Sunar. Kolik je třeba balení týdně?

jarunkaxyz1
17. lis 2011

Milé mamky, chtěla jsem se zeptat Vás, které používáte pro dítka Sunar od 6ti měsíců - kolik je cca potřeba balení týdně? Jen pro představu 😉
Díky moc!

ffiinnkkaa
17. lis 2011

Tak záleží kolikrát denně ještě sunar dáváš, my v půl roce dávali 2x takže nám jedno balení (to velké 600 g) vydrželo tak 3 týdny)

jarunkaxyz1
autor
17. lis 2011

@ffiinnkkaa - já právě teď koumám výdaje za jídlo od 6 měsíců 😉 , budem přecházet na Sunar a do toho asi i ty příkrmy....

ffiinnkkaa
17. lis 2011

@jarunkaxyz1 aha - my dávali příkrmy už od toho ukončeného 4 měsíce (byli jsem stále na UM) takže to byl sunar, sunar, oběd, ovoce (přesnídávka) a kaše..pak jsou výjimečné situace, když rously zuby jíst nechtěl takže měl sunar celý den - což ti spotřebu zvýší 🙂 🙂

jarunkaxyz1
autor
17. lis 2011

@ffiinnkkaa - a když třeba vezmeš ten nejdražší extrém při růstu zoubků (protože předpokládám, že když se dítko živí jen sunarem, je to nejdražší), kolik jich tedy spotřeboval za měsíc? Moc díky 😉

ffiinnkkaa
17. lis 2011

@jarunkaxyz1 hodně - jeden sáček mi nevydržel ani týden... 🙂

babulinkab
17. lis 2011

já to mám takhle - když dítě vypije za den 240 ml - je potřeba 8 odměrek, 1 odměrka váží 4,6 g (dle obalu), tudíž krabice 600 g vystačí cca na 16 dní
záleží kolik ml ti to dítě za den pije

jarunkaxyz1
autor
17. lis 2011

@ffiinnkkaa - to znamená odhadem 8 sáčků - 8 krabic?

ffiinnkkaa
17. lis 2011

@jarunkaxyz1 spíš 5 sáčku (3 velké krabice),ale to je fakt dost individuální 🙂

jarunkaxyz1
autor
17. lis 2011

@ffiinnkkaa - no, upřímně, já tady řeším, jestli na celoměsíční stravu mimča bychom se mohli vejít do 2200 Kč 🙂 🙂

luckakol
18. lis 2011

Ja jsem kojila do 1,5r takze kdyz jsme nekdy v 7m presly castecne na UM, prijem jsem moc neresila. Ale na druhou stranu, detem je ted 5 a 3roky a Sunar jim davam porad 🙂 Ale to asi uplne presne neodpovida na tvoji otazku 🙂

zabinka88
18. lis 2011

Záleží kolik na mimču jak mu chutná.Náš malý od 10měsíců do dneška-18m vypije 600ml denně.Takže nám ta krabice nevydrží ani týden 😎