• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sunar - mlíčko s kaší, jakou máte zkušenost?

18. srpna 2012 
Dobry den, chtela bych se zeptat maminek, co davaji UM jake maji zkusenosti s vyrobkem Sunar - mlicko s kasi, ale myslim to susene, co se rozmicha ve vode...... Vsimla jsem si, ze se asi moc neprodava, pac ho v dogeriich vidim casto ve slevach :frowning2: Lze s nim nahradit jednu mlecnou davku denne? Dekuji
8. srp 2012 ve 02:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš mléčné kaše Sunarky ?
8. srp 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keckemet ...u nás to úspěch nemělo, přišlo mi to hodně sladké :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ale určitě to jednu mléčnou dávku nahradí, to ano :wink:
12. srp 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@arianka Nee ja myslim sypkou, susenou smes. Jmenuje se to mlicko s kasi, zaleva se to normalne vodou, jak UM.
18. srp 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 JOOO? mne to sladke neprijde vubec, prave to doslazuju hroznovym cukrem....Ty hotove, tetrapack jsou sladke jak cert, ale ty susene ne...
18. srp 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keckemet ...fakt?? :sweat_smile: ...pro mě to teda bylo sladké až až, a malá to stejně nepila :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
mám to pořád ještě ve špajzu, čeká to na vyhazov :pensive: .krabičkové jsem taky jednou zkusila a mělo to stejný "úspěch" :sweat_smile: .
18. srp 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kupovala mlicko s kasi uz hotove,tusim ze od nestle,v tesku,to docela chutnalo.ale chut si uz moc nepamatuju,myslim ze sladke bylo tak akorat.
18. srp 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a byly to takovy ty maly krabicky,jako treba fruko
18. srp 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek