Syn vyžaduje jíst umělé mléko moc často. Co s tím?

denousek
17. bře 2008

ahoj mam dotazek....papame nutrilon ale syn posledni dobou chce jist co 2 hod!!ale pokazde sni jen polovicni davku!!ma snist 120-150- 5-6krat denne a on ted ji tak 8 krat denne ale zase v polovicnich davkach vadi to ??jako pres noc celou noc spi tak jak se ma ale nevimjestli ho muzu krmit tak casto aby to stihal travit.on proste po probuzeni potrebuje mlicko....

tak co myslite vadi to ??ze ji mene ale casteji??

alami
17. bře 2008

dala by som mu v menších dávkach, môj má 6 mesiacov a vypije len 150, ale častejšie, aj pohodine a pol je zase hladný

denousek
autor
17. bře 2008

no vsak jo to vyzaduje mensi davky ale casteji ale slysela jsme ze musi byt alespon 2-3 hodinova pauza ze to nestiha travit tak nevim....

lendy1
17. bře 2008

deny, my měli ve vašem věku to samé: přez den každé 2 hod. UM-sice toho nepil tolik, kolik měl, ale často-8x denně, dokonce začal přibývat tak 500g/týden!!! Srovnalo se to někdy na začátku 3.měsíce 😉
V noci spal v pohodě, jen přez den to bylo jedno krmení za druhým...
Řešila jsem to s mudr. a ta mi řekla, ať mu dám kolik chce a kdy chce a na nějaké tabulky ať nekoukám, tak jsem se tím přestala zabývat a ono se to srovnalo...

shela
17. bře 2008

deni...my sme mali zasa opacne...papali sme niekedy aj kazdu hodinku..a to tak ze araz vypila aj 300ml a po hodine dalsich 200ml 😔 ale ked papala normalne tak to jedla 7 krat ale pod 200ml nesla

navi
17. bře 2008

náš prcek v tomhle věku taky jedl klidně i po hodině, byl teda v té době kojený, ale i tak jsem se radši Mudry ptala jestli je to v pořádku. Řekla, že ano kolem 3 měsíce jsou miminka v rústovém spurtu a je normání, že jedí častěji.

tribitka
17. bře 2008

mne malá najprv jedla pravidelne každé 3 hodiny, neskôr vydržala nejesť celú noc ale posledný týžden mám pocit že nerobím nič iné len ju krmim a umývam flaše.... 😀

danu
17. bře 2008

denousek skus ho zabavit nech nemysli na jedlo, hladny evidentne nie je ked ti vsetko nezje. Ked je na UM skus mu dat cajik nedavaj mu hned mliecko 😉

biba12
17. bře 2008

Ja som kojila na zaciatku prve 2-3 mesiace kazde 2 hodiny, takze myslim, ze v pohode.

denousek
autor
17. bře 2008

holky dekuji za nazory...

cajik taky davame ale on to pozna a vipije jen trosku a chce mlicko 😉

cazadora
17. bře 2008

denousku natálka je sice starší ale málo přibývá vypije naráz tak 90 a měla by podle věku tak těch 180 ale teď si taky říká po dvou hodinách maximálně, v 5m má 5kg přece jí nenechám umřít hlady dobrej pocit z toho nemám ale i doktorka mi řekla že když má hlad mám jí dát když vypije poloviční dávku, a počaji neztloustne že ale my jsme trochu jinej příklad 😉

frog
17. bře 2008

Denoušek,měla jsem to s mälou stejný,měla pít tak 150 a pila 90-100 a dávala jsem jí to co dvě hodiny,páč to vyžadovala a dr. říkala že to neva...

denousek
autor
17. bře 2008

holky to jste me uklidnili....

elize
18. bře 2008

denousek a negrcka ti potom? Ak nie tak mu davaj kedy chce a kolko chce. Ono sa to upravi 😉

luculka
18. bře 2008

mne dr povedala ze ak bude pýtat casto mam jej dat cajik,,, 😉

denousek
autor
18. bře 2008

no on trosku ublinkne ale jen po jidle...ji spis ted min tak negrcka ale kdyz jedl vic tak trosku ugrckoval ...

