Prosím poraďte, Sunar Complex nebo Sunar Premium?

mecoun
19. kvě 2014

Dávám 11 měsíční holčičce Complex, ale teď jsem si všimla, že má Sunar ještě prémiovější řadu a ta prý obsahuje ještě víc složek, které jsou podobné mateřskému mléku, kamarádky maminky mi to doporučily a tak přemýšlím, jestli do toho investovat 🙂

shaniatwain
19. kvě 2014

Ahojky. Určitě bych za to nevyhazovala peníze. Já sama používám Sunar Complex, střídám to s Hami a i jsme kupovala mléko Babylove z DM. Kupuji většinou to co je v akci, jinak by se člověk nedoplatil. Také jsem to na začátku řešila s doktorkou a je pravda, že když se podíváš na složení veškerých nabízených mlék v obchodech, tak je složení z 99% stejné. Všechna mléka musí splňovat dané limity, tudíž je úplně jedno, jestli koupíš drahý Nutrilon a Sunar Premium nebo levný Babylove z DM. Je to pouze o reklamě, ale kvalita je stejná 🙂
opravdu není nutné si s tím dělat starosti 🙂
Lucka

lenus202
20. kvě 2014

My se Sunarem nemám dobrou zkušenost, teda první týden to vypadalo, jako že je to mlíko úplně báječný, ale pak zácpa jako hrom, nakonec jsem zůstala u BIO Babylove z DM, ale před tím jsem vyzkoušela i Nutrilon a Bebu, nic nevyhovovalo...na Babylove nedám dopustit, je to německá značka a na trhu u nás je podle mě i nejlevnější...

pavlusa01
26. kvě 2014

Já používám sunar Complex jsem s nim spokojená,musím říct že je super,ale jestli chcete změnit na sunar Premium tak si myslím,že to není špatný nápad 🙂 Složky co mají obě mléka jsou podobná,akorát sunar prémium obsahuje složky DHA a ARA 🙂

nynysek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anakolut
6. únor 2016

První rok jsem používala to lepší mléko - Sunar prémimum a pak přešla na Sunar komplex. V 11 měsících už má i hodně příkrmů, tak bych v klidu zůstala u toho complexu.

lavita
6. únor 2016

Do půl roka jsem dávala premium, pak complex 🙂