Sunar 3 - jak dávkovat? Mám dojem, že syna nezasytí

anett1309
11. zář 2019

Ahojte, mám takový dotaz. Malej je od pátého měsíci na UM na Sunaru. Už má rok a přešli jsme ze Sunaru Premium 2 na Sunar Premium 3. Malej byl zvyklý od 10m že má na snídani 180ml a večer 240ml. Nyní jak mu dávám tu 3,tak na krabici je napsaná maximální dávka za den cca 300ml, ale já i tak jsem chtěla pokračovat ve stejném dávkování ráno těch 180ml a večer těch 240ml. Problém je, že malej jakoby ho nezasytil.. Ráno má po něm ještě hlad a večer mu za hodinu (od toho co jsem mu dala 240ml) musím dát další dávku 180ml,protože má hlad.. Měla jste některá taky takový problém? Mám změnit UM?? Díky moc za rady.

michaelllas
11. zář 2019

Ahojky 330 ml mléka na den je uvedeno jako doporučená minimální denní dávka mléka, ne jako maximální 🙂 A večeři dáváš? Nebo místo večeře dáváš ten Sunar? Právě kolem roku nastal u syna zlom, kdy už mu jen mléko na večeři nestačilo. Takže dám večeři a pak právě ještě mléko

anett1309
autor
11. zář 2019

@michaelllas no já ho koupu v sedm hodin a je zvykly hned po koupelny na Sunar a spinkat. Akorát tedka třetí den (asi týden mu dávám tu trojku) se vyžaduje ještě dalších těch 180ml. Dávám mu jenom Sunar na večer. Ostatní mi odmítal, protože jak je po koupeli unavený, tak se akorát přisaje k flašce a spinká. Tedy tak to aspoň měl :D teď to má tak, že chytne druhý dech, hraje si a pak chce ještě tu další dávku. Myslíš že mu mám dát třeba kaši a pak jej tedy dokrmit sunarem?

michaelllas
11. zář 2019

@anett1309 Úplně stejně to bylo i s našim malým 😀 Jak říkáš, po koupání už byl kolikrát unavený a už chtěl jen mléko a za hodinu se vzbudil a chtěl další. Teď už to dělám tak, že mu dám večeři před koupáním (většinou kaši-zeleninovou, ovocnou..nebo hustou polévku) a až pak se jde koupat. Pak chvílí řádí a pak před spaním Sunar. Takže si myslím, že to tak bude i u vás, že už ho jenom to mléko nezasytí 🙂

kittyy17
11. zář 2019

@anett1309 já bych dala kaši před koupáním, a sunar až do postele na usnutí

kittyy17
11. zář 2019

@anett1309 měl by vypít 500 ml za den, dle návodu ostatních UM

michaelllas
11. zář 2019

@anett1309 A ano jak říká @kittyy17 optimum je 330-500ml mléka za den

margriet
Autor odpověď smazal
Zobraz