Stejná značka kašičky jako mléka. Je to nutné?

gabrianka
10. srp 2009

Ptám se, protože malá pije hipp, ale u první dcery vím, že sunarka kaše je moc výborná a podle mě nejlepší..Je možné potom podat třeba tuto kaši, i když pije značku hipp?

andy80
10. srp 2009

nemléčnou kaši můžeš dát jakoukoliv, ale pokud budeš dávat mléčnou, je lepší dát stejnou značku

gabrianka
autor
10. srp 2009

a co treba maminky ktere davaji mleko humana?u nas docela malo rozsirene jeste mene nez hipp...takovou kasicku jsem nikde nevidela 😖

andy80
10. srp 2009

tak potom je lepší koupit nemléčnou kaši a přidat do hotového mléka, nemléčných kaší je na trhu spousta

smardik
10. srp 2009

my dávali hero baby lactum a ted mlíčko humana a kaši sunarka nebo z drogerie dm tu jejich a v pohodě

andy80
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
smardik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabrianka
autor
10. srp 2009

takze smardik ty kupujes humanu a normalne kasi sunarku mlecnou?koombinujes to?

smardik
10. srp 2009

Jo má mlíko humana a kaši sunarku, zkoušeli jsme jich víc ale tahle mu jede nejvíc tak má ji nebo z Dm tu jejich značku a ted jsme párkrát dali nestlé ty hotové a taky mu jedou

andy80
10. srp 2009

Jinak ono s tou kaší, kombinovat to jde, ale moje malá byla cíťa a seděl jí málokterý druh UM, tak jsem radši kupovala i stejnou kaši.

jeudi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andy80
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabrianka
autor
10. srp 2009

no ja se ptam proto ze i v te kasi je to mleko sunar(v sunarce) a pry se mleka nedaji kombinovat tak to si protireci trosicku ale no tak jo kdyz to kombinujete tak asi to tak hrozne nebude....sunarka je prave nejlepsi mnam 🙂

smardik
10. srp 2009

andy taky bych raději dávala obojí ale je to malá vymyšlavka takže je to tak no, ale žádné problémy nemá, jede mu to i to takže dobrý.

gabrianka
autor
10. srp 2009

smardik a po te humane ti fakt spi celou noc?kdy nakrmis a do kdy spi bez jidla?a po tom mlicku predtim ti nespal celou noc?je moc husta ta humana?a kolik stoji prosim?

jeudi
10. srp 2009

gabri prosim te kolik stoji to mleko hipp a kolik toho je

smardik
10. srp 2009

gabi spal po ní celou noc ale dneska zas ne tak to asi byla náhoda, ale jinak se budí kolem té jedné, dá si 180 a spí dál. Poslední jídlo - kaši má před 19 a mezi 19-20 jde spát, podle toho jak spal přes den, kolem té 1 se vzbudí na jídlo a spí obvykle do 6 ale někdy má vyjímky jako dnes to spal až do 7. Humana teda moc hustá není a myslím že stála 180 v dm 600g

gabrianka
autor
10. srp 2009

smardik takze bys ji co se tyce hustoty prirovnala treba k sunaru-?to je divne ze ti prestal blinkat na to ze neni moc husta...me se mala naji v sedm nebo v osm a spi tak do dvou a pak kol seste chce zas...jeudi 300g a stoji 90

smardik
10. srp 2009

gabi jo dá se přirovnat k sunaru, tak uvidíme zda mu pojede i nadále

gabrianka
autor
10. srp 2009

al e ted me napadlo jen ze srandy-ten hipp je docela hustejsi nez jine mleka tak se asi po nem bude i vic pribirat.moje mala vypije strasne malo a vazi sest kilo na tri mesice...proto ti nemci jsou tak obaleni vesmes kdyz se to tam podava kazdemu miminku 😀

andy80
10. srp 2009

Tak to včera nebylo, já to normálně dočetla.

gabri, nevím, můj syn byl na Hippu od narození až do roka, potom jsme přešli na ochucené Sunary a je to taková moje houžvička maličká, tak že by so tom víc přibíralo, to asi ne. Malá byla od šesti týdnů na Nutrilonu, později Nutrilon Extra pro větší zasycení a jeden čas byla taková napláclá, ale od 10ti měsíců běhá, takže už je normální.

smardik, buď v pohodě, on to dožene. Mám kamarádku a ta má o 14 dní staršího syna než je moje malá a ještě nechodí a vůbec si z toho hlavu neláme. Každé dítko je jiné.

jeudi
10. srp 2009

jdu pro ten hipp snad to pomuze..a mala se ti po tom dobre vykajdila jo?a neublinkavala jo?

gabrianka
autor
10. srp 2009

a neda se koupit humana i v mensim baleni?

andy80
10. srp 2009

jeudi a co teď dáváš za mlíčko?

gabrianka
autor
10. srp 2009

dava nutrilon...jo kaka moc pekne a neblije vubec ono tim ze je to hustejsi tak by to v tom zaludku melo zustat klidneji...a zasyti vic ze i dele spi vsak zkus a tesim se na tvuj nazor jeudi 🙂

smardik
10. srp 2009

andy neřeším to, však on někdy začne 🙂 a jestli v 10měsících nebo až v 11 je jedno, do 18 se jen točit nebude

gabi v menším balení jsem ji neviděla

andy80
10. srp 2009

jeudi a co Nutrilon Extra malá po ani neblinkala ani neměla problémy s kakáním a parádně jí zasytil

gabrianka
autor
10. srp 2009

andy ale zas hodne maminek si na ten nutrilon extra stezovaly ze zatvrzoval ☹ a ja to mohu ze zkusenosti jen potvrdit...kazdemu mimi sedi neco jineho

gabrianka
autor
10. srp 2009

andy a co rikas na ten hipp2-?nerozmichaval se ti spatne?jsou tam mensi hrudky ono je to paradoxne stejne huste jako jednicka 🙄

smardik
10. srp 2009

andy já dávala malému ten nutrilon extra a taky mi ho nezasytil

andy80
10. srp 2009

smardik, u nás zlepšení bylo až tak po týdnu podávání nebylo to hned

hipp2 se opravdu špatně rozmíchává. Já to dělala tak, že jsem si dala vodu do odměrky, do toho odměrky podle potřeby a pak jsem to rozmíchala takovým tím kvrdlátkem jak je třeba na rozmýchání mouky v omáčce... atd. Pak jsem to přelila do lahve.