Reklama na umělé mléko je neetická

stula007
15. srp 2013

Reklama na umělé mléko je neetická. Je velmi smutné, že Modrý koník klesl tak nízko a ještě ji na svých stránkách podporuje. Maminky by měly být podporované v kojení a s umělým mlékem se setkat pouze u odborníků lékařů, kteří jim v případě potíží nejprve pomohou s kojením a podle situace doporučí umělé mléko. Reklamu si zasluhuje kojení, jenže z toho nejsou finanční zisky. Všimla jsem si, že na koníkovi je tak pečlivě sledována reklama a příspěvky jsou blokovány, pokud obsahují linky na reklamu, tak jsem o to více překvapena touhle akcí. Ale asi každý je nakonec prodejný. 🤐 🤐 🤐 🤐

laskonka88
16. srp 2013

@dadaklada Nenní tu ani slovní fotbálek

rory_g
16. srp 2013

@dadaklada nikdy jsem nikoho na diskuzi neurazila a ani s tím nehodlám začínat, ale Vy, milá slečno, máte mozek evidentně vykojen...a to není urážka

dadaklada
16. srp 2013

@rory_g nejsem slečna

dadaklada
16. srp 2013

@rory_g a vykojený mozek je urážka!

adelka21
16. srp 2013

@marketajuppova tak já nejsem ani zdaleka rozhozená 😀 😀 😀 😀 kdo ví, kdo tam čumí, třeba se borci na odpolední směně nudí a píšou si, co já vím 😀 😀 😀 😀

smudlinka10
16. srp 2013

To své děti zabijíme když jim dáváme UM? Já o mléko přišla a i kdyby bylo, kojit bych nemohla, protože jsem nemocná a moje mléko by malé píše uškodilo ( ať si přesvědčuje kdo chce o čem chce, na tohle mám razítko).
Takže ať žije UM a reklamy na něj, jinak by naše dítě umřelo hlady!

martinjasen
16. srp 2013

Diskusia prechadza do vzajomneho urazania. Z toho dovodu ju uzamykam.

Martin Durina
Asmira Team