Tandemové kojení, máte zkušenost?

pidifrk
11. bře 2016

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenost s tandemovym kojením. Za necelé dva měsíce rodím a mému synovi budou tou dobou dva roky. Kojím ho dvakrát denně, ale přemyšlím, jestli to nebude spíš komplikace a jestli to do té doby neodbourat. Obavy mám z toho, že nepochopí, že prso není už jen jeho, a že se musí první nakojit miminko. Máte některá zkušenost? Také by mě zajímalo jak je to s tvorbou mlíčka pro věkově odlišné děti. Díky za reakce a přeji hezky den

drzticka81
11. bře 2016

dobry den, kdyz syn mel dva roky, narodila se mi dcera, syn byl v tu dobu stale kojen - vzdy po spani, nechtela jsem to odbouravat, aby si nemyslel, ze za to muze miminko. Kdyz jsme prijeli z porodnice, kojila jsem tandemove -syn byl prekvapen novou chuti mleka (asi uz bylo jine slozeni pri tech dvou letech) a ze to teklo tak moc 🙂))) kojila jsem je najednou, mimino z jedne strany na kojicim polstari -smer nohy ven, syna na obyc polstari taky nohy ven..............posleze mi kojeni syna zacalo vadit -pripadal mi na to uz veliky (v porodnici nejak rychle vyrostl, hahaha) a tak v jeho 2.5 letech jsem to ukoncila........co si vzpominam, tak vysvetlit mu to, ze miminko ma prednost bylo slozite - navic mel obdobi vzdoru...................ale zpetne to bylo pekne 🙂))) maji pekny vztah 🙂))

drzticka81
11. bře 2016

jo jeste -neukoncovala jsem laktaci uz jen proto, abych zase nemusela rozbihat laktaci 🙂)))

sara84
11. bře 2016

@drzticka81 haha v porodnici vyrostl 🙂 muj syn mel 3,5 kdyz se mimi narodilo a jak prisli na navstevu, tak mi prislo, ze je strasne velky, hlavne ruce, ze ma obrovske! A kojila jsem do 2 let. To uz mi celou vetou rekl, co chce a uz mi to prislo divne 🙂