Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sunaru končí trvanlivost za měsíc, hrozí střevní problém?

kvetina22
18. kvě 2015

Ahoj holky, dneska přítel přivezl Sunar (objednaný z internetu z mybabyshop), nevím asi jsem na tohle prostě ujetá (dělám to i v obchodech), ale koukla jsem na datum výroby 17.12.2013 a minimální trvanlivost do 17.6.2015. Co myslíte, nemůže ten náš brouček mít z toho nějaký (střevní) problém? Bůh ví totiž jak dlouho se jim to válelo ve skladě a za jakých podmínek (krabice ze spodu mastné) to skladovali a to jsme blbci objednali dvě, on to asi do té doby spapá, ale zdá se mi to strašně dlouho od data výroby. Podotýkám, že krabice nejsou nijak porušené, jen ty mastné fleky zespod krabice. Nebo dokážete mi poradit na koho se obrátit? Asi z toho dělám bůh ví co, ale prostě se bojím. ☹ Díky všem moc za rady... 😉

love12345
18. kvě 2015

Tak min. doba trvanlivosti, je min. doba trvanlivosti...pokud není prošlý tak mu podle mne absolutně nic není.. .navíc je sunar v stříbrném sáčku uvnitř ještě chráněný... malému z toho vůbec nic nebude

lv
18. kvě 2015

krabice poškozená nevadí, je přece zabalený v tom sáčku..no a u těch sušených mlík a sušených potravin vůbec - nemyslím si, že by to nějak extra stárlo, vydrží to mnohem déle, jen je na to nějaká zákonná regule, musí tam dát to datum rok a půl i když by to v tomto sušeném stavu vydrželo třeba 10let.

pavlusa01
18. kvě 2015

Já také dávám malé sunar complex a trvanlivost,byla vždy v pořádku...Jestli to není prošlé,tak by to vadit nemělo,má to nějakou trvanlivost a tu stíháte...Určitě to broučkovi neuškodí,ale příště bych si tam už neobjednávala.... ☹ Za ty peníze,přeci chcete zboží v pořádku....a to má být i krabice....

Sem začni psát odpověď...

Odešli