SOUTĚŽ o mlíčka HiPP Combiotik

lidka_hipp
9. říj 2015

Hodně z vás si chválí naše mlíčko HiPP Combiotik, které jako jediné na trhu obsahuje unikátní komplex probiotik a praebiotik, který pomáhá správnému trávení i rozvoji imunitního systému. Probiotika a praebiotika jsou moc důležitá pro spokojená bříška miminek 🙂 Jsem moc ráda, že vám i vašim dětem naše mlíčko vyhovuje, a proto tu pro všechny maminky mám soutěž právě o 5 balíčků se 4 kusy pokračovacího mléka HiPP Combiotik.

Stačí napsat, proč je podle vás spokojené bříško miminka tak důležité a pět vybraných odpovědí odměníme krásným mléčným balíček. P.S.: Mlíčko HiPP Combiotik vzniklo na základě více než dvacetiletého výzkumu mateřského mléka, které je pro nás obrovským vzorem a inspirací.

anezda
9. říj 2015

Spokojené bříško miminka - kouzlí úsměv na tváři 🙂

mkrelo
9. říj 2015

Spokojené bříško miminka- spokojené a usměvavé miminko, šťastná a spokojená maminka 🙂 a celá rodinka. 😉

asadek
9. říj 2015

no pokud má miminko spokojené bříško, je spokojená i maminka 🙂 miminko se usmívá namísto pláče a maminka je v klidu a bez stresu z toho, že nemůže svému sluníčku pomoct 🙂

marki133
9. říj 2015

Z pohledu miminka je spokojené bříško důležité zejména proto, že ho nebolí a netrápí. Z pohledu maminky je spokojenost a zdraví jejího miminka to nejdůležitější, proto zvolí to nejlepší mlíčko, které obsahuje unikatní kombinaci probiotik a praebiotik, které zajišťují správný vývoj střevní mikroflóry a tím myslí na jeho zdraví i do budoucna.

frapik
9. říj 2015

Jen zdravé bříško a střeva může zajistit spokojené miminko. Kde nefunguje střevní mirkoflóra je celej človíček špatnej - atopický ekzém je jedním z důsledků. To bohužel potkalo i našeho syna. Teď už víme, jak jsou probiotika důležitá.

bimmka
9. říj 2015

Spokojené bříško, znamená úsměv na tváři našich nejmenších a pro nás radostnější chvíle. aneb spokojené bříško = spokojená maminka (zvláště u chlapečků).

sunshine125
9. říj 2015

Spokojené bříško máme - nic špatného už nevnímáme 🙂

lenuli3622
9. říj 2015

protože je miminko usměvavé, nic ho netrápí a nebolí je prostě šťastné 🙂 A maminka taky když ho tak vidí 🙂

zuzaaanka
9. říj 2015

Spokojene brisko znamena radostne a smichem naplnene dny i noci. Spokojene miminko je zaruka spokojenosti cele rodiny a spoustu casu na dulezite veci jako je objevovani sveta, uceni se novych veci, delani lumparen a radosti mamince i tatinkovi.

irenoslava
9. říj 2015

pokud je spokojené bříško miminka je spokojená maminka. Miminko se usmívá, maminka usmívá. Oba máme radost.

luca16
9. říj 2015

Miminko spokojené bříško má,
maminka je si toho vědomá.
Hipp Probiotic mu každý den dává,
tato strava je pro něj ta pravá.

Bříško už ho nebolí,
vidí to všichni v okolí.
Je to zdravé miminko.
Děkuji Ti, maminko.

ellektron
9. říj 2015

Spokojené bříško miminka = méně slziček v prvních třech měsících života 🙂

janicka53
9. říj 2015

Spokojené bříško je základem spokojeného dítěte a jeho rodiče. Vím o čem píši, protože bříško nám pěkně zkomplikovalo první měsíce našeho drobečka. Ovlivněni reklamou jsme dávali Nutrilon. Ten drobečka zdúvala zapékat. No my jsme to přikládali kolike.Malý celé noci nespal a proplakal a my s ním. Vnavená z noci jsem měla problém fungovat i přes den. A při tom stačilo jen vyměnit mléko ...
Když je už konečně bříško v pořádku, já mám klidnější mateřskou a mrňous má dětství, jak se patří

a_nnysek
9. říj 2015

Jsem velká zastánkyně kojení a chápu tak maminky, které se snaží kojit co nejdéle...Je to to nejlepší, co mohou svému miminku dát..Zároveň chápu ty maminky, které kojit nemohou a snaží se najít vhodnou náhradu za MM. Od 10.měsíce jsme na Hippu a já vím, že Pavlík má jen to nejlepší. Spokojené bříško je napapané bříško..Dny a noci bez bolavého bříška způsobeného zácpou a kolikami, to je výhra.. 🙂 🙂 🙂

pavlikovarenata
9. říj 2015

U nás spokojené bříško znamená hlavně ušedtřené nervy maminky...když plakal, tak jsem trpěla skoro jako on. A když si vzpomenu jak jsme ředili probiotika s mlíčkem ve stříkačce...no hrůza, je fajn, že dneska jsou takové možnosti a výběr! 😎

ladysosi
9. říj 2015

Spokojené bříško miminka znamená klid a pohodu celé rodiny!

radusacekr
9. říj 2015

Spokojené bříško miminka pro mě znamená 80% štastného dětátka.O zbytek štěstí se postará maminka,tatínek a bráška 🙂

twoangels
9. říj 2015

Protože spokojené bříško je priorita 🙂

adji
9. říj 2015

Spokojené bříško = spokojené miminko. Spokojené je, když je jak se patří napapané a když ho potom ani netlačí a nebolí bříško, to je pak miminko nejspokojenější 🙂 Můj chlapeček je hodně citlivý a všechno hodně prožívá. Bolavé bříško bylo pro nás (syna, ale i mě a manžela) opravdu každodenním trápením. Takže jsme k mlíčku Hipp dokoupili kapičky BioGaia a od té doby už neznáme slzičky 🙂 Je krásné, když se ten malý drobeček probouzí s úsměvem.

maarsy
9. říj 2015

Můj syn má problém s mléčnou bílkovinou, také se jí říká kasein. Tato bílkovina je obsažena ve většině kojeneckých mlék. Dlouho trvalo, než jsme na to přišli, trápili ho hrozně prdíci, špatně spal a byl plačtivý. Zjisili jsme, že právě HIPP Bio Combiotic kasein neobsahuje. Hned jak jsme mléko změnili právě na HIPP Bio Combiotic problémy ustaly a náš malý byl naprosto spokojený. SPOKOJENÉ BŘÍŠKO = SPOKOJENÝ SYN 😉

kutr26
9. říj 2015

Spokojené miminko je šťastné miminko což je velmi důležité 😉

bodlinka7
9. říj 2015

Kdyz ma mimco spokojene brisko, tak netrpi osklivymi prdiky, ktere by ho trapily a nenechaly spat, a je v dobre nalade, a tedy i maminka a vsichni jsou stastni 🙂

lisha
9. říj 2015

Když miminko má bříško spokojené,
na brek a křik ani nevzpomene.
Pak veselá je celá rodina,
rodiče a klučík, či holčina.

klarkak
9. říj 2015

Kojeni je nejlepsi,kojeni je snadne,
co kdyz ale maminka,z nemoznosti chřadne?
Mléčko z prsu nebo z flašky,to je na míru,
jako porovnávat plenky z látky nebo papíru.
Spokojené bříško,spokojená maminka,
rozesmátá miminka,která jsou tak malinká.
🙂

krajta
9. říj 2015

Spokojené bříško, spokojená maminka 🙂

ppepik
9. říj 2015

spokojené bříško znamená že je miminko taky spokojené a od toho se odvyjí že maminka se může konečně osprchovat, učesat ,umýt zuby, nasnídat, uklidit, skočit do krámu uvařit,vyprat,pověsit prádlo ,dát si odpolední kafíčko no a večer ji ještě zůstane nějaká ta energie i na tatínka 🙂 😉 🙂 😉

monunkaaa
9. říj 2015

Spokojene brisko miminka je to nejdulezitejsi,stejne jako celkove spokojene a zdrave miminko. Kdyz ma miminko v brisku jako v pokojicku,tak ma kouzelny usmev na tvaricce..
Me staci videt svoji spokojenou holcicku a jsem ta nejstasnejsi mama na svete 🙂

aghbala
9. říj 2015

Tak to je jasné, spokojené bříško dokáže udělat zázraky po všech stránkách. Naše malá čertice, která se jen tak nezastaví si spokojeně, v klidu u pohádky pochutnává na mlíčku Hipp a mazlí se k tomu se svou huňatou dečkou. Já jsem spokojená, protože jí chutná, nebolí ji bříško, do plenky mi pravidelně vytvoří "dáreček" a vše je jak má být. A aby taťka nezáviděl, tak mu večer ke zprávám nachystáme taky vždy něco dobrého, protože má taky rád spokojené bříško 🙂 Takže jsme pak spokojená celá rodinka.

zachrpe
9. říj 2015

Neznám nic krásnějšího, než vidět svou dcerku spokojenou, šťastnou, usměvavou a klidně spící 🙂 Bolení bříška jsme si užily asi 3x a musím říct, nic horšího jsem nezažila ☹ není nad to být spokojená máma s ještě spokojenějším dítětem 😀

kubicek11
9. říj 2015

Když je spokojené bříško, je spokojená celá rodina. Také jsme si užili 2 noci bolavého bříška. Ty prdíky jsme měli za trest. Nevyspalé miminko, nevyspalá maminka a nešťastný tatínek. To je kombinace, která nikomu nepomůže. Takže, když je bříško spokojené, můžeme prožít šťastný den plný dobrodružství.