Sunar 1 nebo Nutrilon 1. Co je sytější pro děti?

prcekkk
11. bře 2009

Ahojky holčiny,
chtěla jsem se zeptat,co je sytější pro prcky,jestli Sunar nebo Nutrilon.Hned po kojení jsem začala dávat Nutrilon a malý měl problémy se stolicí,nekadit třeba 2 dny a strašně se trápil ☹ Pak jsem přešla na Sunar,ale Kuba se budí,co 2hod. a vypije 110ml.
Není to moc?Neměla bych přejít na něco jiného?
Díky 😉

casiopeia
18. bře 2009

To doufám 😀 Hlavně jsem šťastná, že už jí mám doma. Jsi moc hodná děkuji za info 😉

casiopeia
18. bře 2009

Jo ještě jedna věc. Nemůžu Káťe ublížit když ty mlíčka každou chvilku měníme? Měli jsme bejdřív Bebu pak Nutrilon Comfort pak Ha, AR

mirka.m
18. bře 2009

ahojte babulky, prosim vas ak si zarobite UM napr. na celu noc, davate ju hned do chladnicky alebo ju nechate vonku vychladnut? dakujem

casiopeia
18. bře 2009

mirka.m - jak to myslíš? Jestli to chápu dobře tak mi to děláme, že si připravím vodu a do mističky Nutrilon a jak se probudí tak to smíchám a dám do ohřívačky. Ale jelikož se poslední dobou budí s křikem, že jako kde má to jídlo 😅 tak jsem objednala termosku 😀 😝

markytkaaa
18. bře 2009

My jsme si vždycky dopředu převařili kojo vodu, připravili dávku vody do lahvičky a dávku sunaru do skleničky. Když malý spustil křik, tak vodu ohřát v mikrovlnce, to byla otázka asi dvaceti vteřin půl minutky, zamíchat připravenou dávku a bylo hotovo 🙂 Samozřejmě je důležité pořádně mlíčko promíchat, aby nebylo místy horké místy studené ... nikdy jsme s tím neměli problém 🙂

mousunek
19. bře 2009

mirka.m - ja jsem delala pokazde cerstvou a dala vychladit do hrnku se studenou vodou, kdyz to mlicko nechas dele zapacha a to se mi moc nelibilo tak sjem vszala vzdy hned jak se zacal prcek kroutit aby az se vzbudi mel bastu

s.t.i.p.k.a
19. bře 2009

zojina, když dáváte HA tak tím extra to narušíš a HA tím ztratí na významu. takže pokud HA dáváte kvůli alergii tak mu tím ublížíš. pokud ne tak zase HA dáváš zbytečně a dáváš víc peněz za mlíčko. ptala jsem se na to na lince nutrilonu a řekli mi, že HA se musí dávat samostatně jinak to nemá cenu. kdyžtak si tam zavolej, poradí.

pavlusa01
5. únor 2014

Nemohu říct,co zasytí více miminko,Ale Sunar jako jediný obsahuje mléčný tuk a podobá se mateřskému mléku...My dáváme Sunar od páteho měsíce a malá prospívá velice dobře,lépe než když jsem kojila... ☹ Měli s tím hodně starostí,ale jak začala ze sSunarem vše bylo v pořádku.... 🙂

24ella
8. kvě 2016

Ahoj zensky, zitra jdu k doktorce protoze mi holka v noci prestala spat a budi se mi po 3 hodinkach, hrozne se mi vzteka u kojeni. Zensky v rodine rikaj ze je to tim ze ma hlad a ze ji moje mliko nestaci ale me se nezda spis si myslim ze je to prdikama. Nas rekord v nekakani je az 16dni ted kakame naloze po tydnu a proto se vas chci zeptat co je nejsetrnrjsi na prdiky z UM ?