Sunar nebo Hami. Jaké mlíčko je chutnější?

marketa137
24. dub 2010

Jaké z těchto mlík je chutnější. Tomík je až moc vybíravý a hned tak mu ěnco nechutná 😒 . U hami se trošku bojim že to bude hodně podobný Nutrilonu, ten nechtěl vůbec 😠 Hledam mlíko které bude chutnat a nebude mít po něm zácpu 😒

roofie
24. dub 2010

Ahoj,
já jsem nad tím také přemýšlela, jestli sunar nebo hami. Nakonec jsem zvolila sunar - jelikož já sama jsem na něm vyrostla, tak to považuju za generacemi prověřené mléko. A vlastně ani neznám nikoho, kdo by to hami dítěti dával. Všichni používají bud sunar nebo nutrilon - bebilon. Ale určitě to nebude špatné mléko.
A se zácpou po něm teda problém nemáme - malý kaká jednou, dvakrát (podle toho co jí) denně a skoro v pravidelné časy.

elephant
24. dub 2010

Ahoj, mám už síce trošku staršie dieťa, ale tiež som riešila "čo bude piť". A tak nejak mám tri značky: Beba, Nutrilon a Sunar, a tie obmieňam. Pije teda všetky tri, najviac jej asi chutí Beba, ale nie je v tom veľký rozdiel. Meníme značky preto, aby keby náhodou niečo v nejakom mliečku chýbalo, aby si to doplnila z druhého, prípadne z tretieho.

samik2008
25. dub 2010

Který je chutnější nevím,já sem u obou dětí měla Hami a nebyl žádný problém.

vojtisek2007
25. dub 2010

tak my vyzkoušeli sunar,nutrilon i hami - u prvního kluka jsme zůstali u Nutrilonu, po ostatních nám dost blinkal, u prostředního u Sunaru - Hami mu nechutnal 🙂 a mě osobně nejvíc chutnal Sunar 😀

terezka87
25. dub 2010

Ahojky tak našemu mimču chutná nejvíc Hami. Zkusila jsem jí dávat i Nutrilon, ale moc přibýrala.Dala jsem Hami a malá je zatim moc spokojená 🙂

neu.sona
25. dub 2010

Ahoj já zkoušela Hami a přišlo mi, že po něm hrozně prděl, tak jsme na nutrilonu a jsem moc spokojení. Hlavně jsem ho sehnala za super cenu, takže platím, jako za Hami.
Ale malý byl do desáteho měsíce kojený, takže těžko říct. V lékarně mi říkala paní, že celkově hodně mají děti po UM zácpu a moc si nevybereš.
Taky mi dost vadí, že se všechna mléka, krom nutilonu prodávají v papírových krabicích a nutrilon v plastové, takže nemám strach, že se zkazí. U ostatních bych měla strach.

pattie
25. dub 2010

Naší malé Nutrilon nechutnal a Hami je v pohodě, je po něm jak divá.... Ještě jsme zkoušeli Bebu (v zahraničí se to jmenuje NAN) a taky jí chutnal...
neu.sona: Hami je sice v papírové krabici, ale uvnitř jsou dva pytlíky, takže nevím, jestli se může zkazit...

neu.sona
25. dub 2010

pattie to jo jsou tam dva pytlíky, ale náš malý pije mlíčko už jenom dvakrát denně, víc nechce a tak mi přijde docela dlouho rozdělané, víš. ale asi je to jenom můj názor.

wjerushka
25. dub 2010

Ahoj, my teda jsme na nutrilonu kvůli blinkání, jak už tu někdo psal, malej po něm tak neblinkal. Jinak píšeš, že Tomík je vybíravý, tak bych zkusila oboje, však on Ti dá najevo, co mu chutná a co ne. Ale pravda je, že Sunar mi snad jako jediné UM voní a chutná i mě 🙂

marketa137
autor
25. dub 2010

Holky díky za vaše příspěvky. nezbyde než to vyzkoušet 😉 . Asi začnu Sunarem, ten chutnal i prvnímu. On je problém v tom že tomík hodně spí a tak pak nevypije tolik kolik by měl. zatim teda váhově je ok tak to nechci moc řešit. když ho v noci budim tak stejně pít nechce a když jo tak kolkrát to yvblinká 😒 . U prvního syna byl taky s jídlem problém takže vydržet ještě měsíc a pak začneme s příkrmama a už to bude lepší 😉 . U hami mam jediný problém že to dělá stejný výrobce jako Nutrilon a z něj měl docela velký koliky, už na JIP s ejim kroutil což te´d nemá 😉

Ohledně toho že jsou to sáčky mě tolik nevadí, přesypávam do uzavíratelné nádoby a 1 sáček má tak na 3 dny 😉

frisca22
22. čer 2010

Ahojky, ono to papání točí asi všechno podle dětského bříška. Našemu mrňouskovi nejvíc vyhovovala a chutnala Beba H.A. Bříško nebolelo, zácpy nás taky netrápily 😎 Na netu jsem hledala informace, abych o UM něco věděla. Obsahuje neštěpenou bílkovinu Opti-Pro, která je vhodná pro děti, které můžou být alergické a směs kyselin LC-PUFA, které podporují rozvoj zraku a mozku.

momin
22. čer 2010

@marketa137 nectu co psaly holky tak se omlouvam jestli tu tahle reakce uz je... 😉
My sme skoncili na Hami.. Ja teda podle chuti moc rozdil nepoznam... ale urcite je rozdil mezi Nutrilonem a Hami. Dan mi nutrilon nechtel a po Hami mlicku byl jak divy... 🙂 😉

marketa137
autor
22. čer 2010

Tak nakonec jsme zůstali u Beby 😉 , hami už jsem nezkoušela tak nemůžu posoudit ale jiný mlíka mu vždycky něčim vadili a jedině u beby nemá problém 😉

pavlusa01
4. únor 2014

My dáváme od páteho měsíce Sunar Complex.A moje malá je spokojená,ted jí byl rok a když vidí flašku,tak vše jde stranou a jak se na něj hrne....S Hami nemáme zkušenosti,ale myslím,že sunar je tu už dost let i já jsem na něm byla odchovaná,pak mám 19 letou dceru a ta taky měla Sunar a ted naše malá taky... 😉 Jsem s ním spokojená a neměnila bych...ale samozřejmě záleží jen na vás.....

delfina2209
10. dub 2014

Dobrý den, my jsme kojili do 8 měsíce, pak jsme začali baštit sunar. Asi v 10 měsíci jsme se rozhodli, že zkusíme něco jiného. Koupili jsme Hami Hajaja. Malý se mi v noci budil častěji a přišlo mi, že jsme po tom měli průjem. Vrátili jsme se zpět k sunaru a určitě bych už neměnila. Každé dítě snese něco jiného, je třeba vyzkoušet. Hezký den

hanici
14. dub 2014

My jenom Hami mléko. Po zdražení Sunaru už neváhám ani minutu. Má spokojený bříško a má to všechno, co miminko potřebuje.