Sunar Original a Premium. Můžu je střídat?

janeses
6. bře 2008

Ahoj holky, malá mi nechce moc pít Nutrilon, tak doktor doporučil vyzkoušet Sunar....ten jí chutná, vypije celou flašku, tak na něho přecházíme, jen se chci zeptat... Můžu střídat Sunar Original od 10.měs. a Sunar premium banánový...výrobci to nikde nepíšou, poradíte mi, prosím? Díky moc... 😵

pipisek
6. bře 2008

ahoj,
na dvojbalení Sunaru banán od 6. měs je vzadu úplně nahoře obrázek a podle něj se dá střídat Sunar premium a Sunar banán....koukni na to, já tomu tak rozumím a střídat je budu a kamarádka už je střídá

navi
6. bře 2008

janeses my taky přešli z Nutrilonu na Sunar, klidně je střídej, taky to tak dělám 😉

luckaa
6. bře 2008

My máme sunar plus a teď jsem na střídačku zkusila ten premium a na noc kupuju Hami hajaja,protože malá kaše nesnese,takže toho střídáme taky víc a v pohodě.

cazadora
6. bře 2008

prémiovou řadu rozhodně lze střídat i mi to doktorka doporučila 😉

janeses
autor
6. bře 2008

Díky za odpovědi, tak to střídat budu...já jsem moc nevěděla, protože na sunar.cz píši, že střídat se může Sunar Plus a Sunar premium, ale jestli se muže i ten Sunar premium se Sunarem Original, to tam nepíšou... Já tomu moc nerozumím, co je ta premiová řada? Když má malá 10. měs. tak ji dávat Sunar premium nebo Sunar Original?? 😨 😨 😨

cazadora
6. bře 2008

janeseskdyž dáš wéwéwé.sunar.cz tak hned na úvodní stránce máš obrázek na vrchu je prémiová řada, uprostřed základní a dole sou nějaký speciální hypoalergení mlíka, a základní prostě můžeš kombinovat s prémiovou

janeses
autor
6. bře 2008

Aha, tak díky, ale stejně jaky je rozdíl mezi tou premiovou řadou a zakladní, vždyť cena je stejná ne, jestli se nemýlím...

cazadora
6. bře 2008

v té prémiové řade je od toho 6 měsíce přidaná nějaká ta probiotická flora a různý takvoý vymoženiny je to o něco dražší si myslim(ta pro první 4měs je dražš a další sme zatim nekupovali máme 5m)í a je to prostě jakoby lepší

janeses
autor
6. bře 2008

jo tak díky za info... 🙂

suki
6. bře 2008

hoj holky můžu ze sunaru Baby vyrobit rýžovou kašičku od Nestlé?

navi
6. bře 2008

suki do nemléčné kašičky dáš jakékoli mlíčko na které je mimčo zvyklé, klidně i MM 😉

suki
6. bře 2008

díky moc 😉

smajlik
3. pro 2009

holky můžu se zeptat jak se ten Sunar rozpouští? Např. u Hami se dělá velká pěna která zůstane v lahvičce i po vypití, Beba se nám rozpouštěla dobře, Hipp dělá hrudky a ucpává dudlík 😠 . Malá začíná vyžadovat ochucené mlíčko a tak bych ráda zkusila právě Sunar.

mauska
3. pro 2009

měly jsme Sunar, ale malou zacpával, tak jsme přešly na bebu. Sunar se rozpouští dobře, nedělá hrudky, ale je tam hodně pěny, stejně jako u Hami. To beba neudělá ani bublinku... 🙂

jajinka27
3. pro 2009

smajliku...sunar dělá pěnu až hrůza 😀 že za námi nejukneš na facebook do lednovek?

soanpe
3. pro 2009

když sunar promícháš lžičko a neprotřepeš,tak se pěna neudělá.já teda protřepávám,protože Sofí pěna nevadí a nikdy nevadila 😉 a upřímně ani nevím,jak by mohla vadit 😅

petrach
3. pro 2009

soanpe má pravdu,dnes jsem top taky objevila,že když netřepu,tak pena není 😉

smajlik
3. pro 2009

jajinka: prosím tě, ten můj drak spí 1x denně 30 minut, nemám čas brousit do tajů Facebooku, jsem ráda že stíhám koníka :D. Ale určitě pozdravuj všechny holky a že se mi stýská 😉

děkuju holky 🙂

mauska: my jsme na Bebě od 5.měsíce (co jsem přestala kojit) a než začala vyžadovat chutě tak jsme byli stoprocentně spokojení. Jenže do roka dítěte je ochucený jen právě Sunar a ten Hipp vanilkový, který mi ráno ucpal dudlík 4x 😠

smajlik
4. pro 2009

tak banánový sunar malé moc zachutnal, akorát přes tu pěnu nepoznáme kolik vypila :D

berenika39
4. pro 2009

Na tu pěnu úžasně funguje Sabsimplex, kapky na prdíky. Prckům neuškodí, není to lék, jen právě vychytá ten vzduch, trochu to mlíčko "osladí", a pěna hned po nakapání do láhve opadne.

smajlik
5. pro 2009

berenika: tak tomu říkám fígl 😉 🙂 , paráda

petrach
5. pro 2009

jo to už mi radila jedna holčina u nás v tematu taky 😉
a dnes se mi podařilo tak zamíchat,že nebyla ani bublinka..fakt netřepat,jen převalovat a kroužit s flaškou 🙂

rioko
5. pro 2009

jé díky za tip se sabíkem, Vojtík ho má rád - když řve nakapu na dudlíka a je většinou na chvilku klid, tak dáme i do sunaru,asi mu pěna nevadí ale já nevím kolik nechal

xxx.klarka
9. srp 2010

prosím taky radu ohledně sunaru. Zajímalo by mě jaký je rozdíl mezi sunarem complex a sunarem baby?? Oba dva jsou od narození ... Moc děkuji za odpověd.

nynysek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz