Sunar original x Sunar complex, jaký je rozdíl?

radusacekr
18. únor 2013

Maminky,nevíte náhodou,jaký je rozdíl mezi Sunarem original(modrý obal) a Sunarem complex(oranžový obal)?Dívala jsem se na složení a je to stejné 😒 a nebo jsem se dívala blbě 😅

itula
18. únor 2013

Ahoj to by mě taky zajímalo ja kupuju complex a ten modrý jsem ani nikde neviděla tak nám snad někdo poradí 🙂

micka1
19. únor 2013

ahoj taky jsme to zkoumali na obale, ale žádný rozdíl manžel nenaše. My kupujeme ten modrý. Když se podaří tak ho koupím do 150,- 🙂

camelinka
19. únor 2013

@radusacekr nenasla sem tam zadny velky rozdil- tedy krome ceny 😀

radusacekr
autor
19. únor 2013

že jo..žádný rozdíl.zajímavé 😀 možná jen ten naturbalance..píšou,že je to vylepšená receptura,sice nevím v čem,ale když to píšou 😵

itula
19. únor 2013

@micka1 A jen se zeptám kde ho koupíš tak výhodně? Za 150 ?

veri25
19. únor 2013

já sem taky rozdíl nenašla, ted ho měli v albertu 500g za 150kč a 600g za 200g 🙂

veri25
19. únor 2013

600g za 200kč

micka1
19. únor 2013

@itula teď jsem ho kupovala u nás ve sparu když jsem koupila dva tak jeden vyšel na 139,- Někdy to tak mají v kauflandu nebo albertu. 🙂

skubaanek
19. únor 2013
itula
19. únor 2013

@micka1 To je ale asi 2 a víš ne? 1 počáteční většinou v akci nemají. Díky za odpověď

lenka5731
19. únor 2013

@itula počáteční by ze zákona neměla být v akci NIKDY. Zlevněnou UM 1 jsem viděla jen jednou - byla prošlá. Pak už to asi zlevnit lze, zajímavé 😅

itula
19. únor 2013

Díky myslela jsem si to.

micka1
20. únor 2013

@itula bohužel žádné 1 mléka v akci nejsou. My jsme 1 používali Bebu páč dcera nic jiného necchtěla. Až dostávala příkrmy tak teprve začala sunar. Kdysi mě paní v DMku říkala že 1 nikdy do slevy nejdou. docela mě to tenkrát naštvalo.

radusacekr
autor
21. únor 2013

tak mi napsali toto přímo ze Sunaru 🙂Dobrý den,
Rozdíl v Sunarech je ve složení.

Sunar Complex- obsahuje prebiotiku potřebnou pro střevní mikroflóru Beta-palmitát - unikátní složku tuku přirozeně obsaženou v mateřském mléce Vitaminy a minerální látky včetně vápníku a vitaminu D pro zdravý růst kosti sušenou demineralizovanou syrovátkovou bílkovinu, laktóza, rostlinné oleje, maltodextrin, vlákninu (galaktooligosacharidy), minerální látky, vitaminy, taurin, cholin, emulgátor: sójový lecitin
Sunar original- obsahuje sušenou demineralizovanou syrovátkovou bílkovinu, rostlinné oleje, maltodextrin, sušené odtučněné mléko, minerální látky, vitaminy , taurin, cholin, emulgátor: sójový lecitin
Mějte se Vítová Martina

pavlusa01
4. únor 2014

Já si myslím,že sunar originál se vyráběl jako první,tak jeho struktura je stejná jako u Sunaru Complex,jen tento sunar je novější tak je o trochu vylepšený a má přidané nějaké složky,jako jsou prebiotika,beta palmitát - slouží aby dětičky neměli zácpu a nebolelo je bříško...Já malé dávám od začátku ten Complex a není problém.....
A ještě ten origanál má jen 50 dkg a ten Complex má 60 dkg .Myslím.že jsem na to koukala..... 🙂
Sunar jako jediný obsahuje mléčný tuk..... 🙂

barbora1010
6. lis 2018

Je v tom asi velky rozdil...4mesice jsen davala Complex a kdyz ho nemeli v Kaufu koupila jsem standart myslela jsem ze to je stejne a mala z toho blinkala...ted mam zas complex a bez problemu

leymea
6. lis 2018

UM 1 neni nikdy v akci z toho duvodu, aby se podporovalo kojeni. Je to zakazane. Malej dostava sunar complex 🙂 ten klasickej jsme ani nezkouseli 🙂

barbora1010
7. lis 2018

Jenze my uz mame 2...asi jsem to spatne napsal :(

lucasice
26. čer 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

U Sunaru Complex a originál je rozdíl v tom, že Complex má vylepšené složení pro spokojené bříško.