Tuhá stolice. Je to přechodem na sunar?

zdenka26
4. pro 2007

Ahoj,Před třemi dny jsem stratila mléko tak jsem malému začala dávat sunar.Začal méně kakat a dnes ráno měl oněco tuhžší stolici .Když jsem kojila tak měl takovou řidčí. Je to tím že už je na sunaru?

mikca
4. pro 2007

ahoj zdenka..jo je to po sunaru...a kadit ti bude taky mín než při kojení 🙂

konoupek
4. pro 2007

zdeni je to po sunaru a bude to mít o něco tužší,taky asi nebude kakat tak často,takže buď v klidu je to normální 😉

odetka
4. pro 2007

Ahoj holky. Ja jsem male asi před 14 dny začala davat prikrmy a taky ma po nich tuhou stolici (takovy kulicky) a ma problem je vytlacit. Myslite, ze to muze byt tim, ze ji do prikrmu davam mrkev? Mela problemy i kdyz jsem ji jen kojila, ale to doktorka rikala, ze je u kojenych deti normalni.

protea
4. pro 2007

Ahojky,
Odetko my taky měly problémy s kadením už od mala když jsme jen kojily tak malá kadila jednou týdně a byl to vždy porod.
Pak jsem začala příkrmama a bylo to zase špatně a víš,
čím to bylo?
Měla málo tekutin musíš jí dávat pít čajdu.

altoja
4. pro 2007

odet, tak jí ještě po příkrmu nakoj nebo dej čajík 😉

odetka
5. pro 2007

Diky holky, zkusim davat cajiku vic. A kolik jste toho cajiku davali denne a jakej? Ja davam od Hami feniklovy nebo od Lerosu hermankovy, ale ten ji moc nejede. Taky jsem ted zkousela svestkovou stavu od Hippu. Ale asi ji toho davam malo.

marta82
5. pro 2007

Malej po sunaru taky nemohl kakat. Tajala jsem m uto teplomerem,mel to strasne trvde. Presli jsme na Nutrilon a je klid

marta82
5. pro 2007

Holky neumim psat. Spechala jsem a to je vysledek. ☹

hanulinek
5. pro 2007

Ahoj! O Sunaru se prý říká, že je po něm zácpa a tužší stolice. Proto jsem na něj po ukončení kojení ani nepřešla. Dávám své 5timěsíční dceři Hami a má krásnou vajíčkovou stolici jako po kojení. Kaká 1x denně a nemá problémy s tlačením. Tak jestli netrváš na Sunaru, tak zkus Hami.

pavlusa01
4. únor 2014

Mě malá třeba nekakala při kojení i jedenáct dní.....a když jsem začala dávat Sunar complex tak se jí stolice hezky srovnala.Já si myslím,že to má ted tuhší,protože jste přisla o mlíčko a malej musel hned na ostro přejít na UM a to si musí na tu změnu malej zvyknout,myslím,že se to srovná.Právě sunar Complex obsahuje Beta palmitát-což je složka tuku a ta je i v mateřském mlíčku a to slouží k tomu aby miminka neměli zácpu a nebolelo je bříško... 🙂