Sunar complex 2. Jak to je?

nikkossek
10. zář 2019

Ahoj holky, nedávno jsem z hami přešla na sunar a zarazila mě jedna věc. Malá na sunaru byla když byla malá, ale přešla jsem na hami ,co si pamatuju tak sunar complex 1 byl pudrovej, kdežto teď dvojka byla spíše sypka. Byla jsem teď v dm a vzala box sunar complex 2 a ten je opět pudrovy. Chtěla bych se zeptat jak to tedy je ? Bude se už teda prodávat jen sypky a ten pudrovej je jen doprodej ? Pokud ano tak jak dlouho vám vydrží ten sypky sunar pro 7 měsíční dítě?

michaelllas
10. zář 2019

Ahoj, ano, u výrobků Sunar complex 2 – 5 vč. ochucených variant a Sunar premium 2 – 4 došlo ke změně technologie výroby resp. sušení prášku, což ovlivnilo i jeho strukturu. Jak píšeš, teď je více sypká (pískovitou) struktura, ale jsou dosud na trhu i výrobky z původní výroby, je tedy možné, že si můžeš stále ještě koupit obě varianty. Vydrží, myslíš jak? 🙂 Na trvanlivost nemá struktura žádný vliv 🙂 Pokud myslíš množstí produktu dejme tomu za měsíc, to bude asi individuální podle toho, jak jsou děti přikrmované pevnou stravou 🙂

nikkossek
autor
10. zář 2019

@michaelllas nám to vydrží tak 4 dny a to má skoro celý den pevnou stravu.. teď mám tu pudrovou variantu a skoro to nemizi.. Je to škoda , že to tak udělali.. bylo to lepší pudrove

michaelllas
10. zář 2019

@nikkossek děkuji za poznatek🙂 Zatím jsem se právě setkala s názorem maminek, kterým zas naopak více vyhovuje pískovitá struktura 🙂 Struktura, resp. technologie výroby se upravila v rámci zlepšení kvality produktu. Proto věřím, že budete s miminkem spokojení i po této změně 🙂

kess01
11. zář 2019

Já teda používám Sunar Complex 3 a obě varianty mi vydrží úplně stejně dlouho. Dokonce bych řekla, že nová varianta se lépe rozpouští.