dřív jak za 3 hodiny?

janaboris
15. pro 2008

Z jakého důvodu se musí UM dávat nejdřív za 3 hodiny.Co se stane když ho dám dřív?Ublíží to nějak miminku?Nebo ho to může nějak trvale poškodit?
Náš malej hlavně večer než usne vypije třeba 120 a víc nechce ale za hodinu se vzbudí a vypije ještě 150.Přece ho nenechám hlady...
Máte někdo podobné zkušenosti?

aponchie
22. pro 2008

ja jsem teda dlouho kojila,ale vim od kamaradek co davaji UM tak,ze opravdu ty 3hodky se snazi dodrzovat pac maji pak nafoukle briska a koliky,no a znam taky mamky co to vali ostosest ,ale to je tezko,nektere mamky maji pocit,ze dite trapi hlady kdyz vidi,ze mu daji opetovne flasku a ono pije tak ma urcite hlad..nemusi mit hlad treba mu to jen chutna a pokud se zkusi dodrzet presna doba a davkovani nejakou dobu treba ten mesic dle me tak se zakonite pozna jestli dite jde na vaze dolu (tzn spotrebovava vice energie nez prijima)anebo prospiva zcela v poradku..

btw k tem jogurtum to nemyslite vazne s tou dobrou mamou 😲 😝 ja jsem davala zasadne bile smetanove joguety Klasik nebo chocensky a pekne dlouho .dobra mama je totalni sracka a kdo se jen trosku zajima o jidlo a zalezi mu na tom co ji a co by melo jist jeho dite tak radsi koupi JOGURT ne nahrazku fuj takovej blivajz nechutnej.. 😝 😝 😝 😝 😝

pismenka
23. pro 2008

kojila jsem do 6měs. a pak jsme přešli na UM a dělám to stejně londra, jak si řekne tak dávám a žádné nafouklé břicho ani koliky nemáme. Přeci ji nenechám řvát. Ale myslím, že jiný to je, když jsou děti od začátku na UM a jiné když přejdou z kojení na UM - protože moje malá je zvyklá, že prso měla kdy si řekla a tak je naučená i s flaškou.

A že mu to chutná - myslím že dítě je malé na to, aby jedlo jen že mu to chutná - to jsme možná tak my - že se přežíráme, ale mé dítě určitě ne, když si cucne třeba 20ml a pak nechce, tak mělo třeba i žížen, nebo hladíka malýho