Reklama na umělé mléko je neetická

stula007
15. srp 2013

Reklama na umělé mléko je neetická. Je velmi smutné, že Modrý koník klesl tak nízko a ještě ji na svých stránkách podporuje. Maminky by měly být podporované v kojení a s umělým mlékem se setkat pouze u odborníků lékařů, kteří jim v případě potíží nejprve pomohou s kojením a podle situace doporučí umělé mléko. Reklamu si zasluhuje kojení, jenže z toho nejsou finanční zisky. Všimla jsem si, že na koníkovi je tak pečlivě sledována reklama a příspěvky jsou blokovány, pokud obsahují linky na reklamu, tak jsem o to více překvapena touhle akcí. Ale asi každý je nakonec prodejný. 🤐 🤐 🤐 🤐

laskonka88
16. srp 2013

Ach jo

dadaklada
16. srp 2013

@ivanka8485 to jsou jen výmluvy, vpáčené bradavky, nedostatek mléka atd. a nevím co je nechutné na tom kojit tříleté dítě? asi vás maminka nekojila tak proto jste teď tak zlá, kojení prohlubuje pouto mezi matkou a dítětem kojením se člověk stává samostatnější.

kahinae
16. srp 2013

@seximamma ne, ale možná se jí rozsvítí 😀 😀 😀

seximamma
16. srp 2013

Nutrilon je chemie!!!

kahinae
16. srp 2013

@dadaklada 😀 😀 😀 ty jsi taky dobře jeblá palicí fakt

dadaklada
16. srp 2013

@seximamma souhlasím, konečně někdo rozumný. Jen by si dámy měly vzpomenout jak to bylo v Číně, kolik dětí tam zemřelo po UM ☹

dadaklada
16. srp 2013

@kahinae přestaň se do mě navážet a běž si zapálit nebo se opít

vendulka
16. srp 2013

bacha, nějaká inteligentka @dadaklada, která si dneska založila profil...no to svědčí o všem 😀

kahinae
16. srp 2013

@dadaklada já se nestydím za to, že piju a kouřím. Než si zničit prsa, sáhnu po lahvičce

seximamma
16. srp 2013

@dadaklada to jsem taky četla, je to hrůza. Ale v té krabici můžou prodávat cokoliv a lidi to koupí, protože nám je vnucováno, že je to v pořádku 😒 Naše babičky taky kojily a žádnej Nutrilon nebyl. Dnes jsou to samé alergie a ekzémy, jen protože jsou matky líné. Je to alarmující, ta dnešní konzumní doba.

ivajaro
16. srp 2013

@dadaklada Dámu Vy to asi v hlavě nemáte moc srovnáne ze? Podle Vas zeny co nekojit su alkoholicky a kuracky? To ste ma ale fajne zaradila .. To dekuji! V zivote jsem necuchla k alkoholu a k cigarete. A svou dceru jsem nekojila ... Duvod proc to neslo Vam tedy popisovat nehodlam pac to povazuji za opravdu soukromou vec. Ale hazet tu nanekojici maminky spinu ze jsou to alkoholicky a buh vi cim je jeste nazvete mi pripada tedy dost neeticke a sobecke! 😠 mela by jste se nad sebou trochu zamyslet. A jako matka se stydet v tom jak se zde vyjadrujte. Jem mi z Vas hanba!!

seximamma
16. srp 2013

Já ještě miminko nemám, ale kojení pro mě bude samozřejmostí, tak jako to u nás v rodině bylo po celé generace 😉

lucenek
16. srp 2013

@seximamma za našich babiček byl sunar a na předpis...a kojení bylo v pozadí a žijeme???žijeme

lucenek
16. srp 2013

@seximamma to je v pořádku hlavně máte na to typický nick 😀

ivanka8485
16. srp 2013

@dadaklada Víte, znám maminky, co pijou a kojí, a to mi přijde hnus... nebo kouří a kojí a to mi taky přijde hnus... ale na tom, jestli někdo kojí nebo užívá UM, tak to je podle mne čistě jeho věc. Neumíte se vcítit do lidské duše jiných... až se narodí to druhé dítě, budete současně kojit i to první??? Přijde mi, že děti nad 2 roky už jsou natolik velké, že je kojení nepřirozené.

seximamma
16. srp 2013

@lucenek a proč byl na předpis? Protože je to jed!!! Prášky jsou taky jed a chemie a proto nejsou volně dostupné, ale na předpis.

dadaklada
16. srp 2013

@vendulka ano založila, ale netušila jsem kolik je tu omezených lidí, vidím že je to všude stejné ☹ nenechám se urážet jen proto že kojím ☹

vendulka
16. srp 2013

@dadaklada a proč se máme my nechat urážet nějakou blbkou jen proto, že kojit nemůžeme,hmmm? 😝

lucenek
16. srp 2013

@seximamma a volně ostupné léky? Až bette nemocná nebudete jíst žídné lékařem předepsané léky? A když byl sunar jed teda proč sakra žiju??? 😅

marketajuppova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dadaklada
16. srp 2013

@ivajaro tak třeba vy zrovna patříte k tomu mizivému procentu žen které opravdu kojit nemohou, ale uznejte sama že většina žen to vzdává pro své pohodlí.

kahinae
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marketajuppova
16. srp 2013

@vendulka
@ivanka8485
@ivajaro Budte v klidu, ty holky (mozna pubertalni kluci) tady dnes spamuji kdeco...

vendulka
16. srp 2013

@dadaklada a kdo ví, zda jsi odešla dobrovolně bo tě vyhodily 😝

samik2008
16. srp 2013

@seximamma a když ti kojení nepůjde,tak co budeš dělat?necháš miminko umřít hlady nebo co????????????

martina_z
16. srp 2013

Reklama na pocatecni mleko je skutecne hodnocena jako neeticka a je zakazana zakonem. Nechapu tyto vlci narky, protoze zde nikdo nepropaguje pocatecni UM a zakon neporusuje. Jak rika @marketajuppova kazda socialni sit musi z neceho zit, a nase plky to teda nejsou.

Regulace reklamy na UM mi prijde kolikrat az pritazena za vlasy. Kdo uspesne koji, urcite se reklamou ovlivnit nenecha a kojit neprestane jen proto, ze v televizi rikali, ze napr. Sunar je dobry. A kdo kojit nechce, ten si hned koupi lahev a krabici s UM bez ohledu na reklamu. Urazi me, pokud mi nekdo podsouva, ze jsem nemyslici tvor, ktery se da zmanipulovat reklamou.

seximamma
16. srp 2013

@samik2008 proč by to nešlo? Stačí chtít a nebýt líná a něco proto udělat!

adelka21
16. srp 2013

@dadaklada Tak když se koukám na Váš profil: "O mně: Nemám ráda hádky a zlobu mezi lidmi. "
a píšete tady: " Podle mě nekojí jen ženy líné, kterým by chyběl alkohol a cigareta."
Nezdá se Vám, že zbytečně provokujete a o ty hádky si jenom říkáte? 😅 😅 😅
Já se s Vámi nebudu pouštět do žádných větších akcí 😀 , ale zdá se mi, že si tak trochu odporujete 😅 😅

laskonka88
16. srp 2013

Kojení zdar 🙂 🙂 🙂

kahinae
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
samik2008
16. srp 2013

@seximamma tak to přeji hodně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uvidíme jestli nebudeš mluvit jinak