Sunar, jak ho připravujete?

taknevim
25. zář 2012

Ahoj holky,chtěla sem se zeptat těch,kdo dává sunar.Jak ho připravujete?Dáváte ho do lednice a pak ohříváte v mikrovlnce?A když vše nedopije,muže se dodělat?nebo udělat nový?

peta_voj
25. zář 2012

Ahoj, Sunar bych rozhodně v mikrovlnce neohřívala!! Pokud máš nějaký nedopitý zbytek, tak ho můžeš strčit do lednice a zkusit dát dítěti dopít později - ohřát ve vodní lázni (normálně do plecháčku převařenou vodu a tam strčit lahvičku 🙂 Ale nenechávat tu nedopitou dávku víc jak 2 hodiny, pak se kazí.... jak staré máš miminko? já jsem si přípravu Sunaru pro řvoucí mimčo usnadňovala tím,že jsem měla vždy ve džbánku převařenou vodu (už studenou) a pak jsem smíchala např. 3 díly studené + 1 díl vroucí vody, aby ta teplota byla tak akorát k pití a pak už stačí jen nasypat 4 odměrky a dát vypít 😅

citun
26. zář 2012

Já jsem měla převařenou vodu v ledničce a tu jsem pak ohřála v mikrovlnce.Teprve potom jsem přidala sunar.Je to ulehčení hlavně v noci,když mimčo řvalo hlady.Hotový sunar bych raději vylila. 🙂

lucifereeek
26. zář 2012

ahoj, uplně malému mimču jsem dělala vždy nový, a teď malé (3měsíce) když nedopije - někdy je to většina, tak to prostě dám do teplé vody a ohřeju, ale ne mlíko starší než 1,5 hodiny. 🙂

libulubo
26. zář 2012

já jsem uplně malému miminku vždy převařovala vodu čerstvou a připravovala vše čerstvé ale až později mě napadlo že mužu mít vodu už svařenou a připravenou pak do ní už jen jak písí maminky přidat sunar.Protože je to hrozné než se vařící voda vychladí a řve díte to nevim jestli mám chladit vodu nebo utesovat díte 🙂

pavlusa01
9. dub 2014

Já dávám sunar od pátého měsíce, každý den,ale nikdy jsem ho nedělala dopředu ☹ Raději dělám vždy čerství,mám převařenou vodu,horkou si dám do termosky a když jdu krmit,tak si to namíchám 🙂 Nebo někdy si přihřeji kojeneckou vodu na sporáku a pak to namíchám..podle jak to vyjde....Když náhodou nevypila vše,tak jsem to už nepoužila,ale to se naučíte a přijdete na to,kolik dělat,aby nezbilo 🙂 Malé tak chutná,že zbytky nemáme 🙂 Za mě vždy čerstvé............

zelvasuper
18. dub 2014

Ja davam sudar od 6 mesice ,nikdy nepripravuju dopredu a pokud by mala nevypila tak bych ho vylila a pripravila zase novy,ale to se nam nestava. 🙂