denousek
autor
18. bře 2008

jo a on cajik pozna a chce mlicko 😀

denousek
autor
20. bře 2008

uz je to tady zase..muj malej by chtel jist kazde 2hodiny...dr mi vcera rikala ze ho mam nechat dele vyhladovet ze se vyvzteka....ale on tak strasne rve ze mam strach aby ho z toho nesvihlo pomoccc mam presto krmit:???je to desny...

lendy1
20. bře 2008

denousku: krm, přeci ho nebudeš nechávat plakat hlady 😲 Neboj, ono se to za pár dní srovná 😉

denousek
autor
20. bře 2008

no to doufam...ted by porad papal...cchhhhjjoooooooo ☹

lendy1
20. bře 2008

deny, já z toho byla úplně hotová, skoro jsme nemohli chodit na procházky, jelikož se najedl, pak než jsem ho oblíkla a dostali jsme se ven, tak jsme objeli blok a zase hurá domů na krmení-bylo to šílený, malej byl kolem 3.měsíců tlustej úplně neuvěřitelně a pak nejednou ze dne na den pohoda, vydržel 3hod a déle bez jídla a od té doby je to v pořádku. Bála jsem se, že bude pořád tak tlustej, ale jak se začal víc hýbat, tak to vycvičil 😀
Tak vydrž, bude líp 😉

denousek
autor
20. bře 2008

no to my nejsme tlusti to ani nahodou 😀 jen doufam ze je to ten rustovi spurt nebo co.....no nic jsme nakrmeni tak sup do kocarku zatim dekuji 😉

agatka77
20. bře 2008

holky,já mám teď něco podobného,je nám pět týdnů,prcek má jíst jen 90ml,ale už dva dny jsem to musela zvýšit na 120ml,protože mu to nestačilo,plakal ještě hlady a natahoval pusinku ke straně a nevydržel leckdy ani dvě hodiny.teď vydrží ty 3 hodiny většinou a když ještě náhodou spí,tak víc.nedělám něco špatně, bojím se aby nebyl tlustej a obézní a aby mi doktorka nevynadala.jdeme příští týden na první kontrolu po šestinedělí 😢

adelin
20. bře 2008

Holky buďte rádi. Moje malá vždycky pila míň. A poslední dobou je jídlo opravdu očistec. Obvzláště mlíko to do ní nemohu zaboha narvat. Jsemz toho na nervy. ☹

maly_strom
20. bře 2008

Denoušku moje malá přesně v tom období, jak je teď tvůj Vojtíšek pila jak blázen. Sice vydržela 2,5-3 hodinky, ale chtěla minimálně 150 ml 6x denně. A moje doktorka mi řekla, že ať jí klidně dávám těch 150 ml, že ty návody na obale jsou zcestný, že každý mimčo je jiný a přece se nebude řídit tabulkově. Akorát chtěla, ať ty 3 hodinky vydržíme, kvůli trávení. 😖
Ale teď se to srovnalo a malá chce zase jen 120 ml, a na noc 200 ml. A krmíme taky 6x.
Pokud si mimčo řekne, že chce víc, tak chce víc 😉

denousek
autor
20. bře 2008

no on 15O vypije spis po ranu a pak treba kdyz p obede dlouho chrni dyz jsme venku nebo tak..ale taky uz jsem na to prisla pree hpo nebudu tyrat hladem....nejmin 2 hodky kvuli traveni to vim no...ted je asi rustovi spurt nebo to nechapu... 😉

mirka21
21. bře 2008

no moja malá tiež bývala dost často hladná tak som jej začala hustit mliečko kašov a musím povedat že vydrží nejest aj 4-5hodí a vypije 150ml a davam jej 3 odmerky kaše 2 odmerky mlieka 😝

gabca1
21. bře 2008

mirka - a jakou kaší? 🙂