Syn zvrací po umělém mlíku

janulkar99
26. srp 2017

prosím o radu syn tri tydny mi po kojeni nepribyval na vaze doktor doporucil dokrmovat 30ml UM. ja jeste chytla zanet prsu tak mliko ma maly ode me akorat tak na napiti moc ho neni ale kdyz mu dam z prsu a pak um zvraci snad uplne vseco snedl je toho dost uz nevim jak si poradit dekuji za rady

mku
27. srp 2017

@janulkar99 zkus zmenit UM? Me malej po Nutrilonu zvracel, presli jsme na Hipp a obcas jen ublinkne v ramci odrihnuti.

g_m
27. srp 2017

Některé děti to tak prostě mají a nepomůže ani změna UM. Můžete zkusit Nutrilon AR , je protiblinkací, ale často po něm miminka hůř kakají. My vyzkoušeli 3 druhy UM a blinkala jak mateřské tak UM a přešlo to až s pevnou stravou.

marcelka311
27. srp 2017

Po nutrilonu nam mala taky blinkala, ted mame Bebu a super. Koupila jsem ji na zaklade velke spokojenosti maminek.

janulkar99
autor
27. srp 2017

nekdy jen ublinkne a odpoledne jak ho krmim ve 3 tak ale az min. za hodku az to vyzvraci mam strach aby neubyval na vaze doufam ze ne

janulkar99
autor
27. srp 2017

prave mam strach ohledne te vahy kdyz jsem ho jen kojila za tyden prisbral jen 60g tak mi rikala doktorka at ho dokrmuju tak mu davam UM a mam strach kdyz to kolikrat vyzvraci at nespadne s vahou a nebo hlavne at pribere