Sunar - mlíčko s kaší, jakou máte zkušenost?

keckemet
8. srp 2012

Dobry den, chtela bych se zeptat maminek, co davaji UM jake maji zkusenosti s vyrobkem Sunar - mlicko s kasi, ale myslim to susene, co se rozmicha ve vode...... Vsimla jsem si, ze se asi moc neprodava, pac ho v dogeriich vidim casto ve slevach ☹ Lze s nim nahradit jednu mlecnou davku denne? Dekuji

arianka
8. srp 2012

Myslíš mléčné kaše Sunarky ?

ined77
12. srp 2012

@keckemet ...u nás to úspěch nemělo, přišlo mi to hodně sladké 😝 .ale určitě to jednu mléčnou dávku nahradí, to ano 😉

keckemet
autor
18. srp 2012

@arianka Nee ja myslim sypkou, susenou smes. Jmenuje se to mlicko s kasi, zaleva se to normalne vodou, jak UM.

keckemet
autor
18. srp 2012

@ined77 JOOO? mne to sladke neprijde vubec, prave to doslazuju hroznovym cukrem....Ty hotove, tetrapack jsou sladke jak cert, ale ty susene ne...

ined77
18. srp 2012

@keckemet ...fakt?? 😅 ...pro mě to teda bylo sladké až až, a malá to stejně nepila 😝 .
mám to pořád ještě ve špajzu, čeká to na vyhazov 😔 .krabičkové jsem taky jednou zkusila a mělo to stejný "úspěch" 😅 .

lojzina
18. srp 2012

ja kupovala mlicko s kasi uz hotove,tusim ze od nestle,v tesku,to docela chutnalo.ale chut si uz moc nepamatuju,myslim ze sladke bylo tak akorat.

lojzina
18. srp 2012

jo a byly to takovy ty maly krabicky,jako treba fruko