Reklama na umělé mléko je neetická

stula007
15. srp 2013

Reklama na umělé mléko je neetická. Je velmi smutné, že Modrý koník klesl tak nízko a ještě ji na svých stránkách podporuje. Maminky by měly být podporované v kojení a s umělým mlékem se setkat pouze u odborníků lékařů, kteří jim v případě potíží nejprve pomohou s kojením a podle situace doporučí umělé mléko. Reklamu si zasluhuje kojení, jenže z toho nejsou finanční zisky. Všimla jsem si, že na koníkovi je tak pečlivě sledována reklama a příspěvky jsou blokovány, pokud obsahují linky na reklamu, tak jsem o to více překvapena touhle akcí. Ale asi každý je nakonec prodejný. 🤐 🤐 🤐 🤐

dadaklada
16. srp 2013

@kukacka007 děkuji, já kojím syna 3.5, teď jsem znova těhotná a chci kojit stále, a až se mimčo narodí budu kojit oba.

laskonka88
16. srp 2013

@dadaklada Na emiminu mají aspon smysl pro humor!!Tady jsou nechápavé mozky

samik2008
16. srp 2013

@laskonka88 vám sem to vůbec nepsala,že jste blbka.Psala sem to té,která mě urazila za to,že se tulím se svou dcerou.Můžete mi napsat,co je na tom špatného?

dadaklada
16. srp 2013

@laskonka88 souhlasím, a to jsem nechápala proč jich tolik uteklo z MK teď už se nedivím.

laskonka88
16. srp 2013

@samik2008 Vždit to píšu,nechápavé ženy

laskonka88
16. srp 2013

@dadaklada Nejlepší je reklama na Fb
Poznej vstřícné maminky

dadaklada
16. srp 2013

@laskonka88 musí mít hodně smutný život, pojďte taky na mimino 😉

michaela_2
16. srp 2013

@ivanka8485 na příspěvky @dadklada a jí podobné prosím nereagujte - stačí se podívat na datum registrace 😀 😀

laskonka88
16. srp 2013

@dadaklada Chci dát tulivého smajlíka a on tu není!!!Další mínus

kukacka007
16. srp 2013

@dadaklada My s manželem chtěli druhé, ale můj gynekolog mi řekl, že bych s kojením musela přestat, to ale nevím proč. Vy kojíte v době trvání těhotenství? My se z toho důvodu rozhodli ještě počkat.

dadaklada
16. srp 2013

@michaela_2 každý je někde poprvé, nebo vy jste tu hned byla týden?

kukacka007
16. srp 2013

@michaela_2 kde prosím najdu datum registrace?

dadaklada
16. srp 2013

@kukacka007 ano kojím i nyní, jsem v 8 měsíci a vše je v pořádku, myslím že váš gynekolog nemá dostatečné informace.

laskonka88
16. srp 2013

@michaela_2 Takže dkyž se tu člověk zaregistruje a je tu nový,nemuže si to povídat??Nějak to nechápu

kukacka007
16. srp 2013

@dadaklada V září jdu na prevenci, tak se ho na to zeptám znovu 🙂 Díky.

michaela_2
16. srp 2013

@laskonka88 mimochodem dá se i zjistit, kolik má jedna osoba nicků - respektive kolik jich tady píše z jednoho počítače 😉 jenom pro upozornění, aby jste se s námi třeba zase brzy nemusela rozloučit.....

dadaklada
16. srp 2013

@kukacka007 optejte se, pokud jste zdravá tak by neměl být problém kojit.

seximamma
16. srp 2013

Já mám počítač jenom jeden a udivuje mě kolik tu je matek místo toho aby se věnovaly dětem a radši napíšou že nejsou líné ale kojení jim nejde. Ale internety jim jdou. Zajímavé 😉

daisyjane
16. srp 2013

No dámy teda, tohle je diskuze. Kdybyste se raději věnovaly každá svému. Ať si kojí, kdo chce a může. Ten kdo je proti UM, tak si ho přeci kupovat nemusí. Mně přijdou blbý reklamy na kde co, ale na UM ne. Je to přece jídlo pro děti! Lepší než je krmit houskovým knedlíkem nebo bůhví čím, když jsou maluškaté. Tolik žen se snaží kojit a nejde to. Já k ním vzhlížím s úctou! Pokud už to prostě dále nejde, nebo pokud přestane kojit i z jiných důvodů (třeba i zdravotní, psychické atd.), je snad jasné, že něčím ty broučky krmit musí. Ženy, jsme maminky dětí, tak jim pojďme příkladem a chovejme se slušně a s respektem k ostatním! Na žádné vaše reakce odpovídat nebudu, jen jsem chtěla vyjádřit svou nechuť nad podobnými debatami. Stejný názor zastávám i na očkování, domácí porody, dávání dětí do školek, táborů, kroužků apod. Každá maminka zde by si měla uvědomit, že je jen její věc, jak vychovává své děti (samozřejmě v rámci našich zákonů) a nemontovat se do těch ostatních, to je zase jejich věc. Jedna věc je si o něčem v klidu promluvit, druhá lidi kolem urážet nebo přikazovat, co mají dělat. Děkuji za prostor.

laskonka88
16. srp 2013
dadaklada
16. srp 2013

@michaela_2 to je jasné, podle IP adresy to admini zjistí, a je to tak v pořádku. Zažila jsem kdy si jedna psala pod dvěma nicky v jedné diskuzi. Tedy ne tady.

anien
16. srp 2013

@seximamma Toho o dětech asi moc nevíš, co? :D

michaela_2
16. srp 2013

@seximamma o jednom počítači nepochybuji 😀 já mluvila o počtu registrací 😉

laskonka88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dadaklada
16. srp 2013

Taky jsem tu jen jednou, ať si mě klidně zkontrolují.

michaela_2
16. srp 2013

@laskonka88 😀 proč bych si s tím měla přidělávat práci? Já to jen konstatovala 😎 falešné nicky stejně za nějakou dobu stopnutý budou a do té doby ať si tady každý píše co chce, z toho se zase nepokakám já víš? 😀

laskonka88
16. srp 2013

@michaela_2 Říkáš,že mám falešný nick
Já falešný nick nemám,jen vy jste tady asi tak natvrdlé,že nechápete srandu

dadaklada
16. srp 2013

Holky proč není u nicku počet příspěvků? jsem myslela že je to tak všude.

michaela_2
16. srp 2013

ale asi se fakt picnu smíchy z toho, jak se samy od sebe ozývají přesně ty osoby............. 😀
No nic, svůj názor na dané téma jsem napsala už úplně nazačátku, opakovat se nebudu 😉 mějte se tu

dadaklada
16. srp 2013

@michaela_2 no ono to vypadalo, že útočíš na všechny nováčky, tak proto jsem napsala že mám jen jedno přihlášení.