Sunar 24. Máte s ním zkušenosti?

gabrlinka
20. únor 2011

Ahoj maminky, dáváte některá svému dítěti Sunar 24? Náš malý (2 a půl roku) 😅 si vyžaduje furt mléko, ráno i večer a dáváme mu Nutrilon 3ha, tak mu to chci změnit na ten Sunar, máte některá zkušenost?

laska.nezna.hranic
20. únor 2011

co ten výraz? 🙂 to se za to stydíš? buď ráda. vždyť min. do tří let by mlíčko mělo být samozřejmostí, ale proč chceš přejít na sunar? nutrilon je podle mě mnohem lepší. i naše doktorka řekla, že sunar by pro ní byl až poslední varianta, co se mlíček na dnešním trhu týče. nemá ještě ani tři roky, jestli nechce mlíčko ještě v šesti, tak bych zůstala u nutráče. tedy pokud nechceš přejít z finančních důvodů... osobně s ním zkušenost nemám, do tří let nebo do té doby, dokud malý pije nutrilon, bude mít ten a pak už dostane mlíčko normální. asi jsem ti nepomohla, ale byl to taky názor 🙂

ssaara
20. únor 2011

Dáváme a spokojenost 🙂

crca
20. únor 2011

Nám budou 2 v dubnu,ale už jsem jim párkrát dala ten jahodový,aby měli změnu 😅 Jsme na Sunaru asi od 8 měsíce a taky nemáme žádný problém,ba naopak,měli jsme Bebu a ta nás betonovala,po Sunaru jsou o.k a ten jahůdkový je dobrý 😅

smardik
20. únor 2011

@gabrlinka dávám a spokojenost, malému moc chutná 🙂, dávám normální i ty ochucený a do 3let bych chtěla dávat dál pokud on bude chtít

@laska.nezna.hranic co dr.to názor mi dr. říkal že Nutrilon nejlepší není i když by ho měl doporučovat, prý je jedno jaké UM dám všechny jsou kvalitní, Nutrilon nám nevyhovoval-u prvního syna, druhému jsem ho ani nezkoušela

babulinkab
20. únor 2011

můj syn má 3,5 roku a sunar 24 pije pořád jednou denně hned ráno. Dokud ho bude chtít, budu mu ho dávat, v jídle je vybíravý, mám třeba problém s červeným masem, takže si myslím, že vitamíny a minerály ze sunaru mu jen prospějí a finančně nás to nezruinuje 😀

mamkamarketa
20. únor 2011

ja si taky nemyslim,ze sunar je spatny?! my sme davali nutrilon (od narozeni) jenze pak kolem roku a pul ho zacal odmitat (bananovy chutna jak umela hmota a od 2 let maji jen vanilkovou verzi) takze sme zacali davat sunar nejdriv 12 a pak sme presli na 24 cokoladovy je super a jahudkovy taky oc chutna. ted je maji v akci za 160kc, tak si jedem nahrabat 😀 😅

babulinkab
20. únor 2011

@mamkamarketa kde ho mají za těch 160?

mamkamarketa
20. únor 2011

http://www.globus.cz/common/action_offer/virtua...
v globusu je to cena pro cleny mimi klubu,ale registrace je zdarma a trva asi 5 min 🙂

mamkamarketa
20. únor 2011
babulinkab
20. únor 2011

@mamkamarketa jo díky, ten zde nemáme, nejbližší je 40 km, já naposledy kupovala v tescu za 180

mamkamarketa
20. únor 2011

@babulinkab jee to blby,ze to mate takhle daleko 😒 jeste v dm maji kupony a muzes si dat na jeden vyrobek slevu 25% a to pak vyjde taky na 180kc 😉

gabrlinka
autor
20. únor 2011

@laska.nezna.hranic ahoj, nestydím, jen sem se trochu obávala reakcí, poněvadž mé okolí a hodně mamin na to reaguje typu jako, a on ještě pije mlíko?začínám být na to už alergická a vždycky to musím obhajovat tím, že je to zdravé, a je to dobře pro něj apod. 😠 a nejhorší je, když někdo podotkne, že by mohl pít už to hnusné krabicové, a proč, že? když má to svoje zdravé batolecí 😵

gabrlinka
autor
20. únor 2011

@smardik děkuji za názor, právě dnes mu ho jdem koupit, tak uvidíme jak na něj bude reagovat

gabrlinka
autor
20. únor 2011

a nevíte, kolik stojí třeba normálně v kaufu?my se nestihli podívat, ale určitě je levnější než ta malá piksla nutrilonu a je toho sunaru asi i víc množství,že?

smardik
20. únor 2011

@gabrlinka takové reakce zažívám taky a kašlu na to, malému sunar chutná takže mu ho ještě dost dlouho hodlám dávat pokud ho bude chtít,zatím je mličkounek a spíš trpí když ho nesmí mít, já ho kupuju jak kdy snažím se v akcích koupit do zásoby ale ted nevím kde zrovna je ale vím že levnější bývá v sunar lékarnách a jestli máš strach že ho nebude chtít tak bývá i v takových plastových skleničkách nebo co to je, snad půl litru je ho to občas taky kupuju

gabrlinka
autor
20. únor 2011

@smardik děkuji za rady, jsi hodná, doufám, že budou mít ten zkušební v kaufu v lékarně

kacici
20. únor 2011

No nase Terezka pila Sunar do 3,5let,coz ma ted.Minuly tyden jsme ji zkusili dat obycejne mliko - pije ho,ale poprve v zivote se ji udelal koutek 😅 a to vitaminy bere - ma Multitabs i laktobacilky kazdy den.Takze si myslim ze prestat davat mlicko UM jen kvuli okoli je blbost 😉 . Znam ty reci,spousta lidi do me rejpe at uz ji davam obycejne 😅 ,ale ja to neresim,myslim si ze vitaminy tam urcite jsou a s tim jak me ji a neji moje holky jsem za Sunar vdecna 🙂 , i kdyz mesicne nechame za Sunary kolem 2000Kc 😅 😀
A kamaradka me rikala o jednom kamaradovi,ktery daval svym detem Sunar do 18let,tak nevim zda tomu verit 😅 ,ale do tech 6let bych to neresila 😉 Urcite je Sunar lepsi nez kravske mleko a myslim si ze muzes byt rada ze ti tak hezky pije mlicko 😵 😵 😵

zany
20. únor 2011

Ahoj,

Honzík pil do 2,5 let Sunar 24 ráno i večer. Pak už ho dostával jen ráno, večer pil plnotučné mlíko 😉 A od 3 let pije ráno i večer plnotučné mlíko.
Eliška teď od 2 let také začala pít Sunar 24 a chutná jí 🙂 Určitě vydržíme tak jako u Honzíka 😉
A nemyslím si, že by byl Sunar špatný 😝

zany
20. únor 2011

@gabrlinka - já kupuji Sunar v lékárn u Kaufu (Dr. Max) a vychází tam levněji než v DM... 😝 Vždycky nesu 3 krabice 😀

kikimaruska
20. únor 2011

Sunar 24 střídáme společne s Nutrilonem 4. Nultrilon vanilkový nebo banánový a Sunar jahodu či kakao...a je pravda, že kupuji podle fin.možností-tj.který je zrovna v akci. Začínali jsme po MM ve 4 měs. na Bebě Alprem (nedonošená miminka), Beba běžná nám pak nevyhovovala a měl Nutrilon po celou dobu. Od dvou let dávám střídavě Sunar 24 a Nutrilon...Chutná mu oboje. Synovi budou brzy 3 roky a pije ráno i večer 300 ml...a nejraděj by i přes den 😅 🙂

darusko23
20. únor 2011

Ak používaš Ha Nutrilon nemenila by som.sice neviem ako u Vás ale u nás Ha nutrilon,Ha beba to predpisuje lekár......skus sa opýtať lekára...aby ti potom nezvracal....Môj syn veľmi ťažko pijmal umelé miečko myslim HA ked mu predpisala lekárka skončili sme s toho v nemocnici

gabrlinka
autor
20. únor 2011

@darusko23 ahoj, díky, to víš, že to mám dovolené od p.dr 🙂 já se jí ptám na všechno, jsem asi moc starostlivá maminka, ale nechci nic zanedbat.

gabrlinka
autor
20. únor 2011

jinak hlásím, že sunar frantíkovi dnes večer poprvé chutnal, a to ten obyčejný bez příchuti 🙂
u druhého syna zatím pijeme bebu ha3, ale tomík má někdy po ní hlad, dojí a pláče, tak sem volala dr. a prý se za měsíc domluvíme na roční preventivce, tak sem zvědavá co nám doporučí
jinak teda kluci oba pili ha mléka, jelikož jsem alergik, ale oni normálně jí i mléčné výrobky a ani jednou se neosypali, proto ten přestup k obyčejnému sunaru

gabrlinka
autor
20. únor 2011

@zany a můžu vědět za kolik kč přesně? manža dnes kupoval taky v lékarně dr.max v kauflandu a prý v akci za 199,- 😕

mamkamarketa
20. únor 2011

@gabrlinka tak kdyz ale maji mlecne vyrobky, tak proc davas HA? Vzdyt uz to postrada smysl... jinak sunar maji v globusu za 160 kc (normalne stoji i 240) dnes sme udelali zasoby 😀 😅

gabrlinka
autor
20. únor 2011

@mamkamarketa protože sem na to dřív sama nepřišla, no jsem trdlo,já vím, co ti mám na to říct.... tady asi vázla komunikace mezi mnou a dr. protože ona mi řekla, že ha mléka a jako příkrm třeba zkusit bílý jogurt sladkou activii a pak mi už neřekla, že by bylo třeba změnit ha mléko, tak mně to nenapadlo, až tady sem se o tom dočetla

mamkamarketa
20. únor 2011

@gabrlinka aha. Tomis taky pije sunar a moc mu chutna;takze verim,ze sunaru verni zustaneme 🙂

zany
20. únor 2011

@gabrlinka - kupovala jsem ho dokonce i dneska 😉 Stál 197 Kč... Ale dneska jsem likvidovala krabici a někdy v prosinci (mám ten pocit 😕 ), tak na té krabici byla cenovka 189 Kč, takže podražili 😒 😒 😒
A byla jsem i pro něco v DM a koukala jsem, že ho mají za 204 Kč, ale v nějaké akci...

A teď v té lékárně mají akci, že za 6 Sunarů (razítka + spodky krabiček) je 1 Sunar zdarma 😉

gabrlinka
autor
20. únor 2011

@zany díky za info, tak huráááá, budem sbírat razítka a spodky krabiček 😀
a víš o tom, že na jejich www jsou pro děti omalovánky a skládanky